کمی تقویت سیستم ایمنی بدن شما


آیا به این فکر می کنید که چگونه می توان اشکالات بد را از بین برد؟

به نظر می رسد همه در حال حاضر مریض هستند: در محل کار ، با دوستان ، در خانواده … و گاهی اوقات ، هنگامی که ما به طور کلی مشغول کار و زندگی هستیم ، تمایل داریم مصرف یک مکمل خوب ویتامین یا مواد معدنی را فراموش کنیم.

من دو سهام از همه “معمولی” هایم دارم ، یکی در کیف تجاری من و دیگری در خانه. من همیشه روزم را با یک مکمل معدنی مانند Quinton Tonic یا Revive شروع می کنم و به معنای واقعی کلمه بین این دو حرکت می کنم بسته به احساس من یا ساعت ماه!

بنابراین من صبحانه می خورم (معمولاً تخم مرغ ، ژامبون ، سبزیجات یا فقط تخم مرغ و قهوه!)

همانطور که گفتم ، من نگه داشتن مقدار اضافی در کیف کار (مخصوصاً مانند بروکا یا ویتامین C خالص) برای بعدازظهر کاری که در ساعت 3 بعد از ظهر بسیار مهربان تر از یک آمریکایی بزرگ است ، بسیار مفید است!

شب ها با کمی منیزیم و کمی کازئین به خواب می روم تا در خواب آرامش بخش شیرین باشد.

موارد فوق برای من کار می کند و من صادقانه به ندرت بیمار می شوم. اگر آنفولانزا در اطراف من وجود دارد ، من مقداری ویتامین C خالص و کراتین (فقط یک دوز کوچک ، مانند نصف قاشق غذاخوری) مصرف می کنم و متوجه شده ام که قطعاً به من کمک می کند تا احساس خوبی داشته باشم!

هیچکدام از اینها تبلیغات نیستند – من واقعاً این محصولات را دوست دارم و از آنها استفاده می کنم و توسط دوست پسر و خانواده ام که استفاده از آنها را نیز شروع کرده اند (و سبک زندگی فعال اما بسیار متفاوتی را پیش می برند) بسیار توصیه می شود.

وقت آن است که احساس 150٪ را شروع کنید – به دنبال آن باشید …

ایکس

* توجه داشته باشید که من یک متخصص تغذیه نیستم و به سادگی نکاتی را که فکر می کنم برای من مفید است ، بیان می کنم. همیشه قبل از مصرف مکمل های جدید با پزشک عمومی خود صحبت کنید ، به ویژه اگر بیماری مزمن دارید یا باردار هستید یا سعی در باردار شدن دارید.دیدگاهتان را بنویسید