NIH وب سایتی را برای نتایج آزمایش کووید خانگی ایجاد می کند


MakeMyTestCount.org وب‌سایتی است که اخیراً توسط مؤسسه ملی بهداشت (NIH) راه‌اندازی شده است که گزارش‌های ناشناس نتایج آزمایش کووید-19 را از هر مارک کیت تست خانگی ارائه می‌کند.

وب‌سایت تازه راه‌اندازی شده به دانشمندان کمک می‌کند تصویر واضح‌تری از چند نفر از افراد مثبت دریافت کنند و ارزیابی کنند که چه کسانی ممکن است به مراقبت پزشکی نیاز داشته باشند یا نداشته باشند، که به طور معمول به سیستم‌های بهداشت عمومی هشدار می‌دهد.

داده‌های دقیق جمع‌آوری‌شده از این آزمایش‌ها می‌تواند به مقامات بهداشت عمومی اجازه دهد تا پاسخ‌های خود را برای مقابله با شیوع بیماری در مناطق خاص اصلاح کنند.

مزایای وب سایت

وب سایت MakeMyTestCount.org با همکاری NIH و CareEvolution، یک شرکت فناوری سلامت مستقر در میشیگان ایجاد شده است. داده های جمع آوری شده توسط وب سایت کاملاً ناشناس است و به سیستم های بهداشت عمومی ارسال می شود که نتایج آزمایش را از آزمایشگاه ها و سایر موسسات بهداشتی دریافت می کنند.

NIH وب سایتی را برای نتایج آزمایش کووید خانگی ایجاد می کند

کاربران می توانند اطلاعات عمومی مانند سن و کد پستی خود را ارائه دهند و انتخاب کنند که آیا می خواهند نژاد، قومیت، جنسیت و سایر علائم پزشکی خود را که ممکن است از آنها رنج می برند به اشتراک بگذارند.

اندرو ویتز، مدیر برنامه و پروژه به رهبری NIH گفت که حریم خصوصی برای مردم بسیار مهم است و ناشناس نگه داشتن سیستم نیز مهم است.

برخی از افراد در مورد جنبه ناشناس بودن ابراز نگرانی کرده اند و می گویند که اگرچه حفظ حریم خصوصی داده ها برای محافظت از مصرف کنندگان حیاتی است، اما جزئیاتی را که می تواند برای آژانس های بهداشت عمومی مفید باشد نیز محدود می کند.

این واقعیت که نمی توان قضاوت کرد که آیا 10 تست 10 نفر مختلف هستند، یک نفر که 10 تست انجام داده است، یک مشکل است.

کارشناسان می گویند که اگرچه نسخه اول ابتکار جدید کامل نیست، اما نویدبخش آینده سلامت عمومی است زیرا شاهد شیوع ویروس های جدید هستیم. همچنین این پتانسیل را دارد که روش دریافت مراقبت های پزشکی را برای بیماران در آینده تغییر دهد.

تست کووید همچنان یک ابزار حیاتی است زیرا کشور وارد فصل جشن می شود و انواع مختلفی از ویروس های تنفسی در حال ظهور است. با اينكه آزمایشات سریع کووید-19 اکنون به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرند، نتایج آزمایش اغلب گزارش نمی شود.

تست های آزمایشگاهی دارای یک سیستم اختصاصی برای گزارش نتایج آزمون هستند، بنابراین افزایش پوشش گام بزرگی در این فرآیند از طریق وب سایت بود. MakeMyTestCount.org بر اساس سیستم RADx Tech ساخته شد که بر روی شمارش استاندارد تست کووید برای آزمایش خانه ایمن کار می کرد.

ابتکار وب سایت همچنین توسط موسسه ملی تصویربرداری زیست پزشکی و مهندسی زیستی (NIBIB) از طریق برنامه RADx Tech پشتیبانی شد.

شتاب سریع تشخیص (RADx®

RADx در 29 آوریل 2020 برای تسریع نوآوری در توسعه، تجاری سازی و استقرار فناوری ها برای آزمایش عفونت های Covid-19 راه اندازی شد. این چهار برنامه دارد که بر اساس شبکه تحقیقاتی فناوری نقطه مراقبت NIH موجود است.

این سازمان با آژانس های فدرال مانند وزارت دفاع، دفتر دستیار وزیر بهداشت، سازمان تحقیقات و توسعه پیشرفته زیست پزشکی، و سازمان غذا و داروی ایالات متحده شریک است.

موسسه ملی تصویربرداری زیست پزشکی و مهندسی زیستی (NIBIB)

این یکی از 27 موسسه و مرکزی است که بخشی از NIH است. این به دنبال بهبود سلامت با هدایت توسعه درک بیماری و تسریع استفاده از فناوری های زیست پزشکی است. این موسسه به دنبال ترکیب علوم فیزیکی و مهندسی و سایر علوم زیستی برای بهبود تحقیقات پزشکی و مراقبت های بهداشتی است.

NIBIB کمک های مالی و تسهیلات آموزشی و همکاری را برای حمایت از تحقیق و توسعه فناوری نوظهور فراهم می کند.

اطلاعات بیشتر از Powdersville Post:

🔵 نتایج داده های مثبت: ایالات متحده برای واکسن های تقویت کننده کووید فشار می آورد

🔵 کووید چه چیزی را در مورد آنفولانزا برای محققان و عموم مردم فاش کرده است؟

مؤسسه ملی بهداشت (NIH)

NIH اصلی ترین آژانس تحقیقات زیست پزشکی فدرال کشور است که به وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده گزارش می دهد. این مجموعه شامل 27 موسسه و مرکز با هدف ارتقای سلامت ملی از طریق اکتشاف و نوآوری، ارتقای منابعی که از بیماری ها جلوگیری می کند، گسترش پایگاه دانش زیست پزشکی و ترویج رفتار علمی در سطح بالا است.

ارجاع:

🔵 مؤسسه ملی بهداشت (نوم) NIH وب‌سایتی را برای خودگزارش‌دهی نتایج آزمایش کووید-19 ایجاد می‌کند در دسترس [Online] در: https://www.nih.gov/news-events/news-releases/nih-establishes-website-self-reporting-covid-19-test-results

🔵 موسسه ملی تصویربرداری زیست پزشکی و مهندسی زیستی (NIBIB) (nd) NIH وب‌سایتی را برای خودگزارش‌دهی نتایج آزمایش کووید-19 ایجاد می‌کند در دسترس [Online] در: https://www.nibib.nih.gov/news-events/newsroom/nih-establishes-website-self-reporting-covid-19-test-results

پست های اخیر نیکی آتکیسون (همه را ببین)