آشوبگران و آشوبگران باید منتظر اقدام قاطع باشند. ما با آنها آشتی نداریم


دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان یزد گفت: اقدام قاطعانه نیروی انتظامی و دستگاه قضایی در انتظار شورشیان و فتنه گران است و ما به آنها رحم نداریم.

به گزارش ایرنا؛ محمدرضا حدادزاده افزود: پلیس در روزهای ابتدایی مدارا کرد و مردمی را که با هیجان در این تجمعات شرکت می کردند با تذکر متفرق کرد و با تداوم این تحرکات هیچ گونه آشتی با افرادی که محاصره و اموال عمومی را تخریب کردند وجود ندارد. ، مانع کسب و کار و آتش زدن اموال عمومی در برخی نقاط شهر شده است.

وی با بیان اینکه طی روزهای گذشته عده ای با توجه به تماس های صورت گرفته در فضای مجازی و بدون توجه به صحت اخبار منتشر شده در نقاطی تجمع کرده اند، ادامه داد: هم مردمی که در خیابان حضور دارند و هم کسانی که در فضای مجازی فکر می کنند. فضا تحت امنیت هستند، زیر نظر پلیس هستند و اکثر محرکان حوادث اخیر دستگیر شده اند و دستگاه قضایی قاطعانه با آنها برخورد خواهد کرد.

لزوم همکاری مردم با پلیس

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان یزد امنیت و آرامش شهروندان را بسیار مهم توصیف کرد و ادامه داد: این گونه رفتارها تناسب اعتراضی را ندارد و هیچکس نمی تواند این مشکلات را اعتراضی توجیه کند.

حدادزاده مردم را به هوشیاری و همکاری با پلیس دعوت کرد و گفت: مردم در برخی مناطق به اغتشاش گران اجازه اغتشاش را ندادند و آنها را وارد کردند و امیدواریم با کمک مردم و مردم، امنیت شهروندان حفظ شود. اقتدار پلیس و حمایت قوه قضاییه.”

وی به شهروندان هشدار داد که تحت تاثیر فضای مجازی قرار نگیرند و افزود: حضور در اینگونه تجمعات باعث آسیب می شود و حتی بسیاری از افراد مورد ضرب و شتم اغتشاش گران و حتی سرقت گوشی هایشان قرار می گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید