20/20: سالی که من در بحبوحه هرج و مرج جهانی بچه دار شدم و سرطان گرفتم – Madeline Nutrition


سال گذشته ، من در مراحل اولیه تعطیلی همه گیری زایمان غیر بیمارستانی داشتم. فرزند دوم من هایدن در 12 مه 2020 متولد شد ، وزن او بسیار 8 پوند 12 اونس بود که با نیمه پایینی بدنم خوب رفتار نمی کرد. آه. اگر تا به حال بچه دار شده اید ، می دانید که شفا بعد از زایمان چیست نه خطی

سه ماه پس از زایمان ، بیوپسی از بستر ناخن انگشت اشاره دست راست (غالب) خود گرفتم. از سال 2017 من یک خط تیره باریک به نام ملانونیشیا داشتم که از پایین بستر ناخن من (جایی که کوتیکول در آن قرار دارد) عبور می کرد و تا بالای ناخن ادامه داشت. این می تواند نشانه ملانوم در ماتریکس ناخن باشد. هر شش ماه یکبار توسط متخصص پوست تحت نظر بود و متوجه شدیم که به مرور (هرچند کمی) تیره تر و ضخیم تر می شود و بیوپسی لازم است.

بیوپسی ماتریس ناخن نیاز به یک سوراخ برای “سوراخ کردن” از پایین بستر ناخن دارد. من چند هفته است کابوس هایی را مشاهده می کنم که منجر به این روش اولیه می شود. همچنین ، من مشتاقانه منتظر بودم تا استفاده از دست غالب خود را از دست بدهم ، زیرا در اوایل زایمان با نوزاد تازه متولد شده برای نگهداری و مراقبت ، حرکت می کردم.

نتایج به سرعت بازگشت و ملانوما را نشان داد در سایت o مرحله 0. این بدان معناست که خوشبختانه هنوز ادامه داشت ، اما در واقع سرطان بود ، بنابراین باید بلافاصله با جراحی برداشته می شد. توصیه اولیه قطع عضو از مفصل DIP به بالا بود. اولین ویزیت جراحی را با گریه ترک کردم.

من از مراقبت یک جراح دست با تجربه محلی برای من که برای انجام تحقیقات بیشتر ، مصاحبه با همکاران در زمینه خود و کشف گزینه های دیگر برای من ، جاودانه سپاسگزارم. ما روی یک روش جراحی 2 تصمیم گرفتیم که در آن ناخن ، بستر ناخن و ماتریس ناخن با حاشیه ای به اندازه کافی برداشته می شود تا تک تک سلول های ملانوم حذف شوند. این باعث می شود یک سوراخ در بالای انگشت من باقی بماند. بنابراین ، شماره معامله 2 هفته بعد با پیوند پوست از مچ داخلی من برای پوشاندن بالای انگشت من می افتد. این یک روند طولانی خواهد بود ، اما من تمام طول انگشت خود را بدون قطع واقعی نگه می دارم.

دیدگاهتان را بنویسید