کلیباف: شهادت هرگز جنگ نیست
رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه شهادت هرگز جنگ نیست، گفت: شهادت به معنای مبارزه با ظلم و ستم و حفظ کرامت، هویت جامعه و استقلال و امنیت جامعه است. شهادت یعنی آموزش شهروندان در همه جا. کجای این کشور زندگی می کنند؟

به گزارش ایسنا، محمد باکر کلیباف امروز چهارشنبه 4 خردادماه در جمع یادواره شهید سلگی و 850 شهید نهاوند اظهار کرد: امروز همه دستاوردهای مادی و معنوی خود را مدیون این شهدای عزیز و گرانقدر هستیم و این تنها چیزی است که داریم. فرهنگ استقلال، آزادی و قدرت است.» ما راه شهدا را ادامه می دهیم.

وی افزود: یادواره شهدا یادگاری است برای هر یک از ما در هر کجا که هستیم بدانیم در محیطی زندگی می کنیم که شهدای والامقامی داشته ایم که آزادانه و بدون عذرخواهی و درخواست از دنیا رفته اند. – صادقانه و بدون قید و شرط. پدران و پدران کف زدند و مادرانشان یا آنها را بدرقه کردند یا پدران و برادران و دوستانشان با هم برای دفاع از انقلاب اسلامی رفتند.

کلیباف ادامه داد: در استان همدان 8 هزار شهید، ده ها جانباز و در شهرستان نهاوند بالغ بر 850 شهید داریم و شهدای عزیز و بزرگوار روحانیت را کودوسی و حیدری می بینیم. ما قدردان جامعه و شهدایی هستیم که بیش از همه جان خود را از دست دادند.

وی گفت: امام خمینی (ره) در دوران ظلم و ستم اسلام و روزگاری که دین به حاشیه رفته بود و مسلمانان تحت فشار بودند، با مجاهدت و روحیه شهادت طلبی اسلام را در سراسر گیتی گسترش دادند.

خبر رو به پایان است

جادوگران

محتوای پیشنهادی


تیمی از مخترعان کشور با ارائه طرحی برای کارت هوشمند سلامت حذف کارت های بیمه آفلاین، …

دیدگاهتان را بنویسید