SLP 183: انسان ها برای زندگی غیرمعمول با دکتر کارمن اتکینسون خلق شدند


برای من، کایروپراکتیک کمک به افراد برای رسیدن به پتانسیل کامل خود است. من شعار خود را دارم، ستاره شمالی من، چیزی که من را در مورد کاری که انجام می دهم هیجان زده می کند این است که من واقعاً معتقدم که ما به عنوان انسان برای زندگی فوق العاده آفریده شده ایم. و به همین دلیل است که من دستم را روی مردم می گذارم و به همین دلیل است که می خواهم مردم بیایند و من را از طریق کایروپراکتیک ببینند، این فقط برای احساس بی درد نیست، جایی که ممکن است کایروپراکتیک ها بازی کایروپراکتیک را انتخاب کنند، مطمئناً هنوز بخشی از تمرین من است. ، اگر این چیزی است که مردم می خواهند. اما علاوه بر تسکین درد، پیشگیری فراتر از پیشگیری از درد وجود دارد، بهره‌وری فراتر از عملکرد وجود دارد، یک تحقق واقعی از پتانسیل ذاتی شما برای داشتن یک زندگی خارق‌العاده وجود دارد.» دکتر کارمن اتکینسون

کارمن اتکینسون با بزرگ شدن همیشه فوق العاده فعال، مصمم و عمیقاً رانده بوده است. او خود را پسر کوچکی می دید که به همه ورزش ها عشق می ورزد. برادرش براد نیز استعداد زیادی داشت که الهام بخش کارمن بود. و اگرچه هیچ یک از آنها تا به حال با متوسط ​​بودن کنار نیامده اند، او تصدیق می کند که این یک هدیه و یک نفرین است. او همیشه در مورد پتانسیل انسانی کنجکاو بوده و معتقد است که همه ما برای زندگی در شرایط خارق العاده آفریده شده ایم.

خانواده کارمن جذب مراقبت‌های کایروپراکتیک شدند، که الهام بخش او برای گرفتن مدرک در زمینه حرکات انسانی بود، که سپس او را به اخذ مدرک کایروپراکتیک سوق داد. او همیشه برای بدن انسان و ورزشکاران نخبه و نحوه بهینه سازی عملکرد برای بهینه سازی عملکرد انسان برای بهینه سازی سلامت و شادابی انسان احترام زیادی قائل بوده است.

کارمن از اینکه فکر می‌کند مردم اهمیتی نمی‌دهند یا نمی‌پذیرند که واقعاً چه توانایی‌هایی دارند و هوشی که از طریق آنها می‌گذرد، غمگین است. کارمن می گوید: «ما بیان ذاتی هوش جهانی هستیم. و اگر مردم فقط می دانستند که می توانند خود را به گونه ای متفاوت بیان کنند، چه روابط، خواب، غذا یا استرس… این چیزها هستند که می توانند رفاه ما را به خطر بیندازند.

ما استرس زیادی به بدن خود وارد می کنیم و کایروپراکتیک یک راه فوق العاده برای سالم ماندن با تنظیمات منظم برای ایجاد عملکرد مطلوب و سیستم عصبی سالم است. مهم است که به طور منظم به زمزمه ها گوش دهید.

در مورد توانایی او در انجام حرکات فوق‌العاده و تبدیل شدن به یک ورزشکار شگفت‌انگیز، برای کارمن در مدرسه شروع شد و در سن 12 سالگی 10 کیلومتر دوید. در تکمیل این کار احساس غرور عمیقی وجود داشت. این دوی 10 کیلومتری به نیمه ماراتن تبدیل شد که سپس به ماراتن تبدیل شد. او دائماً این احساس رضایت را دنبال می کرد. و اولین ماراتن او چیزی بود که او را برای رسیدن به احساس مخالف هیجان و شادی درک کرد.

او سپس با کسی آشنا شد که کونرادز اولترا را می راند. او به این امر علاقه مند شد و در نهایت در یک تیم چهار نفره در دوی 100 کیلومتر دوید. این اولین اولترای او بود و در این مسابقه بود که متوجه شد چیزهای طولانی تری را دوست دارد. توانایی انجام کارهای بیشتر از اولین اولترا در او پرورش داده شده است.

وقتی تنها چیزی که می‌خواست انجام دهد از او پرسیده شد: «الان بیشتر به دردت می‌خورد یا اگر تسلیم شوی بیشتر درد می‌آورد؟» او از آن زمان بیش از 20 فوق‌العاده فارغ‌التحصیل شده است و علاقه زیادی به آن دارد. ورزش.

در درازمدت شکی نیست که شما به مکان های تاریکی می روید و دائماً با خودتان در حال مذاکره هستید. روشی که کارمن به این روش کار می کند، قدردانی و کنجکاوی مداوم است. او از مانتراهای زیادی استفاده می کند و تعداد زیادی را می شمارد. همه راهبردهای حواس پرتی وارد بازی می شوند. کارمن عمیقاً به تمرین معنوی خود متعهد است و می‌گوید که درد اجتناب‌ناپذیر است، اما رنج اجتناب‌ناپذیر است.او یاد گرفته است که داستان خود را در این زمینه تغییر دهد. نکته کلیدی این است که درد را با کنجکاوی تجربه کنید، به آن تکیه کنید و آن را تصدیق کنید، اما با آن کار کنید.

شما برای رسیدن به روز مسابقه تمرین نمی کنید تا آسیب نبینید، برای ملاقات با او در مسابقه تمرین می کنید. و با اندکی آسودگی بیشتر و رنج کمتر روحی، عاطفی، جسمی و روحی حرکت کنید.

Ultra همه چیز در مورد آموزش خود برای زندگی است. ما می توانیم روزهای سختی را پشت سر بگذاریم و ظرفیت خود را پیدا کنیم و کارمن معتقد است که هیچ چیزی به اندازه دویدن نمی تواند زندگی را بازتولید کند. فراتر از پرورش منابع برای مدیریت زندگی و نژاد، این مکاشفه معنوی وجود دارد که نمی‌توانید به جای دیگری دست پیدا کنید که بتوانیم احساسات خود را درباره خودمان باز کنیم. زمان متوقف شده است. شما به این تجربه کوچک در زندگی تبدیل می شوید. شما در همان زمان متصل هستید.

همانطور که کارمن بزرگتر شد و ورزشکار بهتری شد، یاد گرفت که بهبودی خود را در اولویت قرار دهد. و حتی تحصیلات او با افزایش سن تغییر کرده است. او می گوید که بسیار مهم است که با افزایش سن، مراقبت و توجه بیشتری به تمام جنبه های آموزش و توانبخشی داشته باشیم.

کارمن تجربه خود را در مورد مسابقه ایده آلی که به گفته او در ژوئیه 2021 بود به اشتراک می گذارد. او همچنین می گوید که افتتاح تمرین خود در حدود 21 سال پیش چقدر دشوار بوده است. او غرق در شک و تردید بود و به این فکر می کرد که آیا چیزی که لازم است را دارد یا خیر. او به لارنس تام، مربی کایروپراکتیک و مربی تجاری روی آورد. سپس تعجب کرد که اگر این کار را به روش خودش انجام دهد چه؟ او چگونه می‌توانست اصالت خود را بپذیرد؟ او چگونه می‌توانست کسب‌وکاری را که از صمیم قلب اداره می‌شود، بپذیرد؟

تعریف او از خودخواهی این است که به خود یادآوری کند که توانایی بیش از حد تصورش را دارد. که بخشی از برنامه الهی برای یک زندگی خارق العاده است. او می‌گوید که همیشه این است که به این چیز شگفت‌انگیز به نام نوع انسان برگردیم و طبیعت به یاد داشته باشد که همه چیز آفریده‌ی الهی است. آن را در خود تصدیق کنید تا به جلو بروید. و مهربانی بیشتری را ملاقات کند.

آخرین پیام او این است که به شما اطلاع دهد که برای زندگی و خارق‌العاده بودن خلق شده‌اید و انتخاب‌هایی را که برای پیشبرد این پتانسیل انجام می‌دهید در ذهن داشته باشید.

نقل قول مورد علاقه او این است:

شما هرگز نمی دانید که رسیدن به چیزی که امروز می توانید بگویید، فکر کنید یا انجام دهید چقدر بر زندگی میلیون ها نفر در فردا تأثیر می گذارد.
دکتر بی جی پالمر

برای دکتر کارمن اتکینسون

پس از فارغ التحصیلی با ممتاز از RMIT ملبورن در سال 2001، دکتر کارمن اتکینسون با موفقیت صاحب چندین متخصص کایروپراکتیک در ملبورن شد و قبل از اینکه در سال 2016 به ساحل آفتاب برود. او به زودی استودیوی سلامت را در Mooloolaba افتتاح کرد، کاری که به ارائه خدمات بهداشتی جامع و با بالاترین کیفیت اختصاص دارد. ایجاد یک جامعه قوی از افراد سلامت محور که برای بهترین زندگی خود تلاش می کنند.

در سال های 2009-2012، دکتر کارمن در هیئت مدیره بنیاد تحقیقات ستون فقرات استرالیا، یک سازمان غیرانتفاعی بود که به تامین بودجه برای تحقیقات ستون فقرات اختصاص داشت. در طول این دوره 4 ساله، کارمن بزرگترین کنفرانس کایروپراکتیک را در استرالیا برگزار کرد که 1000 نماینده، غرفه‌دار و سخنران از سراسر جهان را هماهنگ می‌کرد و جدیدترین تحقیقات، مدیریت تمرین و توسعه شخصی را برای کایروپراکتیک‌ها و تیم‌های آنها ارائه می‌کرد.

کارمن همچنین یک ورزشکار مشتاق برای مسافت های فوق العاده استقامتی است. او با دویدن در اولین ماراتن خود در سال 2005، به سرعت اشتیاق به مسابقه را پیدا کرد که فراتر از ماراتن معمولی 42.2 کیلومتر بود. کارمن از آن زمان تاکنون در بیش از 25 ماراتن شرکت کرده و در سال 2018 عنوان قهرمان استرالیا را در 100 کیلومتر اولتراماراتن به دست آورده است. کارمن همچنین 6 مسابقه سه گانه Ironman را انجام داده است، از جمله مسابقات قهرمانی جهانی Kona Ironman در سال 2015.

در سال 2018، کارمن اولترامن استرالیا را تکمیل کرد، یک ورزش سه‌گانه 3 روزه فوق‌العاده طولانی که بیش از 512 کیلومتر شنا، دوچرخه‌سواری و دویدن را در بر می‌گیرد، مسابقه‌ای که او یک سال قبل امتحان کرده بود اما در روز اول با موتور سیکلت خود تصادف کرد و باعث شکستگی در صورت شد. سر و دست

کارمن که هرگز از شکست ها و چالش ها منصرف نشد، معتقد است که سال 2021 بهترین سال او برای مسابقات فوق مسافت بود، و در اولین مسابقه اولترا 355 در خلیج هروی سه روزه دیگر سه روزه شرکت کرد و دومین مسابقه زنان را به پایان رساند و همچنین وظیفه جسورانه رقابت در مسابقات را به پایان رساند. پیست اولترا دوی 100 مایلی در بریزبن، در جایگاه سوم قرار گرفت.

هنوز رویدادهای زیادی در لیست کارمن وجود دارد.

همه اینها علیرغم تشخیص اسکولیوز شدید ستون فقرات در نوجوانی به دست آمد و به او هشدار داده شد که بدون جراحی روی ویلچر خواهد بود.

در چند سال گذشته، کارمن تصمیم آگاهانه ای گرفته است که بیشتر در یوگا و تمرین معنوی خود غوطه ور شود و تمرین شخصی 20 ساله خود را عمیق تر کند.

کارمن آموزش 200 ساعته خود را برای معلمان یوگا در سال 2020 به پایان رساند و همچنین گواهینامه یوگا آگاهی از تروما را به پایان رساند و در حال حاضر 300 ساعت آموزش دیگر را تکمیل می کند. به عنوان یک دانش آموز و معلم یوگا، کارمن رویکرد منحصر به فردی را ارائه می دهد که دیدگاه های بالینی او را به عنوان یک پزشک سلامت با دانش و تجربه ورزشی خود، همراه با احترام به بدن انرژی ظریف و آموزه های معنوی سنت های یوگا باستان ترکیب می کند.

اعتقاد اصلی کارمن این است که ما به عنوان انسان برنامه ای الهی برای داشتن یک زندگی خارق العاده داریم و او متعهد است که به مردم کمک کند تا این پتانسیل ذاتی را درک کنند.

لینک ها را دنبال کنید:

وب سایت: https://www.thehealthstudiosunshinecoast.com.au/
اینستاگرام: https://www.instagram.com/the_innate_athlete/
فیس بوک: https://www.facebook.com/thehealthstudiosunshinecoast/
پست الکترونیک: [email protected]

SELF LOVE PODCAST Sponsorships

از اینکه گوش دادید متشکرم… اگر مایلید نظرات خود را در مورد این پادکست به اشتراک بگذارید، لطفاً به صفحات فیسبوک و اینستاگرام من در زیر مراجعه کنید. از اینکه وقت گذاشتید و امتیاز 5 ستاره را در iTunes به من دادید تا دیگران بتوانند به راحتی این پادکست را پیدا کنند بسیار سپاسگزارم و از همه نظرات و نظرات شما صمیمانه سپاسگزارم. این همه چیز را مفید می کند، زیرا می دانم که این پادکست می تواند بذری را بکارد که در آن چیزهای بزرگ واقعاً رشد کنند!

اگر می خواهید با کیم به عنوان یک مربی انفرادی کار کنید یا بخشی از برنامه مربیگری عشق به خود و سلامتی او باشید تا به مهارت خود در هنر عزت نفس ادامه دهید، اینجا را کلیک کنید – www.kimmorrison.com

کاملا جدید “آخر هفته خود مورد نیاز است” رویداد مجازی با کیم موریسون

خود را در تمام آخر هفته برای خود غرق کنید، خود را در نیروهای رفاه جسمی، ذهنی و عاطفی خود غوطه ور کنید و اینکه چگونه اسانس ها می توانند جادو و تغییر در زندگی شما ایجاد کنند. بیاموزید که چقدر مهم است که از خودتان مراقبت کنید و هر روز دادن و شارژ کردن به چه معناست… بالاخره شما لیاقتش را دارید!

برای اطلاعات بیشتر و صندلی های بلیط استاندارد یا VIP خود اینجا را کلیک کنید – https://twenty8.com/events-and-workshops/

حامی پادکست:
Twenty8 Essentials – https://twenty8.com/
کد تخفیف:
کد تخفیف شنونده SLP – پادکست خود عشق

اتصالات:
Twenty8 Essentials
وب سایت: https://twenty8.com/
فیس بوک: https://www.facebook.com/twenty8essentials
اینستاگرام: https://www.instagram.com/twenty.8.essential/
وب سایت کیم موریسون: www.kimmorrison.com

هنر عشق به خود – https://twenty8.com/product/the-art-of-self-love/
برنامه مربیگری عشق به خود و تندرستی – https://www.kimmorrisontraining.com/
برنامه اسانس 101 – https://www.kimmorrisontraining.com/essential-oil-101
اینستاگرام کیم موریسون: https://www.instagram.com/kimmorrison28/
کیم موریسون در فیس بوک: https://www.facebook.com/KimMorrisonTraining

MUSIC Introduction and AUTRO
با تشکر فراوان از وس و شارلوت کار – https://wesleydeanmusic.com/دیدگاهتان را بنویسید