یک کاسه ساده سیب زمینی و سبزیجات شیرین


این کاسه سیب زمینی و سبزیجات شیرین راهی خوشمزه برای لذت بردن از ترکیب طعم و بافت پاییزی است!

سیب زمینی و سبزیجات شیرین به دلیل تنوع زیاد در بسیاری از خانوارها جزء اصلی هستند زیرا به راحتی در اکثر فروشگاه های مواد غذایی و بازارهای کشاورزان یافت می شوند.

این کاسه حاوی یک ماده پاییز خوشمزه است که ممکن است به خرید آن فکر نکنید: انجیر.

انجیر نه تنها طعم شیرین خوبی را برای متعادل کردن مواد شور و نمک به آن اضافه می کند ، بلکه فیبر فوق العاده ای نیز دارد ، با فیبرهای محلول و نامحلول که به سیستم گوارش ما کمک می کند تا منظم بماند و قند خون ما را ثابت نگه دارد. انجیر همچنین سرشار از مواد معدنی مانند منگنز ، منیزیم ، کلسیم و پتاسیم است. همه آنها برای سلامت قلب و عروق ، سلامت استخوان ها و کاهش فشار خون مهم هستند.

ترکیب مواد موجود در این کاسه تقریباً به همه جوانه های چشایی شما ضربه می زند!

برای ایجاد این کاسه متعادل سیب زمینی و سبزیجات از پنج اصل اساسی استفاده کنید

در صورتی که در انجمن NS و روش ما در اینجا تازه کار هستید ، سیستم بنیادی پنج به شما این امکان را می دهد تا به راحتی وعده های غذایی متعادل ایجاد کنید که به بدن شما تغذیه مورد نیاز برای تمرکز قوی ، هضم آرام ، انرژی پایدار ، خواب ، عمیق و پر جنب و جوش طولانی را بدهد. سلامتی دائمی در حالی که هنوز انعطاف پذیری برای لذت بردن از غذاهای مورد علاقه خود را دارید.

پنج پایه از پنج عنصر تغذیه ای شامل پروتئین ، چربی ، کربوهیدراتهای نشاسته ای ، کربوهیدراتهای نشاسته ای و عامل طعم (که نشاط ، ظرافت و سرگرمی را برای وعده های غذایی شما به ارمغان می آورد) تشکیل شده است.

این دستور شامل هر پنج عنصر است ، و آن را به یک وعده غذایی متعادل برای لذت بردن تبدیل می کنید!

تو می توانی راهنمای رایگان ما را بارگیری کنید که شما را در سیستم پنج پایه ای ما راهنمایی می کند تا غذاهای متعادلی ایجاد کنید که می توانید برای تهیه غذا یا طبخ تازه این هفته از آنها استفاده کنید!

دیدگاهتان را بنویسید