11 شام خانوادگی پاییزی مورد علاقه ما


فصل های متغیر ، تاریک ترین عصرها ، برنامه های شلوغ … فقط چیزی در مورد پاییز وجود دارد که همیشه باعث می شود احساس کنیم عجله داریم. شام خانوادگی برای ما مهم است و امروز ما برخی از شام های خانوادگی پاییزی مورد علاقه خود را در صورت نیاز به الهام بخشی به اشتراک می گذاریم.

وعده های غذایی خانوادگیما دوست داریم بیشتر شبها در طول هفته برای صرف شام دور میز جمع شویم. در حالی که ما می دانیم این امکان برای همه وجود ندارد (شغل ، شیفت شب ، زندگی تنها ، و غیره) ، چیزی است که ما آن را بدیهی نمی دانیم و از آن سپاسگزاریم.

آیا با صرف شام خانوادگی بزرگ شده اید؟ من و شوهرم در نوجوانی ملاقات کردیم و او به خانه من آمد و باور نمی کرد که هر شب با هم شام بخوریم. صحبت های زیادی شد ، ما درباره روز همه شنیدیم و همیشه خنده های زیادی. از زمان تشکیل خانواده ، این کاملاً یکی از زمان های مورد علاقه ما است که با بچه ها تماس بگیریم.


این دانشکده بهداشت عمومی هاروارد TH Chan “وقتی خانواده ها برای شام دور هم می نشینند ، نوجوانان و جوانان بیشتر میوه و سبزیجات می خورند و فست فود و غذاهای کم مصرف کمتری مصرف می کنند.”

این هرم راهنمای غذایی رژیم غذایی مدیترانه ای همچنین خوردن وعده های غذایی را از نظر اجتماعی تشویق می کند. بنابراین اگر خانواده شما در دسترس نیستند ، دوستان و همسایگان نیز به همان خوبی کار می کنند.

شام های خانوادگی پاییزی مورد علاقه


دستور العمل های زیر برخی از غذاهای مورد علاقه ما هستند که به محض فرا رسیدن پاییز به عنوان یک خانواده از آنها لذت ببریم. بسیاری سریع پخت و ارائه می دهند ترکیبات فصلیبه

فلان مرغ ایتالیایی

وعده های غذایی پاییزی خانواده

مادرم وقتی بچه بودیم این کار را کرد و از آن زمان به بعد چرخشی در کار بود. همه چیز در یک تابه پخته می شود و از کنسروهای ارزان قیمت مانند گوجه فرنگی ، زیتون و قلب کنگر فرنگی استفاده می شود. به آرامی با ترکیبی از ادویه جات ترشی جات خشک شده ، سریع اما خوشمزه است.

کوفته بادمجان پخته و بوقلمون

کوفته بادمجان پخته و بوقلمون

اسپاگتی و کوفته یک هفته است که می توانید در خانه ما بگذرانید. آنها ساده هستند و همه آنها را دوست دارند. این کوفته های پخته دارای مقداری بادمجان برشته هستند و به جای گوشت گاو از بوقلمون آسیاب شده تهیه می شوند. با آماده کردن آنها از قبل و فریز کردن آنها برای زمان بعدی ، حتی بیشتر وقت خود را ذخیره کنید.

رولت کلم بروکلی مرغ با پنیر

رول مرغ با پنیر و کلم بروکلی

چه بچه ای نان هلالی و پنیر آب شده دوست ندارد؟ ما به لطف مرغ مقداری پروتئین بدون چربی اضافه می کنیم و مقداری کلم بروکلی فیبر و ویتامین اضافه می کنیم. اینها سرگرم کننده هستند و به سرعت پخته می شوند ، که باعث می شود برای روزهای هفته مناسب باشد.

دستور آشپزی آهسته فجیتا

پختن آرام فجیتاها

اجاق گاز آهسته مورد علاقه من در پاییز است. نه تنها در زمان صرفه جویی می شود ، بلکه کل خانه در حین پخت بوی شگفت انگیزی دارد. این فجیتاهای زودپز یک شام آسان است که می توانید آن را به دلخواه خانواده خود تنظیم کنید.

چوب ماهی پخته شده

چوب ماهی پخته سالم

این چوب ماهی های ترد و نرم ، یک شام عالی خانوادگی است ، اما همچنین یک وعده خوشمزه برای دریافت دو وعده ماهی توصیه شده در هفته است.

سس سس کچاپ ضروری است!

ایده های بیشتر برای غذای خانوادگی

ما سعی می کنیم آن را در زمان شام با امتحان دستور العمل های جدید یا افزودن تنوع مخلوط کنیم. با این حال ، مواردی وجود دارد که ما خود را در حال جذب آنها می دانیم. در حالی که ما “دستور” نداریم ، این غذاهای خانوادگی عالی هستند –

  • Tacos: سریع ، همیشه مورد علاقه و آسان برای سفارشی سازی
  • سوپ گوجه و ساندویچ
  • صبحانه برای شام

ما طرفداران زیادی نداریم ، اما هدف این است که پاییز امسال موارد بیشتری را پیدا کنیم که از آن به عنوان یک خانواده لذت می بریم. برخی از دستور العمل هایی که من سعی می کنم آنها را امتحان کنم عبارتند از:

دیدگاهتان را بنویسید