5 دلیل که چرا جوانان محلی ما باید میوه بچینند – Raina Dawn Lutzبهار و تابستان 2020 ترس ، استرس ، افسردگی ، اضطراب ، تغییرات در جهان و تغییراتی را که قبلاً ندیده بودیم به ارمغان آورد.

طبیعت آورده ..

باران شدید.

آفتاب کمتر

اوه ، و كمك كمتر به كارگران خارجي (كشاورزان ما براي جمع آوري و كمك كشورهاي ديگر براي ورود به كانادا) در فصل برداشت به دليل محدوديت سفر به دليل Covid-19.

من با چیدن میوه غریبه نیستم ، به عنوان یک حرفه ای با یک استودیوی خصوصی هنوز دوست دارم کثیف ، متواضع و کم دستمزد شوم…. به مناسبت

تابستان امسال یک پروژه سرگرم کننده نبود. حیاتی بود.

و زمانی که من آنجا بودم ، به این فکر کردم که چند نفر دیگر می توانند از این مزایا بهره مند شوند ، در حالی که به کشاورزان ما نیز کمک می کنند.

در اینجا دلایلی وجود دارد که من معتقدم جوانان محلی ما باید در اردوها حضور داشته باشند ، خواه این یک برنامه تجربه کار در مدارس باشد یا یک برنامه اجباری والدین. چیدن میوه باید حق عبور برای جوانانی باشد که قبلاً در دره ما زندگی می کنند ، خواه می خواهند کارآفرین شوند و خواه می خواهند کار کنند.

شماره 1 “به شخصیت آموزش دهید.”

ضرب المثل قدیمی درست است. مجبور باشید زود بیدار شوید ، در یک زمین مرطوب یا باغ ظاهر شوید ، دستورالعمل بگیرید (یا خیلی کم ، و خودتان باید مشکلات را حل کنید) و دست به کار شوید و شما را مجبور می کند از منطقه راحتی خود خارج شوید. یک مهارت بسیار ضروری برای زندگی – اگر در آینده کارآفرین باشید یا در یک تیم کار کنید. این یک درس عالی برای کسانی است که می خواهند برای خود کار کنند. اصل ساده است. در سایه تلفن بنشینید و انتخاب نکنید – بدون پول. شانه ها و انگشتان خود را برای یک روز انتخاب کرده و فشار دهید تا آنها را با حرکتهای جدیدی که ساعت ها مستقیم انجام می دهید گرم کنید: پول. اگر چیزی وجود دارد که من می دانم والدین برای فرزندان خود می خواهند ، این ارزش یک دلار را به آنها آموزش می دهد.

شماره 2 “شما را برای دنیای واقعی آماده می کند.”

آن دنیای واقعی که وقتی از دبیرستان خارج می شوید و وارد دنیای بزرگ و بد می شوید ، به شما سیلی می زندبه میدونم میدونم. مثل این است که کسی به شما بگوید متلک می شود. اما واقعاً. هیچ چیز شبیه تجربه واقعی کار سخت و عرق کرده (که قبل از ساعت 5 صبح شروع می شود) است تا به شما بیاموزد که کار سخت چگونه به نظر می رسد. همچنین می تواند به سرعت به شما بیاموزد که نمی خواهید در بزرگسالی چه چیزی باشید. در هر صورت ، شما برنده هستید. موسیقی یا کتاب الکترونیکی بگذارید ، برنزه شوید و برای ورزش کردن مزد بگیرید. همه مشاغل اینگونه نخواهند بود.

شماره 3 “جرقه کشاورزان”.

دیدگاهتان را بنویسید