کندال جنر و دوین بوکر به رابطه خود پایان دادند!


یک منبع خبر باورنکردنی به ما می دهد که کندال جنر مدل آمریکایی و دوین بوکر ستاره NBA پس از دو سال ملاقات از یکدیگر جدا شده اند.

آنها در حال بحث در مورد آینده خود هستند و متوجه شده اند که هر دو با یکدیگر متفاوت هستند و مسیری که هر دو دنبال می کنند متفاوت است، بنابراین هر دو تصمیم گرفتند گام هایی را از رابطه بردارند.

کندال جنر و دوین بوکر به رابطه خود پایان دادند!

دلیل جدایی کندال و دوین این است که هر دو دو شخصیت دارند و در مورد اهداف آینده خود بحث کرده اند و متوجه شده اند که به یک شکل به جلو نمی روند.

کندال جنر و دوین بوکر به رابطه خود پایان دادند!

همچنین متوجه شدیم که این زوج در یک هفته و نیم پس از قرار گرفتن در چنین شرایط سختی از هم جدا شدند. نه جنر و نه بوکر هنوز اظهارات جدایی خود را تایید نکرده اند.

این دو ستاره درخشان که در ژوئن 2020 شایعات رابطه را به راه انداختند، تصمیم به جدایی گرفتند، اما به گفته یک کانال خبری، آنها ممکن است به فکر آشتی برای رابطه خود باشند، زیرا آنها در 2 سال گذشته با هم بوده اند و چنین شرایط فوق العاده ای داشته اند. زمان با هم بودن.

کندال جنر و دوین بوکر، ستاره NBA، این زوج در سال اول موفق شدند رابطه خود را بسیار محرمانه نگه دارند و به زودی آن را فاش نکردند، اما در سال دوم رابطه خود را بازتر و عمومی تر کردند.

هر دوی آن‌ها چنین عکس‌های نفس‌گیر پر از PDA را پست کردند و هر دو شروع کردند به اظهار نظر عشوه‌آمیز روی پست‌های یکدیگر. کندال در آوریل زمانی که هنگام حضور در برنامه زنده جیمی کیمل دستگیر شد شروع به توضیح رابطه خود کرد و توضیح داد که هر بازی بوکر را تماشا می کند.

یکی از اظهارات او نیز در مورد رابطه خیره کننده آنها واضح بود، زمانی که می گفت هر وقت نمی تواند برای دیدن مسابقه برود، دائماً از طریق تلفن وصل می شد و همان را دنبال می کرد.

بوکر همچنین اظهارات منحصر به فردی در مورد حضور در یک مکان شگفت انگیز با کندال جنر بیان کرد و گفت که از زندگی خود لذت می برد، این شامل چیزهای زیادی است و به همین راحتی از دهانش خارج شد، زیرا او هرگز چنین احساسی نداشت و همیشه هم اینطور نبود. به این ترتیب، اما او احساس می کرد که در آن زمان در مکان خوبی قرار دارد.

رابطه کندال جنر و دوین بوکر

این زوج زیبا در طول رابطه دو ساله خود بیشتر رابطه عاشقانه خود را مخفی نگه داشتند. جنر که از یکی از عمومی ترین خانواده های هالیوود بود، تصمیم گرفت رابطه خود با بوکر را مخفی نگه دارد و معمولاً در مورد آن با خودش صحبت می کرد، او تصمیم گرفت عکس ها را اینجا و آنجا فقط در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارد.

در 12 ژوئن 2021، این زوج یک سالگی خود را با پست‌هایی در رسانه‌های اجتماعی، از جمله عکس شخصی جنر در اطراف بوکر، جشن گرفتند.

این زوج در مراسم عروسی کورتنی کارداشیان “زمان بسیار خوبی” را با هم سپری کردند، اما وقتی برگشتند، احساس کردند که برای یکدیگر ساخته نشده اند و متوجه شدند که هر دو سبک زندگی بسیار متفاوتی دارند، بنابراین اکنون هر دوی آنها هستند. به یکدیگر تقسیم شده اند.

ادامه مطلب

آخرین پست های نیکی اتکیسون (همه را ببین)دیدگاهتان را بنویسید