کیت میدلتون یک پیام شیرین به اشتراک می گذارد


 • ما برای محصولات خریداری شده از طریق پیوندهای موجود در این مقاله کمیسیون دریافت می کنیم.

 • کیت میدلتون یک پیام صمیمانه برای تجلیل از پیشرفت مهم ستاره تنیس اما رادوکانو به اشتراک گذاشت و شامل جزئیات خاصی است.


  کیت میدلتون پس از اینکه به عنوان اولین زن بریتانیایی که در 44 سال به فینال مسابقات انفرادی گرند اسلم رسید ، به پیروزی تاریخی او اما رادوکانو تنیسور انگلیسی تبریک گفت. با انتشار رتبه بندی جدید WTA ، این دختر 18 ساله قرار است شماره یک زنان بریتانیا شود. بسیاری از اعضای شرکت آنها به دلیل عشق به این ورزش شناخته می شوند و دوشس کمبریج اغلب طرفداران را با حضور در مسابقات ویمبلدون در طول این سالها خوشحال کرده است.

  فقط دو ماه پیش کیت از انزوا بازگشت برای اهدای جام به قهرمان زن امسال. حالا کیت حمایت خود را از اما در آستانه فینال خاطره انگیز اوپن این هفته آخر هفته نشان داده است – و پیام سلطنتی حاوی جزئیات کمیابی بود.

  ارسال مجدد توییت خوشحال اما پس از پیروزی در نیمه نهایی مقابل ماریا ساکاری ، حساب رسمی توئیتر دوک و دوشس کمبریج در توئیتر برای او آرزوی موفقیت کرد.

  چه نتیجه باورنکردنی ای در # USOp امسال EmmaRaducanu داشت! ‘ کپشن دل انگیز خوانده شد ‘همه ما فردا برای شما تشویق می کنیم. برای شما آرزوی موفقیت می کنیم! ج.‘.

  این پیام فوق العاده در حال حاضر با امضای عمیق شخصی که برای توییت استفاده شده است بسیار خاص تر می شود. از زمان ازدواج کیت با شاهزاده ویلیام در سال 2011 ، او به طور رسمی به عنوان کاترین ، دوشس کمبریج شناخته می شود.

  کاترین ، دوشس کمبریج ، در مسابقات تنیس ویمبلدون شرکت می کند

  انتخاب امضای پیام تبریک “C” برای کاترین نشان می دهد که کیت میدلتون خود کپشن را ساخته و سطح خاصی از معنا را اضافه کرده است. این نیز به عنوان یک حرکت نادر در نظر گرفته شده است ، زیرا اکثر توییت های دوک و دوشس کمبریج هیچ علامت خاصی ندارند.

  با این حال ، این زوج قبلاً برای توییت هایی استثنا قائل شده اند که از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند یا حاوی پیام هایی هستند که بسیار به دل آنها می نشیند.

  این امر قطعاً در اوایل سال جاری هنگامی که شاهزاده ویلیام با وی صحبت کرد ، صادق بود سوء استفاده نژادپرستانه از بازیکنان فوتبال را محکوم می کند، بیانیه “W” خود را امضا کرد. در همین حال ، ملکه نیز اخیراً این رویکرد شخصی را انتخاب کرده است یک پیام صمیمانه ارسال کنید به پارالمپیک کشور

  ملکه الیزابت دوم برای ضیافت دولتی به افتخار خود وارد کاخ Schloss Bellevue می شود

  S.او قصد دارد بیانیه ها و ارتباطات رسمی با “Elizabeth R” را برای Elizabeth Regina ، کلمه لاتین به معنی ملکه ، امضا کند. با این حال ، مانند کمبریج ، این اتفاق بسیار کمتر در رسانه های اجتماعی رخ می دهد. نویسنده: کیت میدلتون پیام به اما نیز یک لحظه فوق العاده به افتخار یک نقطه عطف بسیار مهم بود.

  کیت که خود عاشق تنیس است ، اکنون بدون شک امیدوار است که اما رادوکانو در فینال اوپن ایالات متحده پیروز شود.  دیدگاهتان را بنویسید