SLP 184: Self Love Quicky – Aroma WOD’s


Aroma WOD یک تمرین سریع با استفاده از وزن بدن شما به روشی کاربردی با روغن های ضروری است. WOD به معنای تمرین روزانه است. بدن انسان برای حرکت طراحی شده است. و شکی نیست که همه ما هنگام تمرین، چه دویدن، چه شنا یا حتی پیاده روی در ساحل، احساس بهتری داریم. چند حرکت اسکوات، لانژ، دراز و نشست و عضلات سه سر را اضافه کنید و کارتان تمام است!

WOD را می توان در خانه، روی چمن، ساحل یا پارک انجام داد. می تواند فقط دو دقیقه یا حداکثر 20 دقیقه باشد. نکته کلیدی این است که آن را به تمرینی تبدیل کنید که انجام آن در مدت زمانی که دارید آسان باشد. این به نوبه خود به ما کمک می کند نگرش مثبت، شاد و سالم نسبت به حرکت بدن خود و تبدیل آن به مراسمی که برای یک عمر آن را می پذیریم، حفظ کنیم. راستش را بخواهید، خیلی ها وقتی بهانه ای برای ورزش نکردن پیدا کنند پشیمان می شوند، اما با این رژیم تمرینی ساده و بدون بهانه، دیگر پشیمانی. یک بعد قدرتمند دیگر اضافه کنید … اسانس ها!

برای ایده های تمرینی می توانید به Show 82 – Fab4In5 – گوش دهید، اما در اینجا یک راه عالی برای افزودن به فاکتور احساس وجود دارد.

بویایی ارتباط نزدیکی با احساسات ما دارد و می تواند بر نحوه تفکر و احساس ما تأثیر بگذارد. برای اینکه واقعاً آن احساسات خوبی را که با ورزش مرتبط می‌دانیم به پایان برسانیم و برای افزایش طول عمر ترشح اندورفین، از حس بویایی خود برای تقویت آن استفاده می‌کنیم. چند قطره اسانس مورد علاقه یا مخلوطی از اسانس ها ایده آل ترین و موثرترین راه برای بهبود ارتباط بین ذهن و بدن است.

چند قطره از روغن مورد علاقه‌تان روی دستمال، ماساژ سریع بدن یا اسپری راه‌های فوق‌العاده‌ای برای ترکیب روغن‌های ضروری در WOD شما هستند – عطر جدید، هیجان‌انگیز و نشاط‌آور شما!

مثلا:

برای انجام تمرینات خود قصدی تعیین کنید. از بدن خود سپاسگزار باشید. مهم نیست که پاهای شما چگونه به نظر می رسد، شکرگزار باشید، حتی می توانید تلاش کنید و یک تمرین روزانه را به پایان برسانید. خیلی اوقات ما از اینکه آنها باید چگونه به نظر برسند شکایت می کنیم در حالی که واقعاً باید برای هر کاری که انجام می دهند سپاسگزار باشیم!

می توانید روغن فوق العاده نرولی را بررسی کنید! نرولی رنگ درخت پرتقال است. این عطر لطیف، سبک و شیرین دارای خواص تسکین دهنده، تسکین دهنده، ترمیم کننده و بازسازی کننده بسیاری است.

از نظر فیزیکی در مراقبت از پوست های خشک و حساس عالی است، همچنین روی زخم ها و مویرگ های شکسته اثر می گذارد. همچنین روغنی عالی برای بی خوابی و تنش عضلانی است. استفاده از آن به عنوان آرام بخش از نظر عاطفی زیباست، به خصوص زمانی که نگران هستید. نرولی به عنوان “نجات دهنده” اسانس ها شناخته می شود، بنابراین بهترین روغن برای شوک، هیستری، اضطراب و افسردگی است و همچنین به مقابله با خواسته های عاطفی در زندگی پرمشغله روزمره ما کمک می کند. و می تواند به احساس سرخوشی که یک تمرین به ارمغان می آورد کمک کند.

و به عنوان یک نکته … این روغن زیبا باعث ایجاد عطری نفیس می شود، یک قطره برای نقاط عطر کافی است. افراط کنید، لذت ببرید و هرگز فراموش نکنید که پاهای خود را دوست داشته باشید!

SELF LOVE PODCAST Sponsorships

از اینکه گوش دادید متشکرم… اگر مایلید نظرات خود را در مورد این پادکست به اشتراک بگذارید، لطفاً به صفحات فیسبوک و اینستاگرام من در زیر مراجعه کنید. از اینکه وقت گذاشتید و امتیاز 5 ستاره را در iTunes به من دادید تا دیگران بتوانند به راحتی این پادکست را پیدا کنند بسیار سپاسگزارم و از همه نظرات و نظرات شما صمیمانه سپاسگزارم. این همه چیز را مفید می کند، زیرا می دانم که این پادکست می تواند بذری را بکارد که در آن چیزهای بزرگ واقعاً رشد کنند!

اگر می خواهید با کیم به عنوان یک مربی انفرادی کار کنید یا بخشی از برنامه مربیگری عشق به خود و سلامتی او باشید تا به مهارت خود در هنر عزت نفس ادامه دهید، اینجا را کلیک کنید – www.kimmorrison.com

کاملا جدید “آخر هفته خود مورد نیاز است” رویداد مجازی با کیم موریسون

خود را در تمام آخر هفته برای خود غرق کنید، خود را در نیروهای رفاه جسمی، ذهنی و عاطفی خود غوطه ور کنید و اینکه چگونه اسانس ها می توانند جادو و تغییر در زندگی شما ایجاد کنند. بیاموزید که چقدر مهم است که از خودتان مراقبت کنید و هر روز دادن و شارژ کردن به چه معناست… بالاخره شما لیاقتش را دارید!

برای اطلاعات بیشتر و صندلی های بلیط استاندارد یا VIP خود اینجا را کلیک کنید – https://twenty8.com/events-and-workshops/

حامی پادکست:
Twenty8 Essentials – https://twenty8.com/
کد تخفیف:
کد تخفیف شنونده SLP – پادکست خود عشق

اتصالات:
Twenty8 Essentials
وب سایت: https://twenty8.com/
فیس بوک: https://www.facebook.com/twenty8essentials
اینستاگرام: https://www.instagram.com/twenty.8.essential/
وب سایت کیم موریسون: www.kimmorrison.com

هنر عشق به خود – https://twenty8.com/product/the-art-of-self-love/
برنامه مربیگری عشق به خود و تندرستی – https://www.kimmorrisontraining.com/
برنامه اسانس 101 – https://www.kimmorrisontraining.com/essential-oil-101
اینستاگرام کیم موریسون: https://www.instagram.com/kimmorrison28/
کیم موریسون در فیس بوک: https://www.facebook.com/KimMorrisonTraining

MUSIC Introduction and AUTRO
با تشکر فراوان از وس و شارلوت کار – https://wesleydeanmusic.com/دیدگاهتان را بنویسید