CDC در حال برنامه ریزی برای مطالعه بهداشتی در پایگاه نظامی سابق آلوده است


یک مطالعه جدید توسط مقامات بهداشت فدرال در یک پایگاه نظامی متروکه در کالیفرنیا انجام شده است تا مشخص شود که آیا جانبازانی که زمانی در آنجا بودند در معرض سطوح بالایی از آلاینده های سرطان زا قرار داشتند یا خیر. این امر پس از آن صورت می گیرد که یک گزارش 9 ماهه منتشر شده توسط تحقیقات آسوشیتدپرس (AP) نشان می دهد که مواد سمی در آب آشامیدنی فورت اورد وجود دارد.

این مطالعه توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری (CDC) آغاز شد، زیرا گزارش‌هایی از جانبازانی وجود داشت که در دهه‌های 1980 و 1990 در نزدیکی پایگاه ساحلی در مرکز کالیفرنیا زندگی می‌کردند و به اشکال نادر و پایان‌پذیر سرطان خون تشخیص داده شد.

یک مطالعه بهداشتی که باید در یک پایگاه نظامی سابق آلوده توسط CDC انجام شود

روز جمعه، پاتریک بریس، مدیر آژانس ثبت مواد سمی و بیماری های CDC (ATSDR)، نامه ای به نماینده کیتی پورتر نوشت و گفت آژانس اطلاعات و شواهد علمی کافی برای ارزیابی مجدد نگرانی های بهداشتی ناشی از قرار گرفتن در معرض نوشیدنی های آلوده دارد. آب در فورت اورد

CDC در حال برنامه ریزی برای مطالعه بهداشتی در پایگاه نظامی سابق آلوده است

پورتر از آژانس درخواست کرد تا پس از ماجرای تحقیقات آسوشیتدپرس به سرعت در مورد این موضوع تحقیق کند. جولی آکی، کهنه سرباز ارتش که در فورت اورد زندگی می کرد، تشخیص داده شد مولتیپل میلوما در سال 2016 زمانی که او 46 سال داشت. این یک نوع نادر از سرطان خون است، و او معتقد است که تجزیه و تحلیل علمی ممکن است در نهایت پدیده نرخ بالای سرطان و سایر مشکلات را در جانبازان نظامی که در فورت اورد زندگی می کردند روشن کند. تصادفی صرف

او یک گروه فیس بوک برای جانبازان مبتلا به سرطان فورت اورد راه اندازی کرد و به حدود 1000 عضو افزایش یافته است. در اوایل دهه 1990، قبل از بسته شدن پایگاه نظامی فورت ارد، آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) این سایت را به لیست آلوده ترین مکان های ایالات متحده اضافه کرد.

بسیاری از مواد شیمیایی مضر در آب و خاک فورت اورد یافت شده است و اکنون مشخص شده است که برخی از آنها باعث سرطان می شوند.

بر اساس شواهد شگفت‌انگیزی که توسط اسناد عمومی فاش شده است، مقاله AP ادعا می‌کند که ارتش از وجود این مواد شیمیایی مضر که در فورت اورد ریخته شده بود، اطلاع داشت، اما تصمیم گرفت برای چندین دهه در این مورد سکوت کند.

ماده شیمیایی به نام تری کلرواتیلن (TCE) که به عنوان یک چربی‌زدای معجزه‌آسا شناخته می‌شود، از سال 1985 تا 1994 43 بار در چاه‌های فورت اورد در نقاط مختلف شناسایی شد. از این 43 بار، 18 بار نشان داد که سطح TCE در آب بسیار بالا است بالاتر از استانداردهای ایمنی قانونی لازم به ذکر است که مطالعه قبلی سلامت عمومی توسط ATSDR 25 سال پیش در سال 1994 منتشر شد که آنها خاک و سفره های زیرزمینی زیر فورت اورد را آزمایش کردند.

اطلاعات بیشتر از Powdersville Post:

🔵مطالعه نشان می دهد که قرار گرفتن در معرض هوای کثیف نیز به دلیل نژادپرستی است

🔵 یک مطالعه اخیر نشان می دهد که آلودگی هوا می تواند بر افسردگی تاثیر بگذارد

این مطالعه نشان داد که سموم یافت شده در آنها مضر نبوده و خطری برای افرادی که در آن زمان و یا در آینده در آنجا زندگی می کنند، ایجاد نمی کند. نتایج این مطالعه بر اساس اطلاعات محدود ارائه شده توسط ارتش و همچنین به دلیل دانش علمی محدود برخی از مواد شیمیایی مانند TCE است که در آن زمان برای داشتن چنین اثرات مضر شناخته شده نبود.

مقامات هنوز در مورد سطوح واقعی TCE که می توانست قبل از سال 1985 در آب وجود داشته باشد، زمانی که هزاران نفر در کمپ زندگی می کردند، نامشخص هستند. علاوه بر TCE، EPA همچنین حدود 40 ماده شیمیایی مختلف را پیدا کرد که می توانند در طبیعت مضر باشند.

آکی و همتایان کهنه‌کارش که تحت تأثیر قرار گرفته‌اند امیدوارند که این مطالعه مداوم، که ارتباط بین سرطان‌های آنها و وجود مواد شیمیایی در فورت ارد را ثابت می‌کند، به دریافت برخی مزایای سلامتی از دولت کمک کند. با این حال، اداره امور کهنه سربازان به AP گفت که آلودگی شیمیایی در فورت ارد در محدوده ایمن قابل قبولی است که در آن آب آشامیدنی تامین می شود.

پست های اخیر نیکی آتکیسون (همه را ببین)