کلاس های دانش آموزان نوورود از روز شنبه 23 آبان ماه به صورت حضوری برگزار می شود


طبق اعلام دانشگاه صنعتی شریف، کلاس های دانشجویان نوورودا این دانشگاه از شنبه هفته آینده به حالت عادی (حضوری) باز می گردد.

به گزارش ایسنا، بر اساس تصمیم هیات رئیسه دانشگاه صنعتی شریف، کلاس های دانشجویان ورودی ۱۴۰۱ از روز شنبه ۲۳ آبان ماه به صورت «حضوری» برگزار می شود.

همچنین دانشگاه صنعتی شریف اعلام کرد که به منظور رفع دغدغه دانشجویان ورودی جدید و کاهش مشکلات یادگیری مجازی، این دانشگاه در تلاش است تغییراتی در تقویم امتحانات میان ترم و پایان ترم دانشجویان با اساتید ایجاد کند. ورودی، به طوری که دانشجویان با کمترین مشکل برای تحصیل مواجه می شوند.

پس از اعتراضات روز دهم مهرماه در دانشگاه صنعتی شریف، کلاس های دانشجویان این دانشگاه در مقاطع مختلف و بارها به صورت مجازی تغییر کرد.

با آرام شدن شرایط در این دانشگاه، دوره های تحصیلات تکمیلی از شنبه 3 مهرماه به حالت حضوری بازگشت و دانشگاه شریف از شنبه گذشته شاهد حضور دانشجویان بود.

اما کلاس های دانش آموزان نوورود مجازی ماند و باید از 16 آبان به روال عادی باز می گشت. این در حالی است که هیات رئیسه این دانشگاه اعلام کرده است که کلاس های این دانشجویان در این هفته نیز مجازی خواهد بود و طبق آخرین اطلاعیه اعلام شده از سوی هیات رئیسه این دانشگاه، کلاس های این دانشجویان در روز جاری برگزار می شود. -سایت از ابتدای هفته آینده.

دیدگاهتان را بنویسید