5 برنامه ای که یادگیری شراب را سرگرم کننده می کند


می پرسید من چه کرده ام؟

این. خیلی ، خیلی از این.

شراب با یک بچه بچه ، به زودی!

و بله ، حتی اگر همه گیری همه چیز را در حال حاضر برای همه ما دشوار کرده است ، و جوک های شراب در همه جا به عنوان راهی برای غلبه بر آن وجود دارد ، من این روزها شراب را به شیوه ای بسیار بسیار آگاهانه و متفکرانه می نوشم.

چون تکلیف جدید من است!

درست؛ من از طریق مدرسه شراب آمریکا در حال دریافت جایزه سطح 1 WSET در Wines هستم و بسیار لذت می برم. همه دروس (و حتی امتحان) به صورت مجازی انجام می شود و حتی اگر چند درس باشد ، من قبلاً چیزهای زیادی آموخته ام. مثل من فکر من مقدار قابل توجهی شراب می شناختم ، اما مطمئناً یک گشایش برای چشم (و کام) بود.

من در حال گذراندن دوره آنلاین با دوست شرابم لیزا هستم ، و ما توانستیم در خارج (البته از نظر اجتماعی) برای چند درس دور هم جمع شویم و به اشتراک گذاشتن عشق به شراب با کسی بسیار سرگرم کننده بود. ما همچنین توانستیم هزینه بطری هایی را که در کلاس مزه می کنیم تقسیم کنیم ، بنابراین پاداش!

در حالی که مطالب دوره آموزشی خود را مرور می کردیم ، لیزا و من برخی از برنامه های شراب را پیدا کردیم که یادگیری در خارج از کلاس را واقعا تعاملی و سرگرم کننده می کرد ، چه یک ساعت برای مطالعه داشته باشید یا فقط 8 دقیقه طول بکشد. برای رشته فرنگی ماک و پنیر ، بجوشانید. این برنامه های شراب یک افزودنی عالی برای دوره و یک چیز سرگرم کننده برای تمرکز بود. آیا این توانایی را دارید که در مورد چیزی که دوست دارید در حالی که زمان زیادی را در آن می گذرانید ، دانش ایجاد کنید؟ اوه ، این برای من در دوران همه گیری بسیار خوب بود.

اگر شما هم عاشق شراب هستید و علاقه مند به یادگیری بیشتر هستید ، من این پنج برنامه شراب را به شدت توصیه می کنم!

1. برنامه شراب واقعی

با برنامه های سرگرم کننده و دوره های هدایت شده ، این برنامه یک راه سرگرم کننده و تعاملی برای توسعه دانش شراب شما است. اگر در حال مطالعه برای WSET ، CMS یا FWS هستید ، آنها سوالات عملی رایگان و آزمونهای نقشه دارند ، و همچنین یک دوره رایگان شراب رایگان وجود دارد که برای هر عاشق شرابی که سفر آموزشی خود را آغاز می کند عالی است. در واقع ، من این برنامه شراب را آنقدر دوست دارم که ماهیانه 7.99 دلار برای گذراندن دوره های عمیق تر راهنمای آن در مورد همه چیز از جمله جفت کردن غذا ، مزه کردن ، تهیه شراب و برچسب های شراب (این شاید مورد علاقه من بود) پرداخت کردم. مناطق معروف شراب مانند شامپاین و بوژول.

2. دکانتر شراب خود را بشناسید

از بین همه برنامه های شراب ، Decanter’s Know Your Wine یکی از لیزا است و من احتمالاً بیشترین لذت را با آن داشتم (و رایگان است!). و قاطعانه چالش برانگیز است ، اما دارای فرمی شبیه مسابقه سریع با تعداد زیادی س questionsال است که پاسخ دادن به آنها بسیار سخت است. حتی در طول روز به شما پینگ می دهد تا بازی را به شما یادآوری کند. همانطور که سوالات صحیح را دریافت می کنید ، سطح خود را بالا ببرید و به رتبه های مختلف برسید ، مانند شراب تازه کار ، تازه کار ، متعصب ، گورو – و آخرین – شراب. فقط به من وقت بده!

3. بازی شراب WSET

این برنامه شراب بدیهی است توجه من را به خود جلب کرد زیرا توسط افرادی که پشت کل برنامه WSET هستند ایجاد شده است ، اما همچنین یک بازی سرگرم کننده است. مانند Decanter’s Know Your Wine ، این چالش برانگیز است ، اما سلام ، ما این کار را برای آن انجام می دهیم فرا گرفتن، درست؟ درست! همچنین رایگان است ، این برنامه شراب به عمق جغرافیا می رود و در واقع به شما امکان می دهد روی نقشه ای که بطری های مختلف به شما نشان داده می شود را انتخاب کنید – و محدودیت زمانی وجود دارد. سطح یک باعث می شود شما کشور را انتخاب کنید و سطح دوم باعث می شود که منطقه کشور را انتخاب کنید. من هنوز سطح دو را گذرانده ام ، اما روی آن کار می کنم!

همچنین لازم به ذکر است (با عرض پوزش برای کلمه بعدی) ، اگر از WSET-2 یا بیشتر استفاده می کنید ، یک برنامه WSET رایگان دیگر وجود دارد که به شما در یادداشت های چشایی شما کمک می کند. این شما را از طریق رویکرد سیستماتیک خود برای چشیدن با راهنمایی های ارائه شده در طول مسیر راهنمایی می کند. با توجه به اینکه من بیشتر و بیشتر آن را مزه می کنم و استفاده از WSET-2 را در نظر می گیرم ، قطعاً یکی از آنهایی است که قصد دارم در ماه های آینده بیشتر و بیشتر از آن استفاده کنم.

4. SWE Wine and Spirits Trivia Quiz

این برنامه رایگان که توسط انجمن مربیان شراب ایجاد شده است ، به شما امکان می دهد دانش خود را در زمینه های مختلف ، از جمله کشورها ، مناطق ، انگور ، شراب و حتی شراب دسر آزمایش کنید. حتی ساده ترین سطح نیز چالش برانگیز است ، اما ، می دانید ، تمرین کامل می کند و برنامه یادگیری را در طول مسیر سرگرم کننده و آسان می کند.

5. زندگی کنید

Vivino بیشتر به عنوان یک برنامه رایگان برای یافتن و رتبه بندی شراب شناخته می شود ، که سرگرم کننده است (بیا و ببینید من اینجا چه می نوشم) ، اما آیا می دانستید که آنها نیز محتوای آموزشی دارند؟ این دوره های مبتدی که ماجراجویی های شراب نامیده می شود به شما می آموزد که چگونه بهترین طعم شراب را بچشید ، تفاوت بین شراب های قدیمی و جدید جهان را بیاموزید و در مقایسه بین شامپاین و پروسکو غرق شوید. عالی است که سفر آموزشی شراب خود را آغاز کنید.

آیا چیز جدیدی آموختید یا حتی در این روزهای سخت دوره ای گذرانده اید؟ اگر شراب نیز به شما علاقه دارد ، این برنامه های شراب را بررسی کنید و سایر برنامه هایی را که دوست دارید در نظرات زیر برای من بگذارید. و ، همیشه ، همیشه ، برای آن وقت بگذارید. جندیدگاهتان را بنویسید