14 وعده غذایی بدون گوشت برای قابلمه فوری ، سرخ کن یا اجاق گاز آهسته شما


برخی از غذاهای مورد علاقه ما بدون گوشت را که می توان به راحتی با قابلمه فوری ، زودپز یا سرخ کن هوا تهیه کرد به اشتراک بگذارید. همه خوشمزه و همه طوری طراحی شده اند که در آشپزخانه وقت شما را ذخیره کنند.

زمان های غذا را ساده کنیدبسیاری از لوازم آشپزخانه در بازار وجود دارد که برای سهولت پخت و پز طراحی شده است. مخلوط کن ، مخلوط کن ، خردکن ، تخم مرغ پز ، غذاسازها و توسترها را نام ببرید.

به نظر می رسد سه وسیله اصلی که ما بارها و بارها استفاده می کنیم عبارتند از: Crock Pot (اجاق گاز آهسته) ، Air Fryer و Instant Pot (زودپز).


ما از برخی از دوستان متخصص تغذیه درخواست کردیم دستور العمل های مورد علاقه خود را بدون گوشت با استفاده از قابلمه فوری ، زودپز یا سرخ کن به اشتراک بگذارند. ما درباره شما چیزی نمی دانیم ، اما این مجموعه مانند چرخش کامل ظروف پاییزی و زمستانی به نظر می رسد.

غذاهای بدون گوشت را در رژیم غذایی خود بگنجانید

14 وعده غذایی بدون گوشت برای قابلمه فوری ، سرخ کن یا اجاق گاز آهسته شما

رژیم مدیترانه ای بارها و بارها ثابت کرده است که افزایش غذاهای گیاهی در رژیم غذایی راهی برای افزایش سلامتی و کاهش خطر ابتلا به برخی بیماری های مزمن است. تمرکز بر غلات کامل ، سبزیجات ، میوه ها ، آجیل ، دانه ها و روغن زیتون تمرکز اصلی این شیوه زندگی است.


گاهی اوقات ، به خصوص اگر به خوردن گوشت در هر وعده غذایی عادت دارید ، احساس امنیت در خوردن بدون گوشت دشوار است. خوشبختانه این روزها غذاهای بسیار خوشمزه گیاهی در اینترنت ، مجلات و رسانه های اجتماعی موجود است.

اگر هرگز غذاهای بدون گوشت را تجربه نکرده اید ، برخی از پیشنهادات ما عبارتند از:

  • کوچک شروع کنید. در هفته یک وعده غذایی انتخاب کنید تا سعی کنید گوشت نخورید
  • عدس و لوبیا به دلیل دارا بودن پروتئین و فیبر ، راههای خوبی برای حفظ وعده های غذایی دلچسب هستند. در این مورد بیشتر بدانید چون ما عدس را دوست داریم و شما هم باید پست زیاد
  • قارچ در برخی دستور العمل ها مانند سس اسپاگتی ، تاکو یا همبرگر بافتی شبیه گوشت دارد.
  • خانواده خود را در دستور کار خود قرار دهید و بخشی از این روند را سرگرم کنید!
  • آزمایش کنید و با دستور العمل های جدید ، ادویه جات و مواد اولیه بازی کنید

بنابراین ، بدون بحث بیشتر ، مجموعه دستور العمل های خوشمزه را برای شروع در زیر بررسی کنید.

پخت کیک و دستور پخت آهسته

تابه کروک سالم سینسیناتی چیلی از تغذیه کننده بودن

عدس جایگزین گوشت گاو در این دستور غذای غلیظ و دلچسب فلفل قرمز می شود. مناسب برای روزهای سرد پاییزی که می خواهید به خانه بروید و شام آماده است و منتظر شماست.

عدس و کاری از سیب زمینی شیرین از سبزیجات کاهو

این طعم خوشمزه و غنی از عدس کاری سیب زمینی شیرین به لطف اجاق گاز آرام آسان تهیه می شود … فقط بارگیری کنید و بروید ، آن را تنظیم کنید و فراموش کنید. ناهار و شام را نسیم کنید.

پخت آهسته سس سیب از متخصص تغذیه خانگی

با تهیه دسته ای از این دستور العمل ساده و خوشمزه دستور پخت سیب پز پخته ، با آغوش باز به پاییز خوش آمدید.

دستور العمل های قابلمه فوری

دیدگاهتان را بنویسید