کیم کارداشیان ژست های خیره کننده ای با شکم های برهنه برای SKIMS می کشد!!


کیم کارداشیان در حالی که در رختخواب دراز کشیده و در حال انجام SKIMS است، ژست های حسی مختلفی می گیرد که شکم فشرده او را نشان می دهد که او را زیبا می کند.

کیم کارداشیان در مجموعه ای از ژست های اغوا کننده با برهنه بر روی شکم برای SKIMS ظاهری دیدنی دارد!!

کیم کارداشیان در طی یک عکسبرداری اغوا کننده برای SKIMS، منحنی های زیبای خود را با پوشیدن یک تاپ طوسی به نمایش گذاشت.

کیم کارداشیان برای SKIMS ژست های شکم خیره کننده ای می گیرد

کریس اپلتون که سال ها آرایشگر کیم بوده و مسئول رنگ آمیزی موهای قهوه ای تیره متمایز او برای مت گالا 2022 است، گفت: “من معتقدم کیم بلوند بیشتر سرگرم می شود.”

در عکس بعدی، کیم با گذاشتن دست‌هایش روی سر و آویزان کردن تحریک‌آمیز یک پا از کادر، بر شکل ساعت شنی تاکید می‌کند. یکی دیگر نمای دقیق زیبایی درخشان او را نشان می داد، دومی ملکه تلویزیون واقعیت را در حال ژست گرفتن در ساحل در حالی که در آسمان شب برای ماه چنگ انداخته بود، نشان می داد.

کیم کارداشیان در مجموعه ای از ژست های پرتگاهی برای مجله SKIMS بی نظیر است:

کیم پس از میزبانی یک رویداد VIP برای ارائه مجموعه لباس شنا SKIMS خود در میامی در روز یکشنبه، 20 مارس، چند عکس زیبا از ساحل را در حساب اینستاگرام خود منتشر کرد. در طول این مراسم، او با یک تاپ بیکینی نقره ای و شلوار لی تنگ سورئال به نظر می رسید.

خواهرش کلویی کارداشیان، ستاره تنیس نائومی اوزاکا، مدل کارولینا کورنیکووا، بهترین دوست قدیمی کارداشیان، مالیکا هاک و مدل لوردس لئون، دختر مدونا در این مراسم به او پیوستند. و البته، هولو برای فیلمبرداری فصل بعدی واقعیت شوی کارداشیان، که در 14 آوریل آغاز می شود، آنجا بود.

در حالی که همسر سابقش کانیه وست 44 ساله و دوست پسرش پیت دیویدسون 28 ساله به مناظره عمومی خود ادامه می دهند، به نظر می رسد کیم به تجارت فکر می کند. این خواننده رپ معروف به Yeezus پس از توهین نژادپرستانه در یکی از سخنرانی های آنلاین خود، در مراسم اهدای جوایز گرمی بازی کرد. تروور نوح، مجری برنامه The Daily Show، موضوع یک اظهارنظر توهین آمیز بود.

نتیجه

کیم کانون اصلی حملات Ye’s بود، اما او در مورد اینکه چگونه باید در مورد تصمیم گرمی احساس کند، اختلاف نظر داشت. به طور انحصاری برای هالیوود لایف، یک منبع نزدیک به موسس SKIMS اطلاعات زیر را به اشتراک گذاشت: “کیم احساسات متفاوتی در مورد جدا شدن گرمی کانیه دارد.” “او نمی‌خواهد حرفه کانیه را ببیند زیرا می‌خواهد او امرار معاش کند و می‌داند. او یکی از بهترین ها در هنگام روی صحنه و پشت میکروفون است.

اطلاعات بیشتر:

آخرین پست های نیکی اتکیسون (همه را ببین)دیدگاهتان را بنویسید