کودکان در سنین مدرسه برای زمستان – خوب نگه داشتن آنها یک مسئولیت بزرگ است


روزهای مدرسه در حال حاضر با قدرت کامل آغاز شده و ماه های گرم تابستان به سرعت به پاییز تبدیل می شود و زمستان خیلی زود فرا می رسد. (آه) همانطور که پیش بینی می کنیم این ماه های سرد طولانی ، بسیاری از ما در تعجب هستیم زمستان امسال چقدر متفاوت از زمستان های قبل خواهد بودبه این سوالی است که در سالهای گذشته نیازی به بررسی آن نداشتیم. (آه بزرگ دیگری):>)

برخی از ما نگران همه دستورات جدید در این سال تحصیلی هستیم ، که پس از ماه های پرتلاش با ماسک ها ، واکسن ها و واکسن ها ظاهر شده است که برخی هنوز در مورد آن تردید دارند. به همین دلیل است که من فکر می کنم ایده زمستان گذرانی بچه هایمان موضوع خوبی برای نوشتن از منظر کسی در زمینه تغذیه خواهد بود. بنابراین ، بیایید در مورد وسایل نوزاد صحبت کنیم و چگونه آنها را تا آنجا که ممکن است از بیماری های جدی در امان نگه داریم ، نه فقط در این سال خاص ، بلکه در سالهای آینده.

من توصیه می کنم که یکی از بهترین کتابها را در زمینه تهیه غذاهای آسان و بسیار مغذی در زمان بی سابقه سفارش دهید: کتاب آشپزی سنت های تغذیه ای برای کودکانبه شاید قبلاً نسخه ای دارید که با آن آشنا هستید –یا شاید شما یک نسخه دارید اما یکی از بهترین خوانده های زندگی شما نبوده است. در هر صورت ، ورق زدن صفحات این کتاب به شما نشان می دهد که چگونه انواع تنقلات سریع ، غذاهای آسان ، ساندویچ های خوشمزه و سالم و نوشیدنی هایی را تهیه کنید که حتی بچه ها می توانند در تهیه آنها کمک کنند. (لبخند) اگر هنوز آن را ندارید ، بروید و این کتاب را بخرید. بنابراین برگردید و ایده های زمستانی بچه ها را در زیر بیاموزید.

منبع دیگری که من به شدت توصیه می کنم این است تروفیا: مراحل ساده برای سلامت روزانه توسط پائولا ویدیش والدین نکات مفیدی برای گام های کوچکی که می توانند برای کمک به خانواده خود در راه رسیدن به یک سبک زندگی سالم بردارند ، خواهند یافت.

روزهایی که به طور مستقیم دستور می دهیم و به فرزندانمان می گوییم چه کار کنند ، دیگر گذشته است. بله ، این چیزی است که من بیشتر در والدین امروز می بینم. من می دانم که والدین کمابیش به نوعی از مذاکره روی آورده اند تا فرزندان را وادار به انجام کارهای خود کنند. (لبخند می زند) با این حال ، به نظر می رسد اکثر والدین برنده هستند ، و چه راهی بهتر از بچه ها برای کنار گذاشتن با غذاهای مغذی و داروهای ملایم که آنها را از این امر دور نگه می دارد ، بهتر است. سفر آنتی بیوتیکیبه اگر فکر می کنید آنتی بیوتیک ها راهی عالی برای بیماری کودکان هستند ، لطفا دوباره فکر کنید و پست وبلاگ من در مورد اجتناب از آنتی بیوتیک ها ، از جمله یافتن جایگزین های ایمن تر را بخوانید.

در حین تحقیق برای این مقاله ، متوجه شدم که پنج بیماری زمینه ای شایع ترین بیماری های زمستانی هستند که کودکان تجربه می کنند ، اما لزوماً ناشی از سرما آنطور که بسیاری از ما فکر می کنیم ایجاد نمی شود. بلکه بیشتر آنها در اثر گیر افتادن در کلاس درس یا خانه هایی که هوای تازه بخشی از محیط طبیعی نیست ایجاد می شود. روی پیوندها کلیک کنید تا در مورد هر یک از این شرایط جدی بیشتر بدانید.

قبل از بلوک ها ، “خداحافظ گرم ، سلام سرد: علت واقعی سرماخوردگی زمستانی” را نوشتم. نقل قول زیر از این مقاله در مورد اهمیت سیستم ایمنی بدن ما است و اینطور است بسیار مرتبط وقتی صحبت از پیشگیری از سرماخوردگی و آنفولانزا می شود.

“به سلامت موارد زیر توجه کنید قسمت های کلیدی بدن به نظر من این تنها راه برای حفظ سیستم ایمنی قوی و کارآمد است و متخصصانی که با آنها مشورت کرده ام با من موافق هستند. این قسمت های اصلی بدن به شرح زیر است:

“دستگاه گوارش: این اولین خط دفاعی است که از رفاه عمومی ما محافظت می کند. و معده ، جایی که اسید کلریدریک (HCI) تولید می شود ، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. HCI غذایی را که می خوریم تجزیه می کند و عوامل بیماری زا و سموم موجود در غذای ما را از بین می برد. HCI همچنین یک عامل بازدارنده آفات است. توجه به این نکته ضروری است که HCI پس از چهل سالگی شروع به کاهش می کند. داروها ، مانند مسدود کننده های اسید برای رفلاکس اسید ، با تولید HCI و سایر عملکردهای گوارشی تداخل دارند. [Note: ½–1 tablespoon apple cider vinegar with a bit of water is an inexpensive way to replace supplemental hydrochloric acid.]

“ارتباط روده و ایمنی: احتمالاً شنیده اید که 70-90 درصد کامل سیستم ایمنی بدن به سلامت دستگاه گوارش ما بستگی دارد. در ادبیات پزشکی و جامع ارجاعات متعددی به این واقعیت وجود دارد. اغلب به نام ما “مغز دوم‘یا’مرکز هوش گوارشی‘ این ارتباط ایمنی روده با این واقعیت آغاز می شود که بدن ما 90 درصد باکتری است.

“بله ، برای هر سلول بدن شما ، نه سلول باکتری وجود دارد که در بدن شما زندگی می کنند. و بیشتر آن باکتری (به نام فلور روده) در داخل دستگاه گوارش شما زندگی می کندبه به همین دلیل است که سلامت فلور روده شما برای سلامت بدن شما و فرزندان شما ضروری است. “

  1. روغن نارگیلبه به بچه ها هر مقدار که می خواهند روغن نارگیل ارگانیک بدهید. این به بدن گرم کننده داخلی گفته می شود که به دلیل داشتن آن معروف است خواص ضد ویروسی ، ضد باکتریایی ، ضد قارچی و ضد میکروبی، باید روزانه استفاده شود. آن را با آن بپزید ، روی ساندویچ بگذارید ، آن را در سوپ ها و نوشیدنی های گرم حل کنید یا فقط از قاشق غذا بخورید!
  2. ابگوشتبه با استفاده از دستور العمل های تهیه شده از آن ، برای کودکان و سایر اعضای خانواده آبگوشت استخوان درست کنید آبگوشت مغذی توسط سالی فالون مورل و کایلا تی دانیل. (همچنین پست وبلاگ من “آبگوشت پزشکی برای مشکلات زمستانی” را بخوانید)
  3. روغن کبد ماهی کادبه بچه ها را با دوز روزانه روغن کبد ماهی تخمیر شده از مراتع سبز یا روغن کبد ماهی از فرآیند استاندارد شروع کنید. هر دو منابع طبیعی ویتامین D را تأمین می کنند و برای گرم کردن دمای بدن عالی هستند.
  4. شیر خامبه برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تاثیر قوی شیر خام بر بدن ، پست وبلاگ من “بیداری شیر خام!”

2 مکمل غذایی پیشنهادی کامل

  1. کنگاپلکس جویدنی. این مکمل غذایی کامل از Standard Process شامل غده تیموس ، یک اندام لنفوئید اولیه اصلی سیستم ایمنی است که در غذاهای کامل غلیظ یافت می شود.
  2. مخمر اسید لاکتیک. این ویفرهای جویدنی را بعد یا همراه با غذای بچه ها اضافه کنید. (مگر اینکه قصد دارید غذاهای تخمیر شده را مطابق شکل تهیه کنید راه خود را برای سلامتی بپزید و سالی فالون مورل سنت های مغذی.)

در پایان ، کلید ، مانند همیشه ، این است تغذیه ، تغذیه و تغذیه! اوه ، و یک آغوش بزرگ قبل از خواب همیشه یک حرکت خوشامدگویی و آرامش بخش است که بسیاری از والدین خسته و خسته گاه می توانند آن را فراموش کنند. زمستان زمان خوبی برای به خاطر سپردن این لحظات ارزشمند است.

عزیزم عزیزم

بزرگترین هدیه ای که می شناسیم
او کودکی است که برای دوست داشتن و رشد متولد شده است.
تصور خود یک معجزه است ؛
آغاز زندگی جدید و سلامتی

چنین گنجی نوزاد گرانقدر شما است ،
که در هر آغوش و بوسه رشد می کند.
آنها را محکم بگیرید و برایشان آهنگ بخوانید ؛
آنها برای مدت طولانی فقط یک کودک خواهند بود.

آنها ممکن است همیشه بوی خالص و شیرین ندهند ،
پوشک کثیف یا یک ورق مرطوب.
اما با یک نوازش عاشقانه و یک لبخند زیبا ،
همه لذت های فرزندپروری ارزشش را دارد.

“خداوندا ، از فرزند گرانقدر ما سپاسگزارم.”
– لیزا رانستدلر

سلب مسئولیت توسط ماریا اتوود ، CNHP: من یک متخصص بهداشت طبیعی معتبر (CNHP) هستم و یک پزشک نیستم. من تشخیص ، تجویز ، درمان یا ادعای پیشگیری ، کاهش یا درمان هر گونه بیماری انسانی را نمی کنم. لطفاً قبل از پیروی از توصیه هایی که در پست های وبلاگ یا وب سایت خود انجام می دهم ، با پزشک یا ارائه دهنده خدمات درمانی خود مشورت کنید.

تصاویر از iStock / Wavebreakmedia (اصلی) ، Prostock-Studio (مادر و دختر بیمار) ، nadisja (روغن نارگیل).

ماریا اتوود ، CNHP

ماریا اتوود یک متخصص بازنشسته دارای گواهینامه بهداشت طبیعی و بازنشسته بخش Weston A. Price در کلرادو اسپرینگز ، CO است. از وب سایت وی در TraditionalCook.com دیدن کنید. به ماریا هم سر بزنید راه خود را برای سلامتی بپزید DVD (همچنین به عنوان دوره آموزش الکترونیکی موجود است) و حتماً آن را دنبال کنید توصیه آشپز سنتی وبلاگ.
محصولات ماریا اتوود

راه خود را برای سلامتی بپزیددیدگاهتان را بنویسید