Medicare: اصول اولیه را بیاموزید – Powdersville Post


مدیکر چیست؟
Medicare یک برنامه بیمه درمانی است که خدمات ضروری پزشکی را پوشش می دهد. هدف مدیکر ارائه کمک های مالی به سالمندان واجد شرایط، افراد دارای معلولیت و افراد مبتلا به بیماری کلیوی در مرحله نهایی است.

شرایط واجد شرایط بودن قبل از ثبت نام در Medicare.
1. برای واجد شرایط بودن باید 65 سال یا بیشتر سن داشته باشید. سن مورد نیاز برای Medicare 65 سال یا بیشتر است. شما نمی توانید در سن 18 سالگی یا کمتر در Medicare ثبت نام کنید.

2. برای واجد شرایط بودن برای Medicare، باید شهروند ایالات متحده یا غیر شهروند واجد شرایط باشید، همانطور که توسط قانون فدرال تعریف شده است، دو نفر که حداقل پنج سال قبل از درخواست در اولین روز مدیکر در ایالات متحده اقامت داشته باشند. ماهی که در آن 65 ساله می شوید.
شما همچنین ملزم به تکمیل بخش A و B برنامه Medicare هستید که در زیر ذکر شده است:

3. برای واجد شرایط بودن برای مدیکر، باید از کار افتاده باشید. اگر ناتوانی جسمی یا ذهنی دارید، باید حداقل پنج سال تقویمی با این وضعیت جسمی یا روانی ناتوان بوده باشید.

4. برای واجد شرایط بودن برای مدیکر، باید با سازمان تامین اجتماعی و شما باید در زمان صدور کارت تامین اجتماعی یا سند دیگری که نشان دهنده نام و سن شما باشد 65 سال سن داشته باشید.

چگونه برای مدیکر درخواست کنم؟
ابتدا باید برای شماره تامین اجتماعی یا مدرک دیگری که نام و سن شما را نشان می دهد درخواست دهید. اگر چنین مدرکی ندارید، می توانید آن را از اداره آمار حیاتی ایالتی یا محلی خود دریافت کنید. شما نمی توانید به دلیل درخواست قبلی برای Medicare رد شوید.
طبق قانون فدرال باید برای مزایای SSA درخواست دهید. درخواست باید از طریق پست یا از طریق نمایندگان آژانس شخصاً در دفتر تعیین شده توسط SSA ارسال شود.

این درخواست باید شامل بیانیه دقیقی از حقایق پزشکی است که درخواست شما بر اساس آن استوار است و اطلاعیه ای در مورد هر تصمیمی که توسط پزشک شما در مورد هر گونه وضعیت جسمی یا روحی که ادعا می کنید با کار کافی برای ارسال قسمت A از مدیکر ناسازگار است، گرفته شود.

پس از 65 سالگی، SSA کارت مدیکر صادر می کند. این کارت نشان می دهد که شما قبلاً در Medicare ثبت نام کرده اید. شما اولین اعلان پاداش خود را از اداره تامین اجتماعی حدود 60 روز قبل از تولد خود دریافت خواهید کرد. اگر تاریخ تولد شما در 31 دسامبر یا قبل از آن باشد، این اعلان را در اواسط سپتامبر دریافت خواهید کرد. به خاطر داشته باشید که قسمت A و B در اکثر موارد ایمپلنت های دندانی را پوشش نمی دهند، اما ممکن است بتوانید در جای دیگری پوشش دندانی پیدا کنید.

پس از دریافت کارت Medicare و اولین اخطار حق بیمه، در قسمت B برنامه ثبت نام کنید و تمام حق بیمه های قابل اعمال را تا تاریخ سررسید مشخص شده در اطلاعات بپردازید تا از جریمه های تاخیر در پرداخت جلوگیری کنید. اگر کمتر از سه ماه قبل از ثبت نام در بخش A و B از Medicare Part A و Part B استفاده نکرده باشید، می توانید از پرداخت هزینه ثبت نام اولیه جلوگیری کنید.

به عنوان یک ذینفع، باید برای هر سرویس یا تحویلی که دریافت می‌کنید، ادعایی ثبت کنید. فرد باید ظرف 60 روز از تاریخ ارائه خدمات درخواست کند. برای اکثر خدمات، یک فرم ادعا به نام Form CMS-1661 تهیه می کنید و آن را همانطور که در فرم مشخص شده است به Medicare ارسال می کنید.

Medicare قسمت A تحت عنوان بیمه پزشکی تکمیلی است. مراقبت های بیمارستانی، مراقبت های پرستاری واجد شرایط و سایر خدمات ضروری برای مراقبت های پزشکی شما را پوشش می دهد.
Medicare قسمت B مستحق مزایای بیمه درمانی است. او هزینه های مورد توافق را برای خدمات پزشکی و مواد مصرفی که مشمول قسمت های الف و ب نیستند می پردازد.

مزایای مدیکر
1. این برنامه برای کاربران نهایی رایگان است.
اگر زمانی به آن نیاز داشته باشید قطعا به شما کمک خواهد کرد. رایج ترین مزیت Medicare این است که بستری شدن در بیمارستان را پوشش می دهد. او هزینه خدمات پزشکان، پرستاران و سایر اعضای تیم مراقبت شما را که در صورت نیاز به شما این مراقبت های پزشکی را ارائه می دهند، پرداخت می کند.

2. این کمک بزرگی برای سالمندان است.
Medicare برای افرادی که از کار خسته شده اند و دیگر نمی توانند کار خود را انجام دهند مفید است. برای این دسته از افراد مفید است زیرا در بسیاری از موارد بقیه ما در سن معمول هستند، به این معنی که نیاز به مراقبت و توجه بیشتری دارند.

3. برای کسانی که دارای معلولیت با برخی شرایط هستند مفید است.
کسانی که دارای شرایط جسمی یا روحی هستند که آنها را از انجام کارشان باز می دارد به طور قابل توجهی از این برنامه بهره مند می شوند.

4. مدیکر از شما در برابر ضررهای مالی محافظت می کند.
فرض کنید بیمار یا مجروح هستید، به خصوص اگر مراقبت های پزشکی خارج از محدوده خدمات ارائه شده توسط Medicare دریافت می کنید. این برنامه برای افراد در هر سنی که امروزه سالم هستند اما ممکن است در آینده به مراقبت های بهداشتی نیاز داشته باشند، آرامش خاطر را فراهم می کند.

5. بر اساس مشارکت.
قیمت مدیکر بر اساس مشارکت بین دولت و ذینفعان است. ذینفعان بخشی از ارزش خود را به عنوان پاداش پرداخت می کنند و دولت با ارائه خدمات رایگان هزینه کمی می پردازد.

6. خدمات بیشتری را پوشش می دهد.
Medicare هزینه خدمات خاصی را که تحت پوشش بیمه خصوصی نیستند، مانند تجهیزات پزشکی طولانی مدت، پروتزها، مواد مصرفی، لوازم پزشکی برای معلولان، حمل و نقل آمبولانس ضروری پزشکی و قسمت B، هزینه های اضافی قابل کسر برای هر دوره مزایا را پوشش می دهد.

7. مدیکر طیف وسیعی از ارائه دهندگان و ارائه دهندگان را پوشش می دهد.
با Medicare، می توانید از پزشکان، بیمارستان ها، کلینیک ها و سایر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که Medicare را در منطقه شما می پذیرند، مراقبت دریافت کنید.

8. شما می توانید بیشتر از افراد دارای بیمه خصوصی در بیمارستان بمانید.
Medicare به ذینفعان اجازه می دهد تا حداکثر 90 روز پس از جراحی یا درمان در بیمارستان بمانند بدون اینکه نیازی به امضای ترخیص داشته باشند.

Medicare برنامه ای است که برای پوشش هزینه های خدمات و تجهیزات پزشکی متحمل شده توسط ذینفعان طراحی شده است. به عنوان یکی از بزرگترین ارائه دهندگان بیمه درمانی در ایالات متحده، می توانید از آن به عنوان پشتیبان در هنگام بیماری یا مجروح شدن استفاده کنید.

آخرین انتشارات از Powdersville Post (همه را ببین)دیدگاهتان را بنویسید