آموزش کاراته مهدکودک صافی/طلایی ندیمی در کاتای انفرادی


به گزارش خبرنگار مهر، پانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی جهان شوتوکان کاراته با حضور کاراته کاهای ۲۲ کشور به میزبانی ژاپن در توکیو آغاز شده است.
احمد صافی علاوه بر آموزش سو چین و کاتای گانکاکو در روز آخر، به درخواست هیتوشی کاسویا، رئیس فدراسیون جهانی، یک کارگاه آموزشی کمیته تخصصی برای مربیان بیش از 22 کشور جهان برگزار کرد که مورد توجه و تشویق فدراسیون جهانی قرار گرفت. شركت كنندگان.
نوع و نحوه آموزش این مربی ایرانی در مهدکودک جهان کاراته بسیار چشمگیر بود و حاضران در کلاس با روش تمرینی متفاوتی مواجه شدند. در پایان این کارگاه، مسئولان ارشد فدراسیون جهانی اگرچه از این مربی تمجید کردند، اما این کلاس آموزشی را بسیار موثر و مفید دانستند.
این نوع فعالیت ها همواره نام کاراته ایران را در مجامع بین المللی مطرح خواهد کرد و ایران همواره به عنوان یک کشور فنی مورد توجه قرار خواهد گرفت. احمد صافی که دو روز پیش برای دو سال دیگر به عضویت کمیته فنی فدراسیون بین المللی کاراته شوتوکان انتخاب شد، یکی از مربیان و مربیان کاراته کشور است که علاوه بر هدایت تیم ملی کاراته کره جنوبی، به اجرای برنامه می پردازد. سمینارهای فنی در کشورهای مختلف
با این حال علیرضا ندیمی در آغاز رقابت های قهرمانی جهان در کاتای انفرادی رده سنی جوانان در اولین روز مسابقات جهانی پیش از دو کاتاروی ژاپنی به مدال طلا دست یافت.

دیدگاهتان را بنویسید