Luna AirDrop در سبد کاربران بیت کوین واریز شد!


همزمان با معرفی Luna AirDrop (2.0) در بهترین صرافی های جهان، بیت کوین توکن های AirDrop را در کیف پول کاربران واریز کرد!

قیمت ارزهای دیجیتال لونا کلاسیک (لونا قدیمی) در هفته های اخیر به شدت کاهش یافته است. به طوری که بسیاری از صاحبان آن متحمل خسارات هنگفتی شدند و دارایی های خود را از دست دادند. برای جبران این موضوع، پیشنهاد جدیدی توسط سازنده Luna ارائه شد که از راه اندازی Terra 2.0 خبر داد که اگرچه بر روی بهترین پلتفرم های جهانی مانند Bainance پیاده سازی شده است، اما طبق برنامه ریزی توسعه، توکن های AirDrop را نیز به کیف پول کاربران ارائه می دهد. تیم بیت کوین واریز شده است.
طبق برنامه ای که تیم توسعه اعلام کرده است، کاربران بیت کوین می توانند مقدار سپرده را در کیف پول خود ببینند و ارزهای دیجیتال Luna Classic (LUNC) و New Luna (LUNA) را با بیت کوین معامله کنند.

بیت کوین، با توجه به بزرگترین پلتفرم های جهان در سپرده Luna AirDrop

در همین راستا، امیرحسین مردانی، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل بیت پین وی گفت: «لونا ایردراپ باید در اختیار همه مصرف کنندگان ایرانی واجد شرایط قرار گیرد». وقتی شما به عنوان یک صرافی معتبر ادعا می کنید که اگر آزاد نیستید و در واقع ارزهای رمزنگاری شده لونا در سبد پلتفرم وجود دارد، از دارایی های مصرف کننده محافظت می کنید، باید گفت که خود صرافی ایردراپ دریافت کرده است. بنابراین، این ایردراپ باید طبق فرمول اعلام شده توسط تیم توسعه در سبد کاربران واریز شود.»
مردانی افزود: طبق گفته تیم توسعه Terra، AirDrop باید در هر دو قسمت سپرده شود. بخش اول برای کاربران و دارندگانی است که پس از 26 می (5 ژوئن) ارزهای دیجیتال Luna را در کیف پول خود دارند و بخش دوم برای کاربرانی است که مجموعاً کمتر از 1 میلیون دلار لونا قبل از 7 می (17 می) داشتند. این اقساط در دو مرحله به صورت اقساطی واریز می‌شوند، اولین قسط امروز با 30 درصد پیش‌پرداخت و همزمان با AirDrop بر روی بهترین پلتفرم‌های دنیا پیش‌پرداخت می‌شود و 70 درصد ظرف مدت 2 سال به حساب کیف پول بیت‌کوین واریز می‌شود.»

هر دو بخش Luna AirDrop را در بیت کوین اجرا کنید

بنیانگذار و مدیر عامل بیت کوین گفت: تمامی صرافی های پیشرو دنیا با فرمول اعلام شده AirDrop را به مصرف کنندگان داده اند و بیت کوین این قانون را به طور کامل اجرا کرده است. بیت کوین تنها صرافی ایرانی است که مهمترین قسمت AirDrop یعنی قسمت اول (Pre Attack) و قسمت دوم (Post Attack) را به صورت کامل و با محاسبه دقیق و بر اساس آنچه گفتیم در حساب کاربران منتقل کرده است. با سکوها بقیه جهان طی دو سال بقیه AirDrop را در کیف پول مصرف کنندگان واریز خواهند کرد.
وی ادامه داد: در بیت‌کوین سعی می‌کنیم روی زیرساخت‌ها، محصول، دانش و مشتریان خود تمرکز کنیم و با پرهیز از برچسب‌های بازاریابی زرد و پر سر و صدا، در مسیر رشد این صنعت در ایران بمانیم. هرگونه تحرک نادرست بازیگران این بازار در ایران منجر به سلب اعتماد عمومی نسبت به این پلتفرم ها در بازار کشور می شود و چیزی جز عقب ماندگی در پی نخواهد داشت.


تیم توسعه پروژه Terra قصد دارد تا ضرر قیمت کلاسیک لونا را جبران کند

به گفته تیم توسعه Tera، افرادی که قبل یا بعد از سقوط Luna یا UST ارزهای دیجیتال Luna یا UST را در کیف پول یا حساب های شخصی خود مبادله کرده اند یا در هر دو توکن سهامدار بوده اند، در این ایردراپ هستند. شرکت کرد.
طبق گفته تیم توسعه Terra، مجموع عرضه لونا جدید یک میلیارد توکن است و 300 میلیون واحد به یک استخر ویژه برای جامعه لونا اختصاص خواهد یافت. 350 میلیون توکن در طول زمان بین آن دسته از دارندگان Luna توزیع می‌شود که قبل از کاهش قیمت این ارز دیجیتال، آن توکن‌ها را در حساب سهام یا کیف پول خود نگهداری می‌کردند و همچنین دارندگان Luna در اسنپ شات 17 می بودند. 100 میلیون واحد در اسنپ شات 5 ژوئن بین مصرف کنندگانی که لونا را پس از کاهش قیمت خریده اند و صاحب این ارز دیجیتال بوده اند توزیع می شود.
به گفته تیم ترا، هر چهار گروه ذکر شده در پیشنهاد AirDrop امروز 30 درصد از سهام خود را در قالب AirDrop دریافت کردند و 70 درصد باقیمانده هر 6 ماه یکبار برای دو سال آینده بین آنها توزیع خواهد شد.
بیت کوین یکی از محبوب ترین صرافی های ایرانی است که امکان معامله بیش از 110 ارز دیجیتال را با خدمات و فرصت های منحصر به فرد و ویژه برای کاربران ایرانی فراهم می کند.

دیدگاهتان را بنویسید