5 راه برای جلوگیری از میکروب در زمانی که شما بچه ای دارید که هنوز امتحان نکرده اید! – تغذیه مادلین


کودکان نوپا موجوداتی شگفت انگیز ، زیبا ، خنده دار و همه جانبه فوق العاده هستند … اما آنها همچنین میکروب هستند! اگر فرزند خردسال دارید و تا به حال از عطسه در صورت خودداری کرده اید ، یا دیده اید که بعد از لمس چیزی آزاردهنده دستان خود را در دهان خود گذاشته اند … دقیقاً می دانید منظور من چیست.

با ادامه فصل آنفلوآنزا در سال جاری و همچنان ویروس کرونا (COVID-19) در ذهن ما باقی می ماند ، من می خواهم برخی از نکات ، ترفندها و اسرار مورد علاقه خود را در مورد جلوگیری از گسترش میکروب ها در مسیر آنها به شما معرفی کنم.

1به ناخن های خود را تا حد ممکن کوتاه نگه دارید. بسیاری از ما بزرگسالان وقتی برای شستن دست های خود وقت نمی گذاریم زیر ناخن های خود را با مسواک بکشیم ، و می دانیم که بچه های ما اصلاً این کار را نمی کنند. انگشتان آنها دائماً به دهانشان ختم می شود و تعداد زیادی میکروب کوچک در زیر ناخن های کوچک آنها پنهان شده است. روی یک ناخن گیر کودک سرمایه گذاری کنید ، بگذارید پنج دقیقه یک نمایش را تماشا کند تا به آنها کمک کنید تا بی سر و صدا بنشینند و سر کار بروند!

2 بینی خود را بشوییدبه Xlear یک اسپری بزرگ و ساده بینی است (برای نوزادان!) که به پاکسازی بینی که میکروب ها را میزند کمک می کند قبل از اینکه عفونت واقعاً ریشه دواند و به بقیه بدن گسترش یابد. هر زمان که در کنار گروهی از افراد بوده اید ، مخصوصاً هنگام مسافرت ، از آن استفاده کنید.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
3 حوله های حمام و آشپزخانه را یک روز در میان عوض کنید. اگر کودک شما دستان خود را مانند دستان من می شویند … بیشتر میکروب ها به جای این که از آبکش خارج شوند از حوله خارج می شوند.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
4 دستمال ضدعفونی کننده دست را در ماشین خود نگه داریدبه از آنها برای فرزند خود استفاده کنید هر زمان دریافت آنها از محیط گروهی (مهد کودک ، پارک ، مهد کودک و غیره). من متوجه شده ام که دستمال مرطوب مانند دستمال مرطوب کننده بدون الکل Babyganics م thanثرتر از ضدعفونی کننده مایع دست است (که فقط می تواند خاک را در اطراف پخش کند و به اندازه آب و صابون خوب قدیمی م effectiveثر نیست). ⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
5 از دستگاه تصفیه هوا استفاده کنید! در کالیفرنیا ، بسیاری از ما دستگاه های تصفیه هوا خریداری کرده ایم تا خانه های خود را از دود مضر در طول همه آتش سوزی ها پاک کنیم. اما آنها همچنین می توانند ریزترین میکروب های موجود در هوا را از بین ببرند و میکروب های موجود در هوا را کاهش دهند که نه تنها شامل ویروس های سرماخوردگی و آنفولانزا بلکه ذراتی هستند که می توانند آلرژی را تشدید کنند. من در حال حاضر از یک دستگاه فوق العاده ساخته Coway استفاده می کنم. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀

آیا توصیه های غیر متعارفی برای جلوگیری از میکروب در کودکان خردسال دارید؟ آنها را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید تا دیگران از آن بهره مند شوند!

دیدگاهتان را بنویسید