کی Bake Off در سال 2021 شروع می شود و آیا می توانید آن را در Netflix تماشا کنید؟


 • ما برای محصولات خریداری شده از طریق پیوندهای موجود در این مقاله کمیسیون دریافت می کنیم.

 • علاقه مندان به شیرینی پزی این سال را خواهند داشت که چه موقع Bake Off در بریتانیا در سال 2021 شروع می شود؟ چگونه قاضی پل هالیوود سریال جدید را متلک می کند.

  Bake Off 2021 بازگشته است و باید بزرگتر و بهتر از همیشه باشد – و ما فقط در مورد نمایش ها صحبت نمی کنیم!

  خواه طرفدار شیرینی های خوشمزه ، کلوچه های خوب یا کیک های توهم پر کالری باشید ، مطمئناً چیزی شیرین یا خوش طعم وجود دارد که می تواند طعم شما را قلقلک دهد.

  و چه راهی بهتر برای پاییز خوردن با یک تکه از بهترین شیرینی آماتور در حال انجام ، زیرا 12 ورودی جدید با آن در چادر معروف مبارزه می کنند تا برنده نانوا ستاره شوند و در رقابت بمانند.

  از زمان نقل مکان به کانال 4 در سال 2017 ، پل هالیوود بار دیگر به عنوان قاضی در کنار پرو لیث باز می گردد ، به این امید که تعداد کمی از “احمقان نرم” را از پایهای ارائه شده ببیند.

  در حالی که مت لوکاس و نوئل فیلدینگ بار دیگر جادوی ارائه خود را به عنوان مهمان مسابقه شیرینی واقعیت بازگردانده اند.

  بنابراین ، با تازیانه ها و اشارات آماده ، بیایید به زمان شروع Bake Off نگاه کنیم و آیا می توانید آن را در Netflix تماشا کنید؟

  کی Bake Off در سال 2021 شروع می شود؟

  شروع رسمی Bake Off 2021 است هنوز تأیید نشده است اما با توجه به سری های قبلی ، این نمایش معمولاً در اواخر سپتامبر پخش می شود و Bake Off 2020 از 22 سپتامبر آغاز می شود.

  به محض تأیید اولین برنامه و در صورت بازگشت به صفحه نمایش ، شما را در جریان اخبار روز سه شنبه از ساعت 20 تا 21 قرار خواهیم داد.

  مانند سال گذشته ، این سریال در “حباب” فیلمبرداری شد و انتظار می رود 10 قسمت معمول را شامل شود و در هر قسمت ، بینندگان مشاهده خواهند کرد که نانواهای آماتور بر اساس موضوع آن هفته سه چالش دریافت می کنند: یک کیک امضا ، یک چالش فنی و متوقف کننده نمایش

  با ارائه کیک های خود به داوران در پایان هر چالش ، این بر عهده پل و پرو است که تصمیم بگیرند کدام یک پس از چشیدن کور مورد علاقه آنها است.

  اما اگر نمی توانید منتظر بمانید ، تا آن زمان ، در اینجا نگاهی به 10 کیک فوق العاده جالب 2020 می اندازیم …

  هر هفته ، با تصمیم داوران ، به یک نانوا به عنوان “نانوا ستاره” تعلق می گیرد و دیگری حذف می شود و به خانه اعزام می شود – تا یک چهارم نهایی و نیمه نهایی – تنها با سه رقیب به فینال راه پیدا می کند.

  اما نامگذاری به عنوان “نانوا ستاره” کاملاً نمادین است و تضمین نمی کند که آنها هفته بعد تحویل داده شوند.

  اگر آنها آنقدر خوش شانس باشند که بتوانند این کار را انجام دهند ، این گزینه را دارند که در شیفت بعدی نشان روی پیش بند خود بگذارند.

  The Great British Bake Off یک تریلر تیزر کلیپ برای Bake Off 2021 منتشر کرده است و موسیقی کافی برای تپش قلب ما است …

  پل هالیوود این کلیپ را بازتوییت کرد و همه در مورد اینکه کی Bake Off در 2021 شروع می شود صحبت می کنند؟

  آیا می توانید Bake Off را در Netflix تماشا کنید؟

  بله ، می توانید Bake Off را در Netflix تماشا کنیدبه ورایتی تأیید کرده است که سریال جدید برای مخاطبان سراسر جهان پخش می شود مدت کوتاهی پس از پخش آن در انگلستانبه

  بعد از اینکه Bake Off پنجمین شد ، می آید اکثراین نمایش در اکتبر 2020 برای مخاطبان آمریکایی پخش شد ، زیرا سپتامبر گذشته Netflix سه روز پس از پخش در انگلستان قسمت های برنامه تلویزیونی محبوب را منتشر کرد.

  و ما از آن زمان راه حل خود را برای Bake Off: The Professionals و The Great Celebrity برای کمک به Stand Up 2 Cancer دریافت کردیم.

  و اکنون که سریال اصلی آماتور در راه است ، نگران نباشید ، اگر قصد دارید تعطیلات دیرهنگام را در آفتاب انجام دهید ، همچنان می توانید برنامه مورد علاقه خود را بدون از دست دادن یک قسمت تماشا کنید.

  مت لوکاس و نوئل فیلدینگ ، Great Bake Off

  رقبای Bake Off 2021 چه کسانی هستند؟

  Bake Off 2021 رقبا هنوز فاش نشده اندبه اما برای به روزرسانی های بیشتر مراقب این فضا باشید.

  و تا زمانی که ستاره های فردا به طور رسمی منتشر شوند ، بیایید نگاهی بیندازیم که اکنون رقبای گذشته Bake Off کجا هستند.

  اگر خودتان را به عنوان یک نانوا تازه کار می بینید ، همیشه می توانید تمرین کنید ، چرا برخی از این دستورهای پختن را در خانه امتحان نکنید.

  و اگر نگران هستید که درست نیست ، نترسید زیرا حداقل میلیون ها نفر در آشپزخانه خانه شما به شما نگاه نمی کنند. در اینجا 10 فاجعه بزرگ Bake Off بریتانیایی که از تلویزیون پخش شد را مشاهده می کنید …

  https://www.youtube.com/watch؟v=4Bp0BZ92ptA

  چه کسی برنده بزرگ بریتانیا در سال 2020 را برنده شد؟

  دانشجوی ادینبورگ پیتر ساوکینز برنده بریتانیایی Bake Off 2020 شد.

  این بازیکن 20 ساله در چیزی که داوران آن را “نزدیک ترین فینال” در تاریخ 11 ساله برنامه تلویزیونی توصیف کردند ، پیروز شد.  دیدگاهتان را بنویسید