کلویی کارداشیان شایعات مربوط به قرار ملاقاتش با یک ستاره NBA را تکذیب کرد


خانواده کارداشیان که با نام خانواده کارداشیان-جنر نیز شناخته می شود، مشهورترین خانواده در آمریکا هستند. آنها در زمینه های مختلفی مانند سرگرمی، مد، تجارت و غیره شناخته شده اند. کارداشیان ها همیشه جای خود را در اینترنت می گیرند و همیشه سرگرمی مرکزی برای کسانی هستند که در اینترنت وجود دارند.

“قطعا درست نیست”: کلویی کارداشیان به شایعات ملاقات پاسخ داد

شایع است که افراد مشهور در مورد روابط خود شایعاتی دریافت می کنند. و کارداشیان هم فرقی ندارد. اکثر آنها چندین دوست پسر و سابق داشتند. اخیراً شایعات متعددی مبنی بر قرار ملاقات کلویی کارداشیان با یکی دیگر از ستاره های NBA در اینترنت منتشر شده است. اگرچه این خبر توسط بسیاری غرق شد، Khloé با خونسردی این شایعات را تکذیب کرد. او به تنهایی حاضر شد و تردیدهایی که مردم در مورد زندگی مشترکش داشتند را روشن کرد.

پاسخ کلویی کارداشیان به شایعات ملاقات

روز جمعه یکی از طرفداران کارداشیان به نام @kardashiansocial چندین عکس از Khloé منتشر کرد. این نشریه حتی در مورد رابطه او با یکی دیگر از بازیکنان NBA به غیر از سابقش، تریستان تامپسون، صحبت می کند. و آنچه بعد اتفاق افتاد غیرمنتظره بود. یکی از کامنت ها توجه کلویی را به خود جلب کرد و او حتی پاسخ داد. گفت که او اخیراً کسی را ندیده است و بیشتر روی دخترش و خودش تمرکز کرده است.

این شایعه بر اساس آخرین قسمت کارداشیان ها است که بیشتر بر رسوایی های کلاهبرداری که او با همسر سابقش تریستان تامپسون پشت سر گذاشته است، تمرکز دارد. او حتی در آخرین مصاحبه اش گفته است که تماشای این قسمت های برنامه برایش بیشتر شبیه درمان است.

اگرچه مقابله با این رسوایی های کلاهبرداری و موارد دیگر برای او دشوار بود، اما او توانست خوشحال بماند. جسورتر از این بود که برای خوشبختی او به دیگران تکیه کند.

اما اخیراً همه چیز کمی گیج کننده شد زیرا کلویی با سابق و دخترش دیده شد. با پخش تلویزیونی قسمت های پایانی کارداشیان ها، اخیراً کلویی کارداشیان و تریستان تامپسون سابق در خبرها قرار گرفته اند. و این ملاقات درست در همان زمان انجام شد که سر و صدای زیادی در سراسر اینترنت به پا کرد.

زوج سابق در آستانه جشن گرفتن روز پدر با دخترشان بودند و حتی کریس جنر نیز به این گروه پیوست. هر دو حتی در برخی از گردش ها دیده شدند که برای رسانه ها واقعا گیج کننده بود.

قسمت های آخر برنامه ظاهراً مشکلاتی را نشان می دهد که کلویی در طول محاکمه پدری تامپسون با آن روبرو شده است. و حتی گفت که عبور از آن برایش خیلی سخت است. اما با وجود تمام مشکلات و اختلافاتی که با تریستان داشت، او همچنان آماده است تا دخترشان را با هم بزرگ کند.

در یک مصاحبه Khloé در مورد آخرین قسمت های کارداشیان ها مورد سوال قرار گرفت. او گفت که نگاه کردن به معضل برای او بیشتر شبیه درمان است. او حتی می خواست بداند که خانواده اش در برابر چنین موقعیتی چه واکنشی نشان خواهند داد. و او از خانواده‌اش برای ماندن در کنار او در دوران سختی که پس از جدایی از تریستان پشت سر گذاشت بسیار سپاسگزار است. به هر حال منتظر خبرهای خوب خانواده کارداشیان باشیم.

بیشتر بخوانید:

آخرین انتشارات از Powdersville Post (همه را ببین)دیدگاهتان را بنویسید