15 فایده مهم مو که باید از آن استفاده کنید


شما همه چیز را که باید در مورد شانه های چوبی بدانید یاد خواهید گرفت:

 • شانه های چوبی یکی از ساده ترین تغییرات در مزایای مو است
 • شانه های چوبی: نوع مناسب موهای خود را انتخاب کنید
 • 15 فایده اصلی مو که چرا باید امروز سوئیچ را انجام دهید!
 • مراقبت روزانه از شانه چوبی.
 • مزایایی برای مو و نحوه مراقبت از شانه یا برس چوبی
 • حذف چربی انباشته شده بر روی ابزار چوبی مو

شانه های چوبی بخش مهمی از روال مراقبت از مو من هستند و در این مقاله من 15 فایده اصلی مو را برای شما بیان می کنم که چرا باید از شانه یا برس چوبی استفاده کنید. مو بخش مهمی از روال زیبایی ما است. چه مرد باشید یا زن ، به احتمال زیاد سعی می کنید از موهای خود مراقبت کنید تا موهای شما تا حد امکان زیبا باشد.

یک شانه چوبی برای موهای سالم خوب است

در حالی که همه ما می خواهیم موهای سالم و زیبایی داشته باشیم ، بیشتر ما با انباشت مواد شیمیایی بیشتر آسیب می رسانیم تا مفید. ما معمولاً فکر می کنیم زمانی مفید واقع می شود که در واقعیت ، فقط آسیب بیشتری وارد کند.

ترمیم طبیعی مو را از کجا شروع کنیم؟ یکی از ساده ترین تغییراتی که می توانید در موهای خود ایجاد کنید استفاده از شانه یا برس چوبی است.

شانه های چوبی: 15 مزایای مهم موها چرا باید امروز سوئیچ بسازید!

 1. شانه های چوبی آنها در پوست سر ملایم تر از مواد مصنوعی هستند. شانه های پلاستیکی یا فلزی (خدای نکرده) سخت هستند و می توانند پوست سر شما را خراشیده و خراشیده کنند.
 2. روغن های سبوم باید از پوست سر تا نوک مو حرکت کنند. شانه های چوبی در توزیع روغن های طبیعی در موهای شما م efficientثرتر هستند.
 3. در دوران کودکی ، ما اغلب از بازی کردن با الکتریسیته ساکن در موهایمان لذت می بردیم. با این حال ، واقعیت این است که الکتریسیته ساکن می تواند آسیب برساند. برس ها و شانه های چوبی الکتریسیته را هدایت نمی کنند و بنابراین موها را در برابر الکتریسیته ساکن و آسیب محافظت می کند.
 4. همانطور که زمان بیشتری را صرف ماساژ و تغذیه پوست سر می کنید ، نسبت به آنچه برای شما مناسب است حساس تر می شوید. شانه های چوبی نسبت به شانه های پلاستیکی احساس بهتری و ملایمت تری روی پوست سر دارند. برای خوشایندتر شدن مدل مو ، از یک شانه چوبی استفاده کنید و زمانی را صرف کنید تا شانه را در حین حرکت روی سر بچرخانید.
 5. الیاف طبیعی چوب به حالت مو کمک می کند. اگر قفل های فوق العاده طولانی دارید ، تغییرات آن این است که انتهای آنها بسیار خشک است. شانه های چوبی به طور طبیعی روغن را از پوست سر به انتهای مو منتقل می کنند.
 6. شوره سر می تواند برای برخی از افراد مشکل ساز باشد. ماساژ پوست سر با شانه چوبی ساده است اما در درمان شوره سر موثر است. روغن طبیعی پوست سر را تحریک می کند ، که به غلبه بر خشکی پوست سر و شوره سر کمک می کند.
 7. پوست سر شامل طیف گسترده ای از نقاط طب فشاری است. شانه زدن با شانه چوبی جلوه ماساژ را می دهد. همچنین جریان خون و روغن های طبیعی پوست سر را تحریک می کند. سپس روغن ها را در تمام طول ساقه مو حرکت دهید تا سالم ترین ظاهر ممکن را داشته باشید.
 8. اساس موهای بلند و قوی یک پوست سر سالم است. شانه های چوبی به رشد یک پوست سر سالم کمک می کند زیرا گردش خون را بهبود می بخشد و با این کار مواد مغذی را برای فولیکول های مو تأمین می کند.
 9. شانه های چوبی به لطف پخش روغن چربی طبیعی موهای شما موهای شما را درخشان و درخشان می کند.
 10. آیا تا به حال موهای چرب دیده اید؟ جذاب نیست ، نه؟ موها معمولاً چرب می شوند زیرا پوست سر چربی تولید می کند اما به طور موثر در تمام طول مو پخش نمی شود. شانه های چوبی نسبت به شانه های مصنوعی در حفظ پوست بدون چربی موثرتر هستند.
 11. چوب یک ماده طبیعی است ، بنابراین کمتر احتمال دارد هرگونه حساسیت را تحریک کنید. شانه های مصنوعی و فلزی می توانند برخی از بیماری ها و آلرژی های پوستی را تشدید کنند.
 12. هنگام خشک کردن موهای خود از شانه چوبی استفاده کنید تا خطر داغ شدن بیش از حد و آسیب موها کاهش یابد. چوب الکتریسیته را هدایت نمی کند ، بنابراین با حالت دادن به موهای خود خنک باقی می ماند ، در حالی که شانه های فلزی گرم می شوند و بار حرارتی را روی موهای شما افزایش می دهند.
 13. یک شانه یا برس چوبی با کیفیت خوب می تواند یک عمر دوام بیاورد. آنها به سرعت به عنوان یک شانه پلاستیکی خراب نمی شوند.
 14. پوست سر سالم به معنی موهای قوی تر و بلندتر است. برس چوبی گردش خون را تحریک می کند ، به طوری که فولیکول های مو به اندازه کافی مواد مغذی ضروری را دریافت می کنند. با از بین رفتن ناخالصی ها و تنظیم چربی ، روند رشد مو نیز مطلوب است.
 15. هنگام شانه زدن مو با برس چوبی ، روغن های طبیعی پوست سر به طور مساوی توزیع می شوند و تارها براق تر ، براق تر و درخشان تر می شوند.

ما شانه دیگری را برای هر نوع مو توصیه می کنیم:

شانه های چوبی به اندازه نمونه های پلاستیکی آنها در دسترس نیستند. با این حال ، هنوز هم می توانید برخی از آنها را آنلاین یا در اکثر فروشگاه های بزرگ و در آمازون پیدا کنید.

شما می توانید شانه خود را با توجه به نوع مو یا مدل موی مورد نظر خود انتخاب کنید. شانه های چوبی یک ابزار آسان برای تقویت موهای شما و لذت بردن از مزایای مو از امروز است

 • هر نوع مو: شانه چوب صندل
 • مو فرفری: شانه ای کوتاه با دندان های پهن
 • موهای ضخیم بلند: شانه با دسته موج دار
 • موهای صاف یا موج دار: شانه چوبی دندانه دار
 • موهای صاف یا فر: برس مو با موهای چوبی
 • ماساژ: شانه خمیده در چوب صندل
 • ماساژ: برس مو با موهای چوبی

یک شانه چوبی بخرید و بگذارید سالهای سال از موهای شما مراقبت کند.

مزایایی برای مو و نحوه مراقبت از شانه یا برس چوبی

وقتی روی شانه یا برس چوبی سرمایه گذاری می کنید ، بلافاصله خواهید دید که این فقط یک شانه نیست ، بلکه یک اثر هنری است! این ابزاری است که توسط خود طبیعت ایجاد شده است و زیبایی در طراحی آن وجود دارد.

مراقبت از ابزارهای چوبی مراقبت از مو بسیار ساده است. شما باید آنها را به طور مرتب بشویید و ضد عفونی کنید و سعی کنید تا آنجا که ممکن است آنها را خشک نگه دارید.

مراقبت روزانه از شانه چوبی

به یاد داشته باشید که موها را بعد از هر بار استفاده از شانه یا برس جدا کنید. همچنین شانه یا برس را روی سطوح خشک نگهداری کنید ، زیرا آب می تواند سلامت چوب را به مرور از بین ببرد.

حمام می تواند یکی از مرطوب ترین اتاقهای خانه شما باشد. اگر شانه را در حمام نگه می دارید ، یک شیشه شیشه ای با دهان باز پیدا کنید و از آن برای ذخیره شانه های بین استفاده استفاده کنید.

حذف چربی انباشته بر روی ابزار چوبی مو

ممکن است متوجه شوید که وقتی چربی از بیرون جمع شده است ، شانه نیاز به تمیز کردن دارد. همانطور که می دانید روغن ها می توانند بسیار سرسخت باشند و فقط با شانه زدن زیر آب از بین نمی روند.

برای شستشو و تمیز کردن چربی از شانه ها و برس های چوبی ، آنها را یک شب در محلول سرکه ، روغن درخت چای و آب خیس کنید. صبح ، شانه ها را زیر آب داغ (نه داغ) قرار دهید و گریس باید فوراً خارج شود.

همچنین می توانید از مقدار کمی شامپوی ملایم برای از بین بردن چربی های سرسخت استفاده کنید. سپس شانه یا برس را کاملاً بشویید تا شامپوی اضافی پاک شود.

مزایا برای مو: شانه و برس چوبی

سعی کنید برس ها و شانه های خود را همیشه خشک نگه دارید. اگر آنها خیس شدند یا اگر آنها را فقط شستید ، آنها را با یک حوله تمیز خشک کنید و بگذارید در یک شیشه با دهان باز ترجیحا یک شیشه شیشه ای خشک شوند.

امیدوارم از شانه چوبی جدید خود لذت ببرید و در اسرع وقت از مزایای منحصر به فردی برای موهای خود استفاده کنید!

راه حل های جامع برای رشد مجدد مو ، زندگی پاک و سلامت مطلوب

اگر می خواهید در مورد ریزش مو بیشتر بدانید ، موارد من را ببینید صفحه باعث ریزش مو می شود

یا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پاکسازی زندگی و شیوه زندگی جامع ، روش من را کشف کنید صفحه سلامت بهینه

نگاهی به بهترین روغنهای ضروری برای رشد مجدد موهای قوی تر و ضخیم تربهدیدگاهتان را بنویسید