SLP 185: تصور کردن او با جسیکا پرز بیبی کافی نیست


«همه ما می دانیم که هر چقدر هم که در جریان باشید، هر چقدر هم که با هم هماهنگ باشید، چه عمدا باشید چه نباشید، باز هم نیازمند کار، ثبات و تلاش است. و این هرگز تغییر نکرده است. این فرمول هرگز از نظر خلقت، تجلی، هر اصطلاحی که می خواهید به آن … زندگی که می خواهید تغییر نکرده است. تنها تصور کردن آن کافی نیست، ما باید اقدامات مداوم را پشت سر بگذاریم. اما برگردیم به این سوال، فکر می‌کنم بله، کنجکاوی است، فکر می‌کنم بله، قطعا خلاقیت است، همچنین فکر می‌کنم شجاعت در کارآفرینان وجود دارد. جسیکا پرز-بیبی

جسیکا پرز-بیبی در 17 سال گذشته یک کارآفرین بوده است. او از ابتدا 4 کسب و کار راه اندازی کرد. مادرش که توسط یک نوجوان مجرد بزرگ شد، مدتی طول کشید تا وارد کارآفرینی شود، اگرچه او همیشه خواستار کار برای خودش بوده است. او اولین فردی از خانواده‌اش بود که فارغ‌التحصیل شد، بنابراین فکر کردن به خواسته‌های بیشتر برای او بسیار مهم بود، اما این یک داستان زیبا برای کسی است که هرگز تسلیم نشد و سرشار از امید، ثبات و اراده بود.

جسیکا می‌گوید که کارآفرینان خالق هستند و وقتی به آن فکر می‌کند، اکنون می‌بیند که با پیروی از این روحیه شجاع تا کجا پیش رفته است. اما آسان نشد. مادر جسیکا در سن 45 سالگی در یک تصادف رانندگی کشته شد، زمانی که جسیکا تنها 27 سال داشت. این خبر به طور قابل درک جسیکا را وادار به تهویه هوا کرد، اما همچنین در این لحظه شوک و درد صدایی را شنید که می گفت: “جسیکا، باید زندگی کنی. زندگی شما در حال حاضر. این درک این بود که زندگی می تواند در یک لحظه تغییر کند. او کارش را رها کرد و چند ماه بعد به دنبال قلبش رفت.

جسیکا اکنون مربی مربی است و بر همه چیزهای مرتبط با کارآفرینی در صنعت سلامت و تناسب اندام تمرکز دارد. او به تاریخ طبیعت در برابر تربیت اعتقاد دارد و احساس می کند همیشه چیزی در او وجود دارد که رویای چیز بزرگتری را در سر می پروراند. جسیکا اگرچه در خانه های عمومی، خشونت و کوپن های غذایی و زیر خط فقر فقیر بزرگ شد، اما جسیکا تخمین می زند که همه نمی توانند از این زندگی بیرون بیایند.

او به وضوح به عنوان یک کودک به یاد می آورد که مجبور نبود این زندگی را ادامه دهد. او راه‌هایی برای رهایی از موقعیتی داشت که به عنوان بخشی از بقای‌اش برایش ارزش قائل بود، اما همچنین می‌دانست که اجازه نمی‌دهد شرایط بر آینده‌اش تأثیر بگذارد. این فقط یک جرقه کوچک ایمان و میل به چیز دیگری بود که به شدت کمک کرد چیزهای دیگری را به فضای او جذب کنید و به دنبال چیزهای مختلف باشید. او معتقد است که تربیت او به کنجکاوی بیشتر، تصمیم گیری های متفاوت و ریسک بیشتر کمک کرده است.

او معتقد است که این به خودباوری مربوط می شود. مردم، فرصت ها هر چه بیشتر به آنها ایمان داشته باشید ظاهر می شوند. اگر حتی اندکی از آن جرقه در خود دارید، ممکن است آرزویی داشته باشید، حتی اگر لحظات تاریک تر و منفی تری داشته باشید، می تواند انگیزه ای برای داشتن چیزی متفاوت باشد. فقط باید از جایی که هستید شروع کنید.

جسیکا می گوید رسانه های اجتماعی می توانند تصویری را ترسیم کنند که ممکن است واقعی نباشد یا خیلی آسان به نظر برسد. در کلمه کارآفرین، این امری ذاتی است که شما ریسک می کنید و اغلب خود را در خط مقدم قرار می دهید. کارآفرینان تشویق می شوند چیزی را ببینند.

سس رمز موفقیت او ترکیبی از چیزها است، اما هیچ یک از اینها بدون اقدام و تلاش مداوم شما اتفاق نمی افتد. ممکن است همیشه فیزیکی نباشد. اما باید در الگوهای فکری شما، به ویژه در مواقع ناراحتی، ثبات وجود داشته باشد. به الگوهای فکری خود توجه کنید زمانی که همه چیز به همان سرعتی که شما می خواهید اتفاق نمی افتد یا وقتی همه چیز اشتباه می شود؟ افکار شما ابتدا هستند، من فکر می کنم آنچه شما فکر می کنید منجر به احساساتی می شود که احساس می کنید، که سپس منجر به اقدام یا عدم اقدام شما می شود.

احساسات شما می تواند بر اقداماتی که انجام می دهید تأثیر بگذارد. روشی که شما احساسات خود را مدیریت می کنید تعیین می کند که چه کاری انجام می دهید، بنابراین مهم است که مراقب سلامت روانی و عاطفی خود باشید.

معمولاً افراد زمانی که ناراضی هستند یا ایمان خود را از دست می دهند تسلیم می شوند، زمانی که ثبات می تواند در نهایت نتایجی را که به دنبال آن هستند برای آنها فراهم کند. وقتی زندگی واقعا سخت است، جسیکا معتقد است که این یک انتخاب است. شما می توانید در آن احساس بمانید. یا اگر واقعاً آن احساس را دوست ندارید، می توانید آن فکر را تغییر دهید. خیلی ساده است.

به یاد داشته باشید که احساس کردن احساسات خوب است، آنها واقعی هستند، آنها واقعی هستند. و آنها اغلب فقط یک پاسخ خودکار هستند که ممکن است برای متوقف کردن و قضاوت آن وقت نگذارید، آیا من می خواهم این احساس را داشته باشم؟ آیا این احساس در نتیجه ای که می خواهم به من کمک می کند؟ شما می توانید تصمیم بگیرید که آیا برای 10 دقیقه، 10 روز یا 10 ماه احساس افسردگی خواهید کرد، این واقعا یک انتخاب است. روشی که جسیکا خیلی سریع از این فکر منحرف می‌شود، اگر اوضاع برای او خیلی بد پیش می‌رود، روی آینده تمرکز می‌کند و این به او کمک می‌کند تا تصمیم بگیرد لحظه فعلی‌اش چه خواهد بود.

این که از خود بپرسید دوست دارید چه احساسی داشته باشید به منزله تصدیق خودتان است و به شما اجازه می دهد لحظه حال را تغییر دهید. او می‌گوید: ما همیشه بر انتخاب‌هایمان و احساسی که در نقطه‌ای خواهیم داشت، قدرت داریم.

در آکادمی مربیگری جسیکا، یکی از اصول پایه‌گذاری او این است که نمی‌توانید بیرون بروید و چیزی را به مردم آموزش دهید که خودتان انجام نمی‌دهید. اگر مشتری نداشته باشید، کسب و کار ندارید. اگر انتظار دارید مردم روی خودشان سرمایه گذاری کنند، پس باید روی خودتان سرمایه گذاری کنید. کوچینگ جسیکا را مسئول می داند، و او می داند که باید سخنرانی خود را انجام دهد، حتی اگر می داند که همیشه آسان نیست. دائماً از بسیاری جهات به چالش کشیده می شود و این می تواند مراقبت بیشتر از خود یا زمان بیشتری برای استراحت باشد.

سطوح و مراحل مختلفی در طول زندگی یک کارآفرین وجود دارد و باید مرتباً به این فکر کرد که آیا روحی، جسمی، عاطفی، رابطه ای یا مالی … باید در اولویت باشد. مردم بوی تقلب و ریا می دهند. شما نیاز به یک دلیل قوی برای حفظ بهترین های خود دارید تا بتوانید برای بهترین بودن تلاش کنید.

در مورد موفقیت ورزشی خود، جسیکا هرگز نمی خواست یک ورزشکار حرفه ای باشد. وقتی شروع را به یاد می آورد، می گوید مهم است که همه ما متوجه شویم که شما کی و چگونه شروع می کنید. او عکس های قبل و بعد خود را به اشتراک می گذارد و متوجه می شود که در آن زمان چه زندگی متوسطی داشته است. به خواسته هایش نرسید.

اگر از آنچه مردم فکر می کنند می ترسید یا اینکه شکست می خورید یا زمانی که در آن گیر کرده اید به اندازه کافی خوب نیستید، شروع به تخریب خود می کنید. حتی ممکن است تا زمانی که به آن فکر نکنید متوجه انجام آن نشوید. دیدن زنانی که از او سالم تر هستند و از او خوش اندام هستند، کنجکاوی را برانگیخت که ممکن است در این سن بسیار خوب به نظر برسد. اگر در معرض راه‌های دیگر وجودی قرار نگرفته‌اید، پس چگونه می‌توان شما را به انجام کاری متفاوت فراخواند؟

اگر روزی کمی میل، بذر، کنجکاوی دارید، بدانید که به عمل فراخوانده شده اید. شروع به تخیل کنید، بیشتر تجسم کنید، به خودتان ایمان داشته باشید، سپس مثبت تر صحبت کنید و متوجه شوید که احساسات مثبت تر هستند و بنابراین اقدامات هماهنگ خواهند شد. این در مورد انجام کارهای کوچک هر روز است و سپس انگیزه برای کارهای بزرگتر به وجود می آید. او تمرینات خود را از 25 سالگی آغاز کرد، برای اولین بار در 37 سالگی روی صحنه رفت و در 43 سالگی به ورزشکاری حرفه ای تبدیل شد. او می گوید انرژی آنچه را که لازم است احساس کنید و در آن زندگی کنید.

درک کنید که هر روز کارهای کوچکی انجام می دهید که می تواند با نتایج عالی برابری کند. از خود بپرسید یکی از کارهایی که امروز می توانم برای ایجاد تفاوت انجام دهم چیست؟ این می تواند در بدن شما، رابطه شما، کسب و کاری که شروع کرده اید یا نوشتن یک کتاب باشد. همه اینها به شما پیروزی هایی می دهد که شاید حتی تصورش را هم نمی کردید.

تعریف او از عشق به خود بیش از هر چیز مراقبت از خود است. همه ما می دانیم که مراقبت از خود چه احساسی دارد، خواه غذا باشد، ورزش یا اقامت، یا صحبت در مورد خود یا عدم مشارکت بیش از حد. وقتی شروع به تعیین حد و مرز و مراقبت از خود می کنید، این یک عمل خودخواهی است. دوم اینکه این خودباوری است و این که برای شما ممکن است. و سوم اینکه خودت را ببخشی. اشتباه می کنید یا احمق می شوید یا گیج می شوید یا روزهای بدی خواهید داشت… لایه های زیادی در زندگی وجود دارد. پس خودتان را ببخشید، به خودتان بخندید و خیلی سریعتر به بازی باز خواهید گشت.

نقل قول مورد علاقه او از لائوتسه است:

“اگر مسیر را تغییر ندهید، ممکن است همان جایی باشید که آن را رها کرده اید.”

لینک ها را دنبال کنید:

وب سایت: https://www.jessicaperezbeebe.com/
اینستاگرام: https://www.instagram.com/iamcoachjessica/
فیس بوک: https://www.facebook.com/CoachMyMindset
یو تیوب: https://www.youtube.com/channel/UCUOl0rwGWTrhWr7Ri-jdiHQ

SELF LOVE PODCAST Sponsorships

از اینکه گوش دادید متشکرم… اگر مایلید نظرات خود را در مورد این پادکست به اشتراک بگذارید، لطفاً به صفحات فیسبوک و اینستاگرام من در زیر مراجعه کنید. از اینکه وقت گذاشتید و امتیاز 5 ستاره را در iTunes به من دادید تا دیگران بتوانند به راحتی این پادکست را پیدا کنند بسیار سپاسگزارم و من صمیمانه از همه بازخوردها و نظرات شما سپاسگزارم. این همه چیز را مفید می کند، زیرا می دانم که این پادکست می تواند بذری را بکارد که در آن چیزهای بزرگ واقعاً رشد کنند!

اگر می خواهید با کیم به عنوان یک مربی انفرادی کار کنید یا بخشی از برنامه مربیگری عشق به خود و سلامتی او باشید تا به مهارت خود در هنر عزت نفس ادامه دهید، اینجا را کلیک کنید – www.kimmorrison.com

کاملا جدید “آخر هفته خود مورد نیاز است” رویداد مجازی با کیم موریسون

خود را در تمام آخر هفته برای شما غرق کنید، خود را در نیروهای سلامت جسمی، ذهنی و عاطفی خود غرق کنید و اینکه چگونه اسانس ها می توانند جادو و تغییر در زندگی شما ایجاد کنند. بیاموزید که چقدر مهم است که از خودتان مراقبت کنید و هر روز دادن و شارژ کردن به چه معناست… بالاخره شما لیاقتش را دارید!

برای اطلاعات بیشتر و صندلی های بلیط استاندارد یا VIP خود اینجا را کلیک کنید – https://twenty8.com/events-and-workshops/

حامی پادکست:
Twenty8 Essentials – https://twenty8.com/
کد تخفیف:
کد تخفیف شنونده SLP – پادکست خود عشق

اتصالات:
Twenty8 Essentials
وب سایت: https://twenty8.com/
فیس بوک: https://www.facebook.com/twenty8essentials
اینستاگرام: https://www.instagram.com/twenty.8.essential/
وب سایت کیم موریسون: www.kimmorrison.com

هنر عشق به خود – https://twenty8.com/product/the-art-of-self-love/
برنامه مربیگری عشق به خود و تندرستی – https://www.kimmorrisontraining.com/
برنامه اسانس 101 – https://www.kimmorrisontraining.com/essential-oil-101
اینستاگرام کیم موریسون: https://www.instagram.com/kimmorrison28/
کیم موریسون در فیس بوک: https://www.facebook.com/KimMorrisonTraining

MUSIC Introduction and AUTRO
با تشکر فراوان از وس و شارلوت کار – https://wesleydeanmusic.com/دیدگاهتان را بنویسید