ButcherBox گوشت ارگانیک تغذیه شده با چمن را به خانه شما می آورد


سلب مسئولیت: این پست ، درباره محصولی که من واقعاً آن را دوست دارم و در حال حاضر مشترک آن هستم ، حاوی پیوندهای وابسته ای است که به ButcherBox اجازه می دهد برای ارجاع محصول خود به شما چند سکه به من پرداخت کند. نظر من برای فروش نیست و هرگز هم نبود. اگر محصولی را با شما به اشتراک می گذارم ، به من اعتماد کنید: دلیلش این است که من آن را دوست دارم و فکر می کنم شما نیز در آن ارزش پیدا کنید.

یکی از بزرگترین شکایات من در مورد این خدمات اشتراک که همه جا می بینم این است که آنها بسیار نادر هستند مفید بلند مدت. منظورم این است که همیشه خوب است که یک جعبه نمونه پر از کارهایی که انجام می دهید تهیه کنید میتوانست من می خواهم در آینده بخرم اما بیایید ، برای کسی مثل من ، آرایش هرگز رنگ مناسب رنگ پوست من نیست ، نمونه موها به ندرت به اندازه کافی برای استفاده در بخش بیش از یک اینچ در اینچ موهای من است ، با حماقت “قهرمانان” مراقبت از پوست شروع نکنید.

این ، با این حال ، متفاوت است.

ButcherBox با یک کولر غول پلی استای فوم وارد می شود

ButcherBox وارد یخچال قابل حمل عظیم ساخته شده از پلی استایرن می شود

وقتی تیم پشت ButcherBox با من تماس گرفت تا سرویس را به مدت یک ماه امتحان کند ، من فقط علاقه مند نبودم ، بلکه برانگیخته. توجه داشته باشید ، مطمئناً 10 دلار نیست که می توانید برای هر یک از خدمات نمونه پرداخت کنید ، بنابراین باید انتظار بیش از این داشته باشید ، نمونه اندازه. اما ButcherBox به شما در اندازه های کامل و مناسب وعده های غذایی از غذاهای علفی ، ارگانیک ، آزاد و گاهی اوقات میراث گوشت گاو ، گوشت خوک و مرغ به شما می دهد درست در زمان نیاز.

بسیاری از مردم مغازه هایی ندارند که چنین گوشت با کیفیت بالا می فروشند ، و این یکی از بزرگترین ناامیدی های من از این “حرکت” برای تمیز کردن کیفیت گوشت فروخته شده در این کشور بوده است. برای من ، ButcherBox شروع خوبی برای بهبود این دسترسی است. بین کسانی که این مواد را در دست دارند و کسانی که ندارند ، نباید فاصله زیادی وجود داشته باشد ، بنابراین بهبود کیفیت وعده های غذایی و سلامت آنها دشوارتر می شود. این کمک زیادی می کند.

نگاهی به ButcherBox من!

نگاهی به ButcherBox من!

هنگامی که ButcherBox از راه می رسد ، یک ظرف بزرگ استایروفوم (بعداً بیشتر) در پلاستیک پیچیده شده است. در داخل ، یک کیف خنک کننده قابل استفاده مجدد دارید که حدود 75 درصد از همه چیزهایی را که خریداری کرده اید در خود جای می دهد. و داخل آن کولر قابل استفاده مجدد ، آه پسر.

محتویات آن از کیفیت بالایی برخوردار است و طعم آن شگفت انگیز است. قیمت کمی بیش از 10 پوند گوشت ارگانیک ، تغذیه شده با علف و بدون هورمون عالی است-وقتی گوشت گاو با علف خریداری می کنم ، قیمت آن نزدیک به 17 دلار در هر پوند است و حتی می تواند برای برش های انتخابی شما بیشتر باشد. این باعث قیمت می شود مسیر ارزان تر ، اگر بتوانید آن را به صورت عمده خریداری کنید.

همانطور که می بینید ، قسمت های هر نوع گوشت به سختی به اندازه دو نفر بود ، به استثنای بیکن. من نمی دانم که #افراد چقدر غذا می خورند ، اما من فکر می کنم یک پوند کامل آن می تواند شما را خیلی دور کند.

بررسی مغازه قصابی

من فقط انتقاد بسته بندی است ، چیزی که به هیچ وجه منحصر به ButcherBox نیست. آ میزان از خدمات اشتراک مربوط به غذا از بسته بندی هایی استفاده می شود که کاملاً سازگار با محیط زیست نیست. گوشت در پلاستیک قابل بازیافت پیچیده شده و کیسه ای که غذا به آن می رسد قابل استفاده مجدد است و تا کردن که من انجام دادن دوست دارم ، اما یخچال غول پیکر پلی استایرن که غذا در آن قرار دارد مرا به فکر وا می دارد. ممکن است در بسیاری از مراکز بازیافت قابل بازیافت نباشد و قرار دادن آن در سطل زباله هر هفته دشوار خواهد بود. با این حال ، شما می توانید کاملاً به کولرها هدیه دهید یا از آنها استفاده مجدد کنید. آنها را به مدارس یا تیم های ورزشی اهدا کنید ، هرجا که مردم به نوشیدنی های سرد احتیاج دارند یا به مسافرت می روند یا مجبورند با غذا سفر کنند. فقط … آن را به سطل آشغال نیندازید.

کیسه ای که در داخل ButcherBox استفاده می شود

به طور خلاصه ، من عاشق ButcherBox بودم. من راحتی را دوست داشتم ، کیفیت محصول را دوست داشتم و در واقع یک مشترک معمولی شدم. این یک چیز کمتر است که من باید در بروکلین رانندگی کنم تا از خواربارفروشی استفاده کنم ، و یک چیز دیگر که در زمان آماده سازی و برنامه ریزی غذاهای هفته ای خانواده ام در فریزر آماده می کنم. من ممکن است Styrofoam را دوست نداشته باشم ، اما معلمان مدرسه بچه های من مطمئناً از داشتن یخچال رایگان جدید برای نگهداری غذا و نوشیدنی در طول روز لذت می برند … و این برای من کار می کند!

برای مشاهده ButcherBox به تنهایی ، از پیوند وابسته من به اینجا در ButcherBox.com دیدن کنید – از کد winterBB15 برای دریافت 15 دلار تخفیف برای اولین سفارش خود امروز استفاده کنید!دیدگاهتان را بنویسید