15 آگوست; اصطلاح نصب قطعات اصلی قطعات خودرو


به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از صداوسیما، محمدمهدی برادران گفت: لزوم الصاق شناسنامه. روی قطعات لوازم یدکی خودرو از 15 فروردین اعلام می شود و مهلت آن تا 15 مرداد تعیین شده است و پس از آن هر کالایی در سطح تحویل که فاقد کد اصالت باشد مشمول قوانین کالای قاچاق می شود.

معاون وزیر صنعت عمومی سکوت وی گفت: الزام قرار دادن شناسه کالا در ابتدا برای دو گروه از محصولات از جمله کمک بهار و باتری بعد از آن شروع کردیم نصب و راه اندازی کد اصلی برای 53 قسمت باقی مانده مورد نیاز بود، اما هنوز برخی از لوازم برای اجرای آنها با نصب شناسه احراز هویت که زمان زیادی ندارد، مخالفند.

وی افزود: شاید مجموعه هایی دنبال می کنم خواه فروش آنها شفاف نباشد یا برخی کالاهای بی کیفیت در قالب به نام کالاهای داخلی وارد و قاچاق می کنند که با اجرای این طرح دیگر چنین اقداماتی امکان پذیر نیست.

برادران گفتند که برچسب اصالت در قیمت گذاری آن را شفاف می کند این میتونه انجام بشه، این شدنیه، این امکان پذیره که در حال ساخت شبکه های توزیع هستیم در قالب وسایل الکترونیکی ایجاد کنید تا مردم بتوانند قیمت ها را تعیین کنند مقایسه و با قیمت مناسب خرید کنید.

دیدگاهتان را بنویسید