گوجه فرنگی مرغ گوجه فرنگی خامه ای + منوی هفتگی – پیشگیری از RD


دیروز شنبه شلوغی بود – یک تمرین بعد از ساحل ، و پس از آن پروژه هاکی ، و سپس چشیدن شراب و سرگرمی برای بچه های چند خانواده در خانه یکی از دوستان. به عنوان عاشق ساحل ، هاکی ، شراب و مردم ، برای من یک روز ایده آل بود. من باید همه کارها را انجام دهم!

اما مارک ، درون گرا من ، قبل از خواب بسیار تحریک پذیر بود. او در واقع نمی تواند به من بگوید چه مشکلی وجود دارد ، اما من می دانم این به این دلیل است که او کاملاً طرد شده بود.

امروز صبح بیدار شدم و می دانستم که باید بفهمم امروز می خواهد چه کار کند. من مطمئن نیستم که در مورد آنچه شامل می شود پاسخی دریافت کرده باشم ، اما وقتی بچه ها را به کلیسا می رساندم ، در حالی که من مشغول شستن لباس ، پذیرش تحویل مواد غذایی و ارسال این وبلاگ بودم.

نمی دانم این به این دلیل است که کارهای زیادی برای انجام دادن دارم و می خواهم بعداً بازی کنم یا به دلیل این که ، در واقع ، من وقت زیادی برای تنهایی داشتم … اما واقعاً عالی است. من واقعاً گاهی اوقات تنهایی زیادی می خواهم. همانطور که در وبلاگ می نویسم ، من همچنین به آخرین قسمت پادکست که مصاحبه ای با THE Elyse Resch است گوش می کنم. منظورم این است که او در دنیای تغذیه فوق العاده است و ما بسیار مفتخریم که دیدیم او خرد خود را با ما در میان می گذارد … و او در این باره زیاد صحبت می کند. هوس چیزی که به اندازه کافی از آن دریافت نمی کنید

هفته گذشته آشپزی نکردم. نه یکبار. روز پنجشنبه ، مارک در این باره اظهار نظر کرد و گفت که در یخچال باقی مانده باقی مانده است. و در وسط هفته من هم همین فکر را کردم. از دست دادن یک وعده غذایی در طول هفته غیبت می کردم ، اما زمانی که به دست آوردم … آن قسمت خوب بود.

درست همانطور که الیزه به اشتراک گذاشت ، در اوایل این هفته ، من حوصله آشپزی داشتم … اما من می خواهم آن را ساده نگه دارم تا بتوانم مدتی از وقت خود را کسب کنم. و این دستور … روشی عالی برای متعهد شدن به چیزی ساده و در عین حال سالم و خوشمزه است. این بیش از ساده بود و همه کاره بودن را دوست داشت. یک پیروزی بزرگ در مجموع با خدمه من! و اگر هنوز آمادگی بیرون آوردن زودپز را ندارید ، حتماً این را بعداً علامت گذاری کنید!

مواد تشکیل دهنده

 • 1 (14 اونس) گوجه فرنگی خرد شده با گیاهان ایتالیایی

 • 3/4 فنجان سس گوجه فرنگی

 • 3/4 فنجان شیر تبخیر شده

 • 2 قاشق غذاخوری نشاسته ذرت

 • 6 حبه سیر ، خرد شده

 • 1/2 قاشق چایخوری نمک

 • 1/4 قاشق چایخوری فلفل سیاه

 • 1/2 قاشق چایخوری ریحان خشک شده

 • 4 (5 اونس) سینه مرغ بدون استخوان

 • 1/4 فنجان ریحان تازه خرد شده

دستورالعمل ها

 1. گوجه فرنگی خرد شده و سس گوجه فرنگی را در اجاق گاز آرام قرار دهید.
 2. در یک کاسه ، شیر تبخیر شده و نشاسته ذرت را با همزن بزنید تا خوب مخلوط شوند. سیر ، نمک ، فلفل و ریحان خشک را اضافه کنید ؛ دوباره مخلوط کنید و در اجاق گاز آرام بریزید. خوب مخلوط کنید تا کاملا مخلوط شود.
 3. سینه های مرغ را در اجاق گاز آرام قرار دهید ، مرغ را در سس قرار دهید.
 4. 4-6 ساعت بجوشانید و با ریحان تازه سرو کنید.

اطلاعات تغذیه ای:

تولید – محصول: 4
بخش ها: 1 سینه با سس

مقدار در هر وعده:
کالری: 258کاملا چاق: 6.8 گرمکلسترول: 84 میلی گرمسدیم: 872 میلی گرمکربوهیدرات ها: 17.3 گرمفیبر: 2.3 گرمقند: 8.8 گرمپروتئین: 32.3 گرم

ما به آرامی به سمت غذای راحت و فصل پخت آرام می رویم … آماده شوید!

منوی هفتگی: 12 – 16 سپتامبر

مراقب باش،دیدگاهتان را بنویسید