از خارج با من تماس گرفتند و تهدید کردند که اگر استعفا ندهی سرت را روی سینه ات می گذارند


سیداحمد خاتمی گفت: سران اغتشاشات از بیرون تغذیه می‌شوند، پول می‌گیرند و هدایت می‌شوند، با من به عنوان عضو حقوقی مجمع تشخیص مصلحت نظام تماس گرفتند و تهدید کردند که اگر استعفا ندهی سرت را می‌کنیم. قفسه سینه

به گزارش مرکز خبر حوزه، سید احمد خاتمی ظهر امروز در مراسم افتتاحیه مدرسه فقهی امیرالمومنین(ع) که با حضور جمعی از اساتید، طلاب و طلاب حوزه علمیه قم برگزار شد، با اشاره به اغتشاشات اخیر و ناآرامی و گفتن آیه «ولاء یَزَلُونَا یُقَطَلُونَکُمْ» فرمود: فتنه 78، 88، فتنه بنزین 98 و 1401 که در مراحل پایانی هستیم، همه یک هدف داشتند و دارند و آن براندازی نظام ولایی است. .

می خواهند نظام ولایی را براندازند

عضو شورای عالی حوزه های علمیه افزود: همان براندازانی که امروز می خواستند نظام نبوی را براندازند می خواهند نظام ولایی را براندازند و نمی توانند. شکی نیست که این تلاش ها مذبوحانه است.

وی در ادامه آیه کریمه به آیه «الله اکمال نور الکافرین» توجه کرد و تصریح کرد: ما مطلقاً از دین و از هر جزء دین از جمله حجاب کنار نمی رویم. حجاب حکم قطعی دین است و به فضل الهی نظام اسلامی از این حکم قطعی خارج نخواهد شد. دشمن این عقب نشینی را دنبال می کند، این شلوغی ها و جنجال ها برای این است که ما از دین عقب نشینی کنیم و به یاری خدا تا آخرین انسان و تا آخرین نفس و تا آخرین قطره خون در این راه ایستاده ایم.

امام جمعه موقت تهران ادامه داد: به تعبیر مقام معظم رهبری، آینده متعلق به این دین است. آیه 33 سوره طوبی و 9 سوره صف می فرماید: «کسی که رسولش را با هدایت و دین حق فرستاد، به دین کل نظر می کند و این وعده را نمی دهد.» معنای این وعده این است که قطعا این آینده روشن در دست دین است. باور کنیم که این دین و پرچم توحید در این کشور برافراشته شده است.

رهبران اخلال از خارج قدرت دارند

وی با بیان اینکه به حکم خداوند باید برای سران قیام ها عذاب مثالی در نظر گرفته شود، اظهار داشت: شکی نیست که سران قیام از بیرون تغذیه می شوند، پول داده می شوند و هدایت می شوند. همانطور که وزیر کشور نیز اشاره کرد. با من به عنوان عضو قانونی ECS تماس گرفتند و تهدید کردند که اگر استعفا ندهی سرت را روی سینه ات می گذاریم! بعد از بررسی مشخص شد که از خارج تماس گرفته اند!

مردم در شورش دشمن را شکست دادند

خاتمی با بیان اینکه با مردم همراهی نکردم، در اغتشاشات دشمن را ناکام گذاشتم، گفت: به عنوان حوزه علمیه باید بگوییم که حوزه انقلابی بود، انقلاب را ایجاد کرد و انقلابی خواهد ماند. نسلی که در این مکتب پرورش یافتند و امثال آن را باید پاسدار انقلاب دانست و همین است که اسلام را حفظ می کند.

دیدگاهتان را بنویسید