17 کاری که زنان باهوش در یک رابطه انجام نمی دهند! “یک هزار.”


زنان باهوش و موفق، چیزهای ممنوع در رابطه، داشتن رابطه موفق

رفتار یک زن عاقل در یک رابطه

زنان در یک رابطه چه کارهایی را نباید انجام دهند؟

کاری که ما به عنوان یک زن در یک رابطه انجام می دهیم یا نمی کنیم، به شدت بر موقعیت ما در صحنه ازدواج تأثیر می گذارد. به عنوان یک زن باهوش، برای داشتن یک تجربه خوب، باید کارهایی را انجام دهید و کارهایی هستند که هرگز نباید انجام دهید. در این مقاله 17 کاری که هرگز نباید در یک رابطه انجام دهید را به شما معرفی می کنیم گاز گرفتن بودن.

1. زنان باهوش تقاضای عشق و دوست داشته شدن ندارند

زنان باهوش می دانند که رابطه با عشق و رضایت متقابل تضمین می شود، بنابراین نمی توانند برای عشق و محبت دعا کنند. ارزش واقعی خود را نیز می دانند. آنها بدون در نظر گرفتن سن، گذشته یا وضعیت اجتماعی و اقتصادی، احساس بی ارزشی برای عشق مرد نمی کنند. آنها از شریک عاطفی خود نمی خواهند که بماند زیرا می دانند که مردی که التماس می کند باید برای نگه داشتن آن التماس کند.

زنان باهوش در یک رابطه چه ویژگی هایی دارند، کارهایی که زنان باهوش در یک رابطه انجام نمی دهند، در یک رابطه چه می کنند و چه کارهایی انجام نمی دهند.

او با زن دیگری بر سر یک مرد دعوا می کند

2. زنان باهوش به خاطر یک مرد با زنان دیگر دعوا نمی کنند

شما هرگز نخواهید دید که یک زن باهوش با زن دیگری بر سر یک مرد دعوا کند، این یک اتفاق عادی است و صحنه ای ناخوشایند یا به اصطلاح شرم آور است. به عنوان یک زن، نباید زن دیگری را سرزنش کنید، بلکه باید مرد رابطه خود را سرزنش کنید زیرا او کسی است که به شما خیانت کرده و به شما بی احترامی کرده است یا چیز دیگری که هر دوی شما در آن شریک هستید. زنان باهوش به خود احترام می گذارند و هرگز با زن بر سر مرد بحث نمی کنند.

3. برای بدست آوردن ارزش با هم تماس نمی گیرند

زنان باهوش اجازه نمی دهند ارزش آنها با داشتن یا نداشتن شوهر مشخص شود و برخی از زنان از ترس برچسب «تنها و تنها»، روابط نامناسب را تحمل می کنند. زنان باهوش در رابطه به دنبال ارزش نیستند زیرا ارزش خود را می دانند.

4. از ارزش خود برای درخشش مرد کم نمی کنند

اگر برای بزرگ کردن یک مرد باید ارزش خود را پایین بیاورید، اگر باید جاه طلبی خود را برای محافظت از روح یک مرد ابراز کنید زیرا نمی خواهید او احساس بی کفایتی کند، پس با مردی ناامن در ارتباط هستید. این نوع رابطه هرگز نمی تواند شما را خوشحال کند. زنان باهوش نمی توانند مردان ناامن را تحمل کنند. آنها با مردانی معاشرت می کنند که آنها را برای هدف گذاری بالاتر به چالش می کشند. مردانی که آنها را تشویق به رسیدن به ستاره ها می کنند. مردانی که آنها را برای تحقق رویاهایشان تحت فشار قرار می دهند. آیا این یکی از اهداف داشتن شریک زندگی نیست؟

زندگی چیزی بیشتر از عاشق بودن است. زندگی همچنین تحقق رویاهاست. زندگی زمانی برای شما معنادارتر می شود که عمیق ترین خواسته های شما را درک کند و شما را تشویق به رسیدن به آنها کند. اگر از خواسته های قلبی خود دست بکشید تا یک مرد احساس امنیت کند، پس هدف شما چیست؟ آیا فکر می کنید یک زن باهوش این کار را در رابطه خود انجام می دهد؟

کارهایی که زنان باهوش در یک رابطه انجام نمی دهند، کارهایی است که باید و نباید در یک رابطه انجام می شود

زنان باهوش ارزش خود را در رابطه برای تربیت مرد از دست نمی دهند

5. زنان باهوش قصد ندارند تنها برای هدف زندگی خود وارد رابطه شوند

زنان باهوش برای رابطه زندگی نمی کنند بلکه زندگی شخصی هم دارند. آنها درک می کنند که یک زندگی جالب نه تنها آنها را خوشحال می کند، بلکه باعث می شود طرف مقابل نیز بخواهد بخشی از آن زندگی باشد.

6. از تمایل خود برای بودن با یک مرد دست نکشید

زنان باهوش به هیچ دلیلی از رویاهای خود دست نمی کشند، آنها می دانند که رویاها به آنها هویت می بخشد، آن را دور نریزند زیرا عاشق هستند، برای زنان باهوش هر عشقی که از اشتیاق آنها پشتیبانی نمی کند ارزش داشتن و عشق نداشتن را ندارد. !

7. زنان باهوش به خاطر عشق از خانواده و دوستان غافل نمی شوند

هنگامی که برخی از زنان عاشق می شوند، رابطه به مرکز زندگی آنها تبدیل می شود، اگر این رابطه درست نشد، خانواده و دوستان خود را به یاد می آورند. زنان باهوش می دانند که یک رابطه عاشقانه تنها رابطه ای نیست که در زندگی آنها نیاز دارند، سایر روابط نیز برای حفظ تعادل مهم هستند.

8. زنان باهوش اصالت خود را در یک رابطه از دست نمی دهند

خانم های باهوش وقتی وارد رابطه می شوند مراقب هستند خودشان را گم نکنند، اگر در هر رابطه ای که وارد می شوید خودتان را گم کنید، چه چیزی از شما باقی می ماند؟ به یاد داشته باشید که زنان باهوش کورکورانه عشق نمی ورزند!

زنان در یک رابطه چه کارهایی را نباید انجام دهند، زنان در یک رابطه چه وظایفی دارند، زنان باهوش در یک رابطه چه ویژگی هایی دارند؟

زنان باهوش در یک رابطه از اصالت خود غافل نمی شوند

9. زنان باهوش ارزش های خود را برای حفظ یک مرد یا یک رابطه به خطر نمی اندازند

زنان باهوش ارزش‌هایی دارند، چیزهایی دارند که به آنها احترام می‌گذارند و کسی را که با او در ارتباط هستند به خطر نمی‌اندازند.

10. اجازه ندهید با شما به عنوان زباله رفتار شود، فقط برای نگه داشتن یک مرد

زنان باهوش رابطه کوتاه مدت را نمی پذیرند، در رابطه ای که بی احترامی و بی فایده است نمی مانند.

آنها از ترک رابطه ای سمی که خوشبختی، عزت و من را از بین می برد، تردید ندارند.

11. آنها دیوانه وار عاشق نیستند

همه ما در مقطعی از زندگی مان در مورد عشق حرف های مزخرفی انجام داده ایم. از آنجایی که زنان به رشد هوشمندانه خود ادامه می دهند، به اندازه کافی عاقل هستند که زندگی خود و سایر چیزهایی را که دوست دارند فقط به خاطر عاشق بودن به خطر نیندازند.

زنان باهوش کارها را بدون فکر انجام نمی دهند، در حالی که عاشقانه، صادقانه و عاطفی عشق می ورزند، تحت تأثیر احساسات خود قرار نمی گیرند.

برخی از زنان در زمان عاشقی در تفکر صحیح مشکل دارند و به خود اجازه می دهند به احساسات خود ادامه دهند و تصمیم بگیرند، اما زنان باهوش ریسک های خطرناکی را به خاطر عشق انجام نمی دهند و نمی کنند.

12. اجازه نمی دهند رابطه یا نبود آن تعیین کننده آنها باشد

زنان باهوش اجازه نمی دهند وضعیت رابطه آنها تعیین کننده رفتار آنها باشد، زنان باهوش دوست دارند مورد محبت قرار گیرند، اما اجازه نمی دهند کمبود عشق شادی آنها را از بین ببرد.

کارهای ممنوع در یک رابطه، یک رابطه موفق، یک رابطه موفق، کارهایی که زنان در یک رابطه نباید انجام دهند

زنان باهوش از نظر مالی به خودشان وابسته نیستند

13. برای مرد برنامه مالی نمی سازند

زنان باهوش سرنوشت مالی خود را به دست مرد نمی سپارند. یکی از دلایل اصلی درگیر شدن برخی از زنان در روابط ناخوشایند و ازدواج، وابستگی مالی است. کسی که امور مالی شما را کنترل می کند، زندگی شما را نیز کنترل می کند، زیرا بدون پول به سختی می توانید کار کنید. زنان باهوش پول خود را به دست می آورند و منتظر زنده ماندن مرد نیستند.

14. زنان باهوش اجازه نمی دهند مرد به خانواده و عزیزانش بی احترامی کند

زنان باهوش برای خانواده و دوستانشان به اندازه همسرشان ارزش قائل هستند، اجازه بی احترامی به خانواده و دوستان به همسرشان را نمی دهند و اجازه نمی دهند شوهرشان به عزیزانشان بی احترامی کند. آنها به اندازه کافی باهوش هستند که بتوانند این تعادل را حفظ کنند.

15. زنان باهوش متخصص هستند

آنها به اندازه کافی عاقل هستند که از مرد خود یاد بگیرند و دیدگاه او را در نظر بگیرند.

16. زنان باهوش گزینه دوم نیستند

برخی از مردان نمی دانند چه می خواهند، بنابراین یک مرد بیش از دو یا چند زن خواهد داشت و در مورد اینکه به چه کسی بسنده کند سردرگم است. زنان باهوش اجازه نمی دهند مردی که نمی داند چه می خواهد آنها را همراهی کند.

17. زنان باهوش درگیر یک رابطه نامشخص نمی شوند

زنان باهوش می دانند که در یک رابطه چه می خواهند و بلاتکلیف نمی مانند.

امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد.

مجموعه: گروه روانشناسی Bitotech

دیدگاهتان را بنویسید