یک ترانه سرای معروف برنده اسکار یک دهه را به دلیل اعتیاد به الکل از دست داد


موزیسین و آهنگساز پل ویلیامز ادعا می کند که دهه 1980 را به دلیل اعتیاد به الکل که در دهه گذشته با آن دست و پنجه نرم کرده است، “از دست داده است”. مرد 81 ساله آهی کشید و به این نتیجه رسید که «برای من، دهه 1980 خیلی گذشته است.

آهنگ پل ویلیامز اسکار که در یک دهه به دلیل اعتیاد به الکل گم شد

“دهه 1970 زمان موفقیت بزرگی برای من بود، زیرا من بسیار سازنده و خوش شانس، و خوش شانس، و خوش شانس، و خوش شانس، و خوش شانس، و خوش شانس بودم. در دهه 1980، در حالی که هنوز در خانه زندگی می کردم، کنسروهایم را مرتب می کردم.

یک ترانه سرای معروف برنده اسکار یک دهه را به دلیل اعتیاد به الکل از دست داد

او ستاره مهمان در چندین برنامه تلویزیونی از جمله زوج عجیب و غریب و جزیره فانتزی بود و در هر سه برنامه Smokey and the Bandit ظاهر شد. او در برنامه The Tonight Show به صورت کاملاً ثابت ظاهر شد. ویلیامز سرانجام در سن 49 سالگی ثروت خود را پذیرفت، مرحله مهمی در زندگی او.

زمانی که دیگران در جامعه بهبودی از پنجره بیرون آمدند تا به او کمک کنند، او از این موضوع قدردانی کرد، و دلیل آن این است که او این واقعیت را به اشتراک گذاشت که آنها گفتند: “او گم شده است و به کمک نیاز دارد.” وقتی بالاخره افراد خود را پیدا کرد، دوباره شروع به نوشتن آهنگ کرد.

او با دو آهنگ در آلبوم “خاطرات با دسترسی تصادفی” که دفت پانک در سال 2013 منتشر کرد، شرکت کرد. بیمار بیمار پشت تلفن گفت: “من می خواهم تمیز کنم”، “در نیمه شب” که بیمار با یک تماس گرفت. دکتر

از آنجایی که او هفته گذشته در اوکلاهاما تحت استرس زیادی قرار داشت، توانایی های ذهنی خود را کاملاً از هم پاشید. بعد از ده سال متوجه شد که برگزارکننده کنسرت مدت‌ها هوشیار بوده است، یک محفل دعایی تشکیل داد تا برای بهبودی من از اعتیاد دعا کند. دایره دعا هنوز وجود دارد. یک هفته بعد در جریان قطعی برق با پزشک تماس گرفت.

آهنگ پل ویلیامز اسکار که در یک دهه به دلیل اعتیاد به الکل گم شد

برخلاف حرفه حرفه ای موفق او، زندگی شخصی پل یک آشفتگی کامل است. او در مجموع سه بار ازدواج کرد. او در سال 1974 با کیت کلینتون ازدواج کرد.

در سال 1992، پس از 18 سال ازدواج، این زوج تصمیم به جدایی گرفتند. سال بعد با هیلدا کینان وین ازدواج کرد و سال بعد در سال 2004 این زوج طلاق گرفتند. سال بعد او به اندازه کافی خوش شانس بود که عشق جدیدی پیدا کرد. در سال 2005 بود که ماریانا هستینگز همسر او شد.

پس از مرگ پدر پل، او و خانواده اش زندگی خود را ریشه کن کردند و به کالیفرنیا نقل مکان کردند. طولی نکشید که توانایی های موسیقایی خارق العاده او برای همه اطرافیانش آشکار شد.

به محض ورود به لس آنجلس، کار حرفه ای خود را به عنوان ترانه سرا با ملاقات با ترانه سرا بیف رز آغاز کرد. آنها در آن زمان مشغول فیلمبرداری یک قسمت برای یک برنامه تلویزیونی بودند. آنها با هم کار کردند “قلبت را پر کن” یکی از آهنگ های آنهاست.

سپس به طور کلی روی چند آهنگ دیگر با هم کار می کنند. ترانه سرایی به نام راجر نیکولز به سرعت با پل تماس گرفت. این دو با هم روی یک سری آهنگ های برتر در نمودارها کار کردند و به لطف نتایج پربارشان به عنوان دو ترانه سرای محبوب هالیوود معروف شدند.

او علاوه بر همکاری با راجر، در طول کار خود برای چندین فیلم و موزیکال موسیقی ساخت. او علاوه بر ریچارد بارون و خواهران قیچی، با نوازندگان و هنرمندان مشهور در پروژه های متعددی کار کرده است.

علاوه بر آثار دیگر، برخی از مشهورترین ساخته‌های پل عبارتند از: ما فقط شروع کردیم، همیشه سبز، روزهای بارانی و دوشنبه‌ها.

در حالی که پل به طور فعال به عنوان یک ترانه سرا دنبال می کرد، گهگاه سعی می کرد نقش خود را ایفا کند. با این حال، او نتوانست همان میزان موفقیتی را که با موسیقی خود داشت، زمانی که دستش را به تئاتر فشار داد، تکرار کند.

بیشتر بخوانید:

آخرین انتشارات از Powdersville Post (همه را ببین)دیدگاهتان را بنویسید