STNH 36: Sandeep Gupta – بیماری کپک ساده شده


امسال مرطوب ترین، مرطوب ترین و در نتیجه کپک زده ترین EVERRRR در بسیاری از مناطق سواحل شرقی استرالیا بود. این بدان معناست که تعداد افراد مبتلا به CIRS (سندرم واکنش التهابی مزمن)، MCAS (سندرم فعال سازی سلول های چربی) و کپک با سرعت هشدار دهنده ای در حال افزایش است.

با Sandeep Gupta، یک پزشک عمومی دارای گواهی هیئت مدیره که در ساحل آفتاب استرالیا (که اکنون به عنوان Mold Central شناخته می شود) تمرین می کند، آشنا شوید. وی دارای بورسیه تحصیلی و فوق لیسانس در رشته غذا و پزشکی محیط زیست و پنج سال سابقه در بخش مراقبت های ویژه می باشد. او یک عمل پر مشغله را در پزشکی یکپارچه Lotus Holistic Medicine هدایت می کند و به بیماران خود کمک می کند تا به سلامتی مطلوب دست یابند و پاسخ هایی برای مشکلات پیچیده پزشکی پیدا کنند.

او اولین پزشک غیرآمریکایی بود که گواهی بیوتوکسین خود را با دکتر ریچی شومیکر در سال 2014 تکمیل کرد و اکنون بهترین پزشک استرالیا برای کپک، CIRS و MCAS است.

در این قسمت در مورد:

  • MCAS و CIRS چیست؟
  • انواع مختلف بیماری هایی که می توانند در اثر قرار گرفتن در معرض کپک ایجاد شوند.
  • بررسی پاتولوژیک برای بیماری های مربوط به کپک ها و بیوتوکسین ها.
  • پروتکل هایی برای درمان بیماری های کپک.
  • چرا در نظر گرفتن ترومای عاطفی زمینه ای اجباری است.
  • وقتی مشتریان به شدت در معرض کپک قرار می گیرند چه باید کرد؟
  • چگونه پزشک عمومی یا پزشک مناسب را برای کمک به شما پیدا کنید.

دکتر ساندیپ گوپتا نیز دوره ای برای کسانی که می خواهند کپک را درمان کنند دارد. این یک منبع شگفت انگیز و مکانی عالی برای شروع برای هر کسی است که تحت تأثیر قرار گرفتن در معرض کپک قرار گرفته است.

نامیده میشود “بیماری کپک ساده شده است” (بله – این املای “قالب” در ایالات متحده است) و می توانید آن را از طریق پیوند وابسته من در اینجا بررسی کنید:

برای دسترسی به بیماری کپک ساده شده اینجا را کلیک کنید.

آیا می خواهید با Sandeep تماس بگیرید؟
LinkTree در Sandeep
وب سایت Lotus Holistic Health.
لیست تمرین کنندگان قالب در استرالیا.

می خواهید با جولز تماس بگیرید؟
برای اتصال از اینجا شروع کنید.
قرار ملاقات های طبیعی – از اینجا رزرو کنیددیدگاهتان را بنویسید