کسب طلا و برنز در هفت مبارزه اول وزنه برداری


به گزارش خبرگزاری مهر، مسابقات بین بین المللی مبارزه جام متیو Plicon به عنوان مسابقه سوم بین بین المللی رده بندی اتحادیه جهانی از روز گذشته با برگزاری 7 دوره نخست رقابت های کشتی در رم ایتالیا آغاز شد که نمایندگان کشورمان در روز نخست این رقابت ها موفق به کسب یک مدال طلا و یک مدال برنز شدند.

نتایج کشتی گیران کشورمان در روز نخست این رقابت ها به شرح زیر است:

وزن 55 کیلوگرم که به صورت دوره ای با حضور 3 نفر محمد برگزار می شود حسینوند پناهی در کشتی اول با امتیاز 11 بر 7 فلوئور تلخ رومانی شکست خورد. وی در دور بعد با نتیجه 5 بر 4 مغلوب مکس نوری از آمریکا شد اما با توجه به شکست این مبارز آمریکایی مقابل فایتر رومانی، حسینوند او به دلیل جمع آوری امتیازات فنی بیشتر به مدال طلا دست یافت.

در وزن 67 کیلوگرم سجاد ایمان طلب در دور اول با نتیجه 10 بر صفر شکست خورد. تیگران گالوستین او از فرانسه آمده بود و با شکست این مبارز در نیمه نهایی از دور رقابت ها کنار رفت. محمدجواد رضایی پس از استراحت در دور اول در دور دوم نماینده بعدی کشورمان در این بار است. مورتون تورسن از نروژ 2 بر 1 پیروز شد و به نیمه نهایی رسید. او در این مرحله در برابر پشیمانی قرار دارد جعفر وی با نتیجه 8 بر 3 مغلوب آذربایجان شد و راهی جدول رده بندی شد. رضایی در این دیدار با نتیجه 7 بر 2 نیکلاس اولن او سوئد را شکست داد و به مدال برنز دست یافت.

وزن 87 کیلوگرم حسین نوری در دور اول با نتیجه 8 بر صفر مهمتالی جوجوک عثمان از ترکیه شکست خورد. او در دور بعد به مصاف الکس می رود کسیدی سوئد 9 بر 7 شکست خورد. و با توجه به اینکه این مبارز از رسیدن به دیدار فینال بازماند، نوری از دور رقابت ها کنار رفت.

وزن 97 کیلوگرم مهدی بالی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 9 بر 0 ایگور آلوز دیگو از برزیل شکست خورد. او در دور بعد به مصاف هم خواهد رفت نیکولاز معمول وی با نتیجه یک بر یک مغلوب ایتالیا شد و با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار پایانی راهی دیدار رده بندی شد. بالی در این دیدار مقابل الکس آره او با نتیجه ۷ بر ۴ مغلوب مجارستان شد و پنجم شد.

امروز در رقابت های سه وزن دوم 2 نماینده کشورمان به مصاف حریفان خود می روند که قرعه کشی آنها به شرح زیر است:

امین کاویانی نژاد در وزن 77 کیلوگرم با حضور 9 نفر پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف حریفان می رود. اولافسون او سوئد را ترک می کند.

در دسته 82 کیلوگرم که با حضور 8 کشتی گیر برگزار می شود، رسول گرمسیری در دور نخست به مصاف حریفان می رود. راتاراگا وی همچنین در صورت پیروزی مقابل این حریف در دور بعد با برنده مبارزه میانی مولداوی را ترک می کند جنگل از آمریکا و حقوق زولی او از ایتالیا می جنگد.

دیدگاهتان را بنویسید