8 دستور تهیه کیسه قهوه ای گیاهی


جعبه های ناهار هرگز چنین زیبا به نظر نمی رسیدند! اگر برای خودتان یا بچه های خود ناهار درست می کنید ، ایده های جدیدی برای غلبه بر بلوز کیف قهوه ای دشوار است. بنابراین ، من برخی از بهترین دستور العمل های کیسه قهوه ای گیاهی (گیاهی) را برای شما می آورم تا روز شما را با طعم و تغذیه خوب تغذیه کند. فراتر از PB&J خسته کننده فکر کنید (اگرچه ما نیز مطمئناً چنین چیزی را دوست داریم!) و با ایده هایی برای ناهار که مشتاقانه منتظر غرق شدن در آنها هستید خلاق باشید. کیسه را باز کنید و با این مجموعه از 8 دستور العمل کیسه قهوه ای گیاهی ، از آشپزخانه من تا آشپزخانه ، شیرجه بزنید!

بخور و خوب زندگی کن ،

شارون

8 دستور تهیه کیسه قهوه ای گیاهی

ساندویچ

8 دستور تهیه کیسه قهوه ای گیاهی

ساندویچ وگان BLTA

این روزها ایجاد یک ساندویچ کلاسیک گیاهی با بیکن ، کاهو ، گوجه فرنگی و آووکادو آسان است. فقط بیکن گیاهی مورد علاقه خود را سرخ کنید ، مقداری نان خوب غلات کامل برشته کنید ، آن را با سس مایونز گیاهی بپاشید و آن را با محصولات تازه مزرعه چاشنی زده و بسته بندی کنید.

8 دستور تهیه کیسه قهوه ای گیاهی

رول پاپایا و توفو کاری

این همان چیزی است که من آن را خوردن سالم و خوشمزه در حال حرکت می نامم! این بسته بندی مملو از طعم رنگارنگ و خوش طعم توفو ، پاپایا و نارگیل ، یک ناهار خوشمزه است. در این وعده غذایی واحد ، از مواد مغذی قوی مانند بتاکاروتن ، ویتامین C ، فیبر و پروتئین استفاده کنید.

8 دستور تهیه کیسه قهوه ای گیاهی

پیتاهای سبزیجات با نخود دو نفره

من عاشق طعم یونانی این ساندویچ های دلپذیر نخودچی پیتا هستم ، که می توان آنها را در 5 دقیقه با 6 ماده تهیه کرد! مناسب برای بسته بندی برای ناهار.

سالاد

سالاد لوبیا مدیترانه ای و آماده سازی سورگوم

این غذای سالم و خوشمزه را از لوبیا سفید ، هویج ، گل کلم ، سورگوم ، پسته ، کلم پیچ و گیاهان مدیترانه ای تهیه کنید. در حدود 45 دقیقه ، می توانید 4 سالاد پیش غذای گیاهی و بدون گلوتن را برای یک هفته غذای سالم کنار هم بگذارید تا در جعبه ناهار خود نگهداری شود. ویدئو نحوه تهیه این سالادها را برای آماده سازی غذا در اینجا مشاهده کنید.

سوپ

سوپ سبزیجات با سنگ

آیا چیزی بهتر از سوپ پر از سبزیجات وجود دارد؟ آن را در قمقمه بگذارید تا از استراحت کامل ناهار لذت ببرید.

پیش غذا

کوفته چغندر طلایی گیاهی با خامه کرنبری و مریم بادام

این کوفته های گیاهی ترد را تهیه کنید که پر از طعم خاکی چغندر طلایی ، لوبیا سفید ، مریم گلی و فندق است. آنها را زودتر آماده کنید و در سبد ناهار خود قرار دهید ، همراه با این خامه بادام کرمی و مریم گلی.

شیرینی

میله نخود شکلاتی کره بادام زمینی

این نخود و شکلات کره بادام زمینی برای ناهار پیک نیک بعدی شما بسیار عالی است. این دسر گیاهی مملو از کره آجیل خامه ای و شکلات فاسد ، مطمئناً همه را خوشحال می کند!

کوکی های ملاس نرم

این بیسکویت های نرم و جوید ملاس با خواص کهربایی سوخته ملاس و جذابیت معطر شیرین ادویه جات پخته شده است. آنها مورد علاقه کودکان و بزرگسالان هستند! مقداری از جعبه ناهار قهوه ای خود را برای یک غذای خوشمزه بسته بندی کنید.

برای دستور العمل های ناهار بیشتر گیاهی ، موارد زیر را بررسی کنید:

همبرگر کینوا گیاهی با لوبیا سیاه و چیپوتل
عدس دودی چیلی
کاسه عدس مغذی

دیدگاهتان را بنویسید