آنها می خواهند القا کنند که ایران در حال فروپاشی و فروپاشی است


رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با بیان اینکه امروز دشمن با تمام قوا برای مبارزه با انقلاب اسلامی آمده است، گفت: این توطئه ها و قیام ها باید ما را هوشیارتر کند و هر حزب و جریانی که به دنبال آن است. برای اشتراک و قدرت طلبی باید از توطئه پرهیز کرد.دشمنان این آب و خاک متوجه نمی شوند.

به گزارش فارس، غلامعلی حدادال رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در جلسه اخیر شورای مرکزی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با اشاره به اغتشاشات اخیر گفت: چنین حوادثی دور از انتظار نبوده و نیست. هرکس ماهیت انقلاب اسلامی را بشناسد و به عظمت این انقلاب پی ببرد، از چنین حوادثی غافلگیر نخواهد شد.

وی افزود: اتفاقی که با ظهور انقلاب اسلامی در دنیای مدرن رخ داد این بود که این انقلاب با تفکر حاکم در دنیای غرب از رنسانس تا امروز مواجه شد که تفکر جدایی دین از سیاست را ترویج کرد و به یک شکل گرفت. انقلاب اسلامی در حالی رخ داد که اروپا مدعی بود که دوران حکومت های دینی در 500 سال گذشته به پایان رسیده است. غرب بر هر چیزی که با آن مخالفت می کند، مهر ارتجاع و عقب ماندگی می گذارد و آن را برای خود خطرناک می داند. اما برخلاف این تصویر غربی، اکنون در قرن بیستم و بیست و یکم، حکومت دینی و نظام اسلامی ایران با اندیشه جدایی دین از سیاست مواجه شده و مبانی این تفکر را به چالش کشیده است.

رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به جدایی ناپذیری سکولاریسم از مدرنیته گفت: انقلاب اسلامی نقطه مقابل سکولاریسم و ​​جدایی دین از سیاست است. حکومت دینی برای جهان غرب بسیار مورد توجه است، زیرا مردم را با ایمان و انگیزه دینی به فعالیت سیاسی دعوت می کند. صدور و انتشار پیام انقلاب اسلامی به جهان اسلام و بشریت امروز کابوس وحشتناکی برای نظام است و در 43 سال گذشته تمام تلاش غرب در جهت تضعیف و تضعیف انقلاب اسلامی ایران بوده است. تلاش در حال ظهور در فضای مجازی در دوره جدید است.

حداد عادل با بیان اینکه در فضای مجازی ایران تصویری کاملا متضاد با ایران واقعی ایجاد شده است، اظهار داشت: در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی که امروز ابزاری برای دنیای استکبار شده است، چنین اخباری را ایجاد می کنند. و شایعاتی که ایران ویرانه ای بیش نیست و این سردرگمی فقط یک خبر دیگر نیست. آنها می خواهند القا کنند که ایران به باد رفته و در حال فروپاشی است، اما ایران واقعی ایرانی است که خاری در چشم دشمن است و قدرتمندانه و باشکوه به سمت اهداف و ارزش های انقلاب اسلامی حرکت می کند. . این توطئه ها و طراحی های دنیای استکبار اولین نیست و آخرین هم نخواهد بود.

رئیس ائتلاف نیروهای انقلاب در پایان سخنان خود خطاب به نیروهای انقلابی گفت: دشمن با تمام قوا به جنگ انقلاب اسلامی آمده است. این توطئه ها و اغتشاشات باید ما را هوشیارتر کند. هدف ما باید خدمت به مردم و پیشرفت کشور باشد. مردم سرمایه اصلی این انقلاب شکوهمند هستند. هر حزب و جریانی که به دنبال کسب سهم و قدرت باشد، توطئه دشمنان این آب و خاک را نادیده می گیرد. بیایید دست به دست هم دهیم و با صداقت و همدلی و اعتمادی که مردم به ما داشته اند برای تحقق یک ایرانی سربلند و سرافراز تلاش کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید