Aldi fall gin در دو طعم جدید در حال حاضر در قفسه ها و OMG است


 • ما برای محصولات خریداری شده از طریق پیوندهای موجود در این مقاله کمیسیون دریافت می کنیم.

 • آیا جین پاییزی آلدی را دوست دارید؟ این سوپرمارکت دو نوشیدنی جدید با الهام از پاییز می فروشد که برای شبهای صمیمی که هوا سرد می شود مناسب است.

  آلدی یکی از مکان های مورد علاقه ما برای خرید نوشیدنی های ارزان و خوشمزه است ، بیشتر بخاطر داشتن بهترین شراب های ارزان قیمت و طیف گسترده ای از طعم های جین شناخته شده است. از جمله کره جین درخشان ، کیک کیک کارامل نمکی آنها ، و قوطی های چند بسته جین و تونیک. حالا Alid دو جین دیگر با موضوع پاییز به مجموعه خود اضافه می کند.

  هیچ چیز شب جمعه مانند یک کوکتل جین سرد و کلاسیک خوب نمی گوید و به لطف آلدی ، ما برای انتخاب خراب شده ایم. به علاوه معلوم می شود که جین برای شما مفید است – سلام!

  اکنون می توانیم تغییر آب و هوا را جشن بگیریم و از درختان در حال تغییر و هوای ترد با Aldi Autumn Gin در دو طعم جدید و گرم استقبال کنیم.

  اولین جین ، پرتقال خونی هایسمیث و جین بری وحشی ، با قیمت 14.99 پوند است.

  این نوشیدنی ایده آل برای کسانی است که عاشق طعم شیرین تر و میوه ای تر هستند و برای سرو روی یخ با لیموناد یا تونیک و روکش میوه ای مناسب است.

  جین پرتقال خونی و انواع توت ها

  مشاهده در Aldi – 14.99 پوند

  Gin Aldi Autumn Haysmiths Blood Orange & Wild Berry Gin

  این میوه با گرم شدن مرکبات و انواع توت های وحشی ، با کمی اشاره از عرعر ، و برای کسانی که از کوکتل های آسان برای نوشیدن استفاده می کنند ، مانند Aperol Spritz یا Sex در ساحل ، بسیار مناسب است.

  بعد جشن بیشتر این دو ، جین هایسمیث شرقی اسپایس است. این گیاه ترکیبی از هل ، دارچین و ترکیبی از گیاهان و ادویه جات ترشی جات ، از جمله ریحان و برگ بو دارد. این برای کسانی که طعم عمیق تر و ترش را ترجیح می دهند بسیار مناسب است.

  این نوشیدنی ایده آل است اگر در یک عصر سرد میل به یک نوشیدنی گرم دارید ، به خصوص اگر عاشق همه چیزهای دارچین هستید.

  جین خشک لندن ادویه دار شرق هایسمیت

  مشاهده در Aldi – 14.99 پوند

  جین پاییزی آلدی

  از همه بهتر ، اگر به دنبال شروع ذخیره سازی برای کریسمس هستید ، می توانید این جین ها را به صورت عمده نیز خریداری کنید ، می توانید یک بسته شش تایی یا یک بسته 12 تایی خریداری کرده و آنها را مستقیماً به درب منزل تحویل دهید ، بنابراین هیچ صف در آن وجود ندارد. فروشگاه بقالی!

  این جین ها مطمئناً شما را در روحیه جشن قرار می دهند و یک تجربه جدید جین را ارائه می دهند. جین هایسمیت مورد علاقه مشتریان Aldi است ، شما می توانید همه طعم ها ، از جین صورتی ، تا جین خشک و حتی طعم گرمسیری را پیدا کنید. به سلامتی این یکی!

  دیدگاهتان را بنویسید