5 داروی هومیوپاتی برای کاهش وزن – زنان اول


کاهش وزن یکی از محبوب ترین موضوعات بهداشتی است. به نظر می رسد تقریباً همه در برهه ای از زندگی خود در حال تلاش برای یافتن چگونگی کاهش وزن هستند ، و روش های مختلفی برای کاهش وزن وجود دارد. برخی افراد قسم می خورند که رژیم غذایی خود را تغییر دهند. برخی افراد قسم می خورند که ورزش خود را به سطح بعدی برسانند. اگر “کاهش وزن” را در گوگل جستجو کنید ، از گزینه های مختلفی که در مورد روش های کاهش وزن مشاهده خواهید کرد ، از جمله داروهای هومیوپاتی برای کاهش وزن ، شگفت زده خواهید شد.

با این حال ، آنچه برای یک فرد کار می کند ممکن است برای شخص دیگری مفید نباشد. این به این دلیل است که دبدنهای مختلف به طرق مختلف به چیزهای مختلف واکنش نشان می دهند ، بنابراین اگر فردی را مشاهده کردید که 4 روز در هفته یوگا انجام می دهد و 10 کیلو وزن کم می کند ، این بدان معنا نیست که شما می توانید انتظار داشته باشید که یک اتفاق مشابه رخ دهد.

قربانی مد نشوید.

در حالی که در مورد کاهش وزن گزینه های زیادی وجود دارد ، توجه به این نکته ضروری است که همه آنها سالم نیستند. رژیم های شیک معمولاً چیزی است که می خواهید از آن دوری کنید ، زیرا می تواند منجر به کاهش موقت وزن شود ، اما اغلب حفظ آن در طولانی مدت دشوار است. آنها اغلب به انتظارات غیرواقعی نیاز دارند (ما در حال بررسی رژیم هایی هستیم که به شما اجازه می دهد فقط یک هفته متوالی آب میوه مصرف کنید) و نتایج سریعی را به شما می دهند که دوام نخواهد داشت.

ممکن است در مدت کوتاهی که رژیم سخت گیرانه را رعایت می کنید ، کاهش وزن مشاهده کنید ، اما زمانی که به هر نوع عادت غذایی معمول بازگردید ، وزن معمولاً با آن برمی گردد.

بنابراین ، بسیاری از مردم به داروهای کاهش وزن هومیوپاتی روی می آورند که بسیار ایمن تر از مصرف قرص های رژیمی هستند (که می دانند در این موارد چه چیزی وجود دارد) و می توانند به شما در ایجاد عادات سالم تر در مورد رژیم غذایی و ورزش کمک کنند.

زن یائسه در مقیاس ، ناامید است زیرا نمی تواند وزن خود را کاهش دهد

در اینجا برخی از بهترین داروهای هومیوپاتی را که امروز باید امتحان کنید ، آورده ایم.

داروهای هومیوپاتی برای کاهش وزن

در حالی که این روش های تضمینی برای کاهش وزن نیست ، اما شاید ارزش امتحان کردن را داشته باشد که آیا آنها چیزی را در شما روشن می کنند یا خیر.

Calcarea Carbonica

دلیل اصلی که برخی از افرادی که از داروهای کاهش وزن هومیوپاتی استفاده می کنند ، نتیجه می گیرند این است که این داروها به رفع انسداد کمک می کنند.

بسیاری از مردم به دلیل مشکلات گوارشی و / یا مشکل در متابولیسم خود با مشکلات وزن دست و پنجه نرم می کنند.

Calcarea carbonica می تواند در این مورد کمک کند. این دارو در اصل کربنات کلسیم ناخالص است و از لایه میانی پوسته تشکیل شده است. این در درجه اول برای افرادی است که متوجه می شوند بیشتر وزن آنها در ناحیه معده است و تمایل دارند در شب عرق کنند.

علائم دیگری که بدن شما ممکن است به Calcarea carbonica نیاز داشته باشد عبارتند از:

 • اضطراب بالا
 • تنگی نفس
 • سر عرق کرده
 • بلافاصله بعد از غذا گرسنه می شوید

لیکوپودیوم

بر اساس مطالعه کتابخانه ملی پزشکی ، لیکوپودیوم یک داروی هومیوپاتی است که به طور گسترده برای اختلالات کبدی ، ادراری و گوارشی استفاده می شود. “

کسانی که با کم کاری تیروئید دست و پنجه نرم می کنند ، ممکن است متوجه شوند که لیکوپودیوم به آنها کمک می کند ، همچنین افرادی که از مشکلات معده مانند یبوست و نفخ رنج می برند.

افرادی که به لیکوپودیوم نیاز دارند معمولاً هوس شیرینی می کنند و عاشق نوشیدنی های گرم و غذا هستند. آنها همچنین ممکن است بسیار بیشتر از نیاز خود در طول غذا غذا بخورند ، که باعث می شود معده آنها احساس نفخ و ناراحتی کند.

قهوه و دونات

Natrum Mur

این داروی هومیوپاتی برای کسانی که با کم خونی دست و پنجه نرم می کنند و اغلب هوس زیادی نمک می کنند ، بهترین است. همچنین برای کسانی که وزن آنها تمایل به تجمع در ران و باسن دارد بهتر است.

اگر موارد زیر را تجربه کنید ، ممکن است برخی از مزایای استفاده از natrum mur را مشاهده کنید:

 • با گرما مبارزه می کند
 • افزایش وزن به دلیل افسردگی و استرس
 • کم خونی

نوکس وومیکا

اگر متوجه شدید که زندگی کم تحرکی داشته اید و وزن شما مشکل ساز شده است ، می توانید nux vomica را امتحان کنید. یبوست معمولاً با سبک زندگی بی تحرک همراه است و nux vomica ممکن است بتواند در این مورد کمک کند.

اگر با موارد زیر روبرو شدید ، سعی کنید این درمان را امتحان کنید:

 • هوس خوردن غذاهای تند
 • احساس سرخ شدن کنید
 • ناتوانی در کنترل سرما
 • یبوست

گرافیت ها

یائسگی و یائسگی می تواند برای بسیاری از زنان باعث افزایش وزن شود. متأسفانه خلاص شدن از وزن اضافی همیشه آسان نیست.

گرافیت می تواند در این زمینه به شما کمک کند. این داروی هومیوپاتی از کربن ساخته شده و به برخی از یبوست مزمن کمک می کند.

اگر موارد زیر را تجربه می کنید ، این درمان ممکن است برای شما مناسب باشد:

 • غمگینی
 • عدم توانایی در کنترل هوای سرد
 • نمک زیاد در رژیم غذایی شما
 • PMS

زن غمگین

اگر در مورد مشکلات وزنی که دارید صحبت کنید ، همه داروهای فوق ارزش امتحان کردن را دارد. فقط مطمئن شوید که تحقیقات خود را انجام داده اید و فقط دوز توصیه شده را مصرف کنید.

با وارد کردن هر یک از این موارد به زندگی روزمره خود و ترکیب آن با رژیم غذایی بهبود یافته و ورزش منظم ، به احتمال زیاد برخی از آمارها را به مقیاس می رسانید.

این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی است و برای تشخیص یا درمان هیچ بیماری پزشکی در نظر گرفته نشده است. در صورت داشتن هرگونه مشکل سلامتی یا افزودن مکمل ها یا داروها به برنامه روزانه خود ، با پزشک خود مشورت کنید.

بعدی را بخوانید:

آیا این اشتباهات کاهش وزن را مرتکب می شوید؟

با استفاده از BMI تعیین کنید که وزن سالمی دارید یا خیر

چگونه می توان التهاب را کاهش داد و وزن خود را برای همیشه کاهش داد!

5-داروهای هومیوپاتی برای کاهش وزن

آیا این مقاله را پسندیدید؟ ثبت نام کنید (رایگان است!) و ما هر هفته مقاله های فوق العاده ای مانند این را برای شما ارسال می کنیم. به طور رایگان اینجا ثبت نام کنید.دیدگاهتان را بنویسید