آیا Siesta Key فصل 5 تمدید یا لغو می شود؟


سفارش ساخت فصل پنجم برنامه های موفق واقعیت در ام تی وی The Real World منتشر شد. پس از سوء استفاده های چهار دوست که در سیستا کی، فلوریدا زندگی می کردند، این برنامه در سال 2017 شروع به کار کرد. در زمان نگارش، هیچ اطلاعاتی از MTV وجود ندارد که آیا برنامه را برای فصل پنجم تمدید می کند یا خیر. فصل 5 سریال Siesta Key بر اساس اعلام اولیه مبنی بر شروع فیلمبرداری در اواخر سال 2020، شش ماه قبل از پخش اولیه آن از MTV، در سه ماهه دوم سال 2022 پخش خواهد شد. اگر نمایش در چند ماه آینده باشد، همینطور باشد.

آیا Siesta Key فصل 5 تمدید یا لغو می شود؟

علاوه بر تارا لانگ که این برنامه را برای Entertainment One تهیه کرده است، دانیل بلاو روگ و جنیفر آگویر مسئولیت تولید برنامه MTV را بر عهده دارند.

فصل 5 سیستا کی هر چیزی را که باید بدانید تمدید یا لغو می کند

MTV Laguna Beach سابق: سریال Real Orange County الهام بخش این برنامه بود که زندگی دانش آموزان دبیرستان لاگونا بیچ را دنبال می کند.

آنچه در بازدید از Siesta Key آموختیم

جوانان ثروتمند از خانواده های ثروتمند به دریایی از تعاملات بین فردی، از جمله عاشقانه، خیانت، حسادت و درد دل، در میان بسیاری دیگر، حرکت می کنند، زیرا آنها خود را در زندگی جهت می دهند.

وقتی فیلم شرم آور جولیت با مردی جدید فرار می کند و او به لس آنجلس می رود تا در خط لباس شنا خود بازی کند و در اطراف مدیسون بچرخد، سیگنال های متناقض او به سم به بالاترین ارزش خود می رسد.

فصل 5 از Siesta Key به شدت به خصومت بین بازیگران جولیت پورتر و کلسی اوونز بر سر لباس های شنای رقابتی آنها و همچنین سایر اصطکاک ها در طول این گردهمایی بستگی دارد، از جمله کشف غافلگیرکننده ای که مدیسون هاوسبرگ باردار است.

تاریخ انتشار

MTV هنوز فصل پنجم این سریال تلویزیونی را اعلام نکرده است. فیلمبرداری فصل چهارم سیستا کی در اواخر سال 2020، شش ماه زودتر از آن در MTV آغاز شد، و در نتیجه، فصل پنجم احتمالاً در نیمه دوم سال 2022 پخش خواهد شد. در 12 می 2021، فصل چهارم این فصل پخش خواهد شد. در Hulu پخش شود.

باید منتظر بمانیم و ببینیم چه اتفاقی می‌افتد، زیرا نمی‌دانیم چه زمانی می‌توانیم نمایش را تماشا کنیم. شش ماه پس از شروع، فصل 4 در ماه آگوست به پایان رسید.

یک قسمت جدید هر هفته از MTV پخش می شود که از 10 مارس شروع می شود و در 14 آوریل 2022 به پایان می رسد. وب سایت های MTV و IMDB آخرین قسمت را به عنوان قسمت 13 فصل 4 معرفی می کنند، اگرچه بسیاری معتقدند که این فصل پنجمین برنامه است. . 5 می 2022 پایان قسمت های این فصل است.

در نقش

Archaon: Calling Halloween، Gareth Miller، Christine Cavalieri (بسیاری از کاوالیرز)، Lo Bosworth، Chloe Troutman، Lauren Conrad (Laguna Beach) و بسیاری دیگر.

عکس‌های قبلی الکس کمپوتکراس در اینستاگرام، که در آن از او در حال تیراندازی به یک کوسه، کشیدن یک کوسه زنده پشت قایق و انجام رفتارهای نژادپرستانه و چاق، عکس گرفته شده بود، MTV را به جدایی از بازیگر اصلی سابق سوق داد. کلویی تروتمن، یکی از بازیگران سابق که قبلا گفته بود معتقد است برنامه های واقعیت سمی هستند، نیز بعید است که بازگردد.

در این فصل توجه زیادی به رابطه مدیسون با شریک زندگی اش، تهیه کننده سابق «سیستا کی» «ایش» خواهد شد. آنها خواهند دید که جولیت چگونه با زن مجرد پس از جدایی از سام کنار می آید. ما در مورد رابطه جدید کلویی با کریس بیشتر خواهیم آموخت تا زمانی که ببینیم آنها با یکدیگر آشنا می شوند.

ادامه مطلب

آخرین پست های نیکی اتکیسون (همه را ببین)دیدگاهتان را بنویسید