کلمه سال 2019: ابتکار عمل


یکی از وبلاگ نویسان / افراد مورد علاقه من این س askedال را پرسید: کلمه سال شما برای سال 2019 چه خواهد بود؟ این س greatال بزرگی است ؛ فکر می کنم بهتر از فکر کردن در مورد کلیات کلیشه ای سال نو باشد! و من هم همینطور. داشتن از وقتی ایمیل آنی را دریافت کردم و امروز در راه رفتن به سر کار به آن فکر کردم.

ابتکار عمل.

به نظر می رسد چون اتفاقات اخیراً واقعاً در حال رخ دادن است. تا حدی این چیزهایی است که به من راه پیدا می کند (به عنوان مثال ، یک کار آزاد به موقع) ، اما به نظر می رسد بسیاری از تلاش های من حاصل می شود. به ویژه:

+ من بالاخره کار کرده ام و نقاشی را به سفارش دوستم به پایان رسانده ام
+ نتیجه انجام آن نقاشی نه تنها پول ، بلکه فرصتی برای نمایشگاه و تمایل به هنر بیشتر در اسرع وقت – بدون تعلل (خوب ، شاید کمی!)

+ در محل کار با ابراز علاقه به پر کردن شکاف ناشی از بازنشستگی همکاران صحبت کنید و در واقع بازخورد سریع دریافت کرده و با تغییر موقعیت احتمالی به جلو حرکت کنید!

+ جرقه ای از ایده ها برای برنامه های روحیه عالی در محل کار (مجموعه ای از مصاحبه های کتبی در مورد همه افراد بزرگ که در اینجا کار می کنند و پادکست همراه) ، دریافت کنید ، به افراد مناسب اطلاع دهید و به این پاسخ برسید که “آنها فکر می کنند ذهن بزرگی هستند “و اینکه آن چیزها شبیه به آنچه من تصور می کردم جوانه می زنند و شاید من بتوانم به او کمک کنم؟ (من واقعاً امیدوارم چیزی از آن بیرون بیاید!)

من امروز صبح هنگام رانندگی به محل کارم این چیزها را به طور واقعی در ذهنم داشتم و می خواستم بلافاصله قبل از اینکه جلوی مغزم را ترک کند ، اقدام کنم. ابتکار عمل.

بنابراین چگونه می توانم این شتاب را در سال جدید حفظ کنم؟ اینها افکار بعدی من هستند.

برخی از موارد مبهم فعلا:

+ به کار در مورد نحوه مدیریت پول به روشهای بهتر و یافتن راههای دیگر برای کسب درآمد بیشتر ادامه دهید

+ مدرسه و شاید کار داوطلبانه

+ موارد بهداشتی (بسیار مهم ، واقعاً در سال 2018 عقب نشینی کرد)

+ توسعه مداوم حرفه ای و شخصی

من فقط می خواهم بیشتر در مورد چه چیزی فکر کنم ابتکار عمل به معنی در طرح بزرگتر از چیزها است.

آیا کلمه ای دارید که دوست دارید در سال 2019 روی آن تمرکز کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید