STNH 37: دانیل بادن – کووید طولانی و پس از خستگی ویروسی


با دانیل بادن آشنا شوید – نامی بسیار شناخته شده و قابل احترام در جامعه متخصصان طبیعی استرالیا.

او یک متخصص طبیعی و هومیوپات است و همچنین در طول سال ها نقش های بسیاری را بر عهده گرفته است، از جمله؛ با کمیته‌های نظارتی صنعت کار می‌کند، پشتیبانی فنی را به پزشکان ارائه می‌کند، به گروه‌های مختلف در پروژه‌های تحقیقاتی، مدرس، نویسنده و احتمالاً معروف‌ترین نقش، هم‌بنیان‌گذار و مدیر عامل BioMedica Nutraceuticals کمک می‌کند.

او سخنران قابل اعتمادی است که رویکردی علمی به تحقیقات و ارائه های خود دارد. او به نوعی موفق می شود که فلسفه سنتی طب سنتی را با آخرین تحقیقات پیشرفته ترکیب کند. به همین دلیل است که ما او را دوست داریم و چرا او بهترین فرد برای صحبت در مورد این قسمت است.

ببینید، در چند سال اخیر یک “ویروس خاص” به طور گسترده وجود داشته است، و ما می بینیم که افراد زیادی با بی ادبی از آن خارج می شوند.

در حال حاضر … در دنیای متخصصان طبیعت ده ها سال است که با چیزی به نام خستگی پس از ویروس سروکار داریم … به این معنی که ما ابزار و دانش زیادی در اختیار داریم که می توانیم در شرایط فعلی به کار ببریم. اما این بیماری همه گیر اخیر واقعاً همه چیز را بهبود بخشیده است. پس بیایید مغز دانیل را برای کمی طلای بالینی انتخاب کنیم.

در این قسمت یاد خواهید گرفت:

  • خستگی پس از ویروس دقیقا چیست؟
  • چه کسانی پس از ویروس مستعد خستگی طولانی مدت کووید هستند (و چرا؟).
  • چه عواملی ممکن است ما را مستعد علائم پایدار کند؟
  • چرا کووید باعث بسیاری از مشکلات مداوم می شود؟
  • چگونه کووید باعث التهاب می شود (و چه باید کرد با آن).
  • مواردی که باید در هنگام مواجهه با کووید درازمدت در نظر داشته باشید (نکته – این فقط در مورد گیاهان و مکمل ها نیست!).
  • تعداد کمی در مورد سایر ویروس هایی که باعث خستگی مداوم می شوند، مانند اپشتین بار (تب غده ای).
  • چرا میکروبیوم زمانی که برای یک ویروس تحت درمان هستید بسیار مهم است؟

این ترکیبی جذاب از علم و اطلاعات مبتنی بر شواهد است، با گسترش شگفت انگیز فلسفه طبیعی در همه جا.

این قسمت شما را معرفی می کند BioMedica Nutraceuticals، یک شرکت سلامت طبیعی استرالیایی است که منحصراً به نیازهای پزشکان در عمل بالینی اختصاص داده شده است. پسندیدن شرکت تمرین کننده، BioMedica به دلیل تعهد خود به حفظ و ارتقای نقش پزشکان کل نگر با ارائه طیف وسیعی از محصولات با کیفیت بالا و موثر فقط برای پزشکان و منابع آموزشی و ابزارهای بالینی جامع و بی طرف شناخته شده اند. آنها را پیدا کنید زیست پزشکی.com.au و @biomedicanutraceuticals در اینستاگرام و فیسبوک.

می خواهید با جولز تماس بگیرید؟

برای اتصال از اینجا شروع کنید.

قرار ملاقات های طبیعی – از اینجا رزرو کنیددیدگاهتان را بنویسید