Teen Sensation BTS اعلام استراحت می کند، اما قول می دهد دوباره ظاهر شود!


اعلام آن‌ها مبنی بر اینکه «یک استراحت موقت» برای دنبال کردن مشاغل فردی خواهند گرفت، اگرچه قول داده بودند «در نهایت بازگردند»، پاسخ متفاوتی بود.

Teen Sensation BTS اعلام استراحت می کند، اما قول می دهد دوباره ظاهر شود

شام سالانه فستا آنها که به مناسبت سالگرد تأسیس گروه برگزار می شود، زمینه مناسبی برای انتشار اخبار بود. عضو گروه RM می گوید زمان آن رسیده است که آنها به تنهایی کار کنند تا بتوانند به عنوان یک انسان پیشرفت کنند.

Teen Sensation BTS اعلام استراحت می کند، اما قول می دهد دوباره ظاهر شود

فرهنگ کی‌پاپ و بت به شما فرصت رشد نمی‌دهد، به همین دلیل است که من همیشه معتقد بودم BTS با گروه‌های دیگر متفاوت است. در این مراسم، RM گفت: “شما باید به ساختن موسیقی و انجام کارها ادامه دهید.” سایر اعضای گروه پسر کره جنوبی از حامیان خود قدردانی کردند. ما نمی‌توانیم طرفداران خود را فراموش کنیم و می‌خواهیم نوازندگانی باشیم که شما را به یاد می‌آورند.” جیمین گفت: ما می‌خواهیم فالوورهایمان ما را از چه نوع نوازندگانی بشناسند؟

وی گفت: از آنجایی که هنوز در تلاش برای تعریف هویت خود هستیم، معتقدم در حال حاضر دوران سختی را پشت سر می گذاریم و این یک روند دشوار و طولانی است.

جین، سوگا، جی هوپ، آر ام، جیمین، وی و جونگ کوک اعضای بی تی اس در این ماه نهمین سال حضور خود را به عنوان گروه جشن گرفتند.

BTS در سال 2010 تاسیس شد و سال بعد شروع به کار کرد

اگرچه این اولین تعطیلات طولانی آنها است، اما آنها در گذشته به تعطیلات رفته اند. در سال 2019، آنها یک تعطیلات کوتاه و سپس دوباره در دسامبر گرفتند. در بیانیه ای، BTS اعلام کرد که برای کار روی پروژه های فردی استراحت می کنند، اما در مقطعی بازخواهند گشت.

نه سال بعد، هفت نفر از اعضای گروه پسران BTS کره جنوبی اعلام کردند که برای یک وعده غذایی زنده برای جشن نهمین سالگرد خود از هم جدا می شوند. آنها به هواداران خود اطمینان دادند که “یک روز برمی گردند” و این خبر را به طور گسترده منتشر کردند.

به گفته سوگا 29 ساله در ویدیوی فستا که در صفحه رسمی گروه در یوتیوب منتشر شده است، “اکنون ما به تعطیلات می رویم.”

RM، رهبر گروه، ادعا می کند که اعضای BTS “فرسوده” شده اند و او نمی داند “ما قبلاً چه گروهی بودیم” به دلیل خستگی.

اگرچه باید در متن هایم داستان یا پیام خاصی را منتقل کنم، “به نظر می رسید چیزی را از من دور می کند.” من مطمئن نیستم در این مرحله چه نوع داستانی را بگویم. این خواننده 27 ساله گفت: در این لحظه ما گم شده ایم و می خواهم کمی فکر کنم.

جیمین، 26 ساله، گفت: “پیدا کردن هویت ما، که یک فرآیند شدید و طولانی است.”

V به طرفداران آینده گروه قول داد: “وقتی دوباره به عنوان یک گروه متحد شویم، این هم افزایی شبیه هیچ چیز دیگری نخواهد بود.”

نام Bangtan Sonyeondan برای آهنگ هایی مانند “Black Swan” و “Boy With Luv” به زبان کره ای و همچنین تک آهنگ های انگلیسی “Dynamite” و “Butter” در بریتانیا و ایالات متحده.

ادامه مطلب

آخرین پست های نیکی اتکیسون (همه را ببین)دیدگاهتان را بنویسید