اسنوپ داگ به Personal Blunt Roller افزایش داد


با توجه به افزایش اخیر هزینه های زندگی در ایالات متحده، اسنوپ داگ، نوازنده آمریکایی تصمیم گرفت دستمزد غلتک معمولی خود را افزایش دهد. معروف است که رپر افسانه ای که اکنون 50 ساله است، زیاد سیگار می کشد. ایندیپندنت در سال 2019 گزارش داد که او با خدمات یک غلتک بلانت شخصی قرارداد بسته است زیرا نمی تواند زمانی برای پیچاندن مفاصل خود پیدا کند.

به دلیل التهاب، اسنوپ داگ به غلتک بلانت شخصی افزایش داد!

اسنوپ داگ در مصاحبه ای گفت که این مرد صریح بین 40 تا 50 هزار دلار در سال غرامت دریافت می کند. با این حال، اخیراً اسنوپ در توییتی گفته است که غرامت را به مبلغی نامعلوم افزایش داده است. او در یک پست رسانه اجتماعی با استناد به حساب UberFacts که درآمد قبلی اسکیت باز او را فاش می کرد، اضافه کرد: «تورم». وی گفت حقوق آنها افزایش یافته است.

به دلیل التهاب، اسنوپ داگ به غلتک شخصی بلانت افزایش داد

اسنوپ داگ کیست؟

“اسنوپ داگ” خواننده رپ و شخصیت رسانه ای آمریکایی کالوین برودوس در دهه 90 به عنوان یکی از بزرگترین نام های رپ گانگستری به شهرت رسید. اسنوپ داگ در طول دوران حرفه ای خود در فیلم ها و برنامه های تلویزیونی مختلف ظاهر شده است، اگرچه او بیشتر به خاطر موسیقی اش شناخته شده است. در سال‌های اولیه‌اش، او عاشق رپ و خوانندگی بود، اما در نوجوانی چندین بار به‌خاطر داشتن مواد مخدر دستگیر شد و قبل از اینکه هیپ‌هاپ را به‌عنوان حرفه‌ای دنبال کند. در نهایت دکتر Dre درخشش اسنوپ را دید و اولین آلبوم خود را با نام Doggystyle منتشر کرد که او را با صنعت موسیقی آشنا کرد.

اسنوپ داگ در چندین فیلم ظاهر شده و در طول فعالیت طولانی و موفق خود مهمان دائمی برنامه های تلویزیونی بوده است. این در حالی است که او در طول زندگی خود به چندین عمل مجرمانه متهم شده است، اما همواره تبرئه شده است. او از ابتدای کارش به دلیل موسیقی و مشکلات قانونی اش در خبرها بود.

افزایش قیمت غلتک بلانت شخصی به دلیل افزایش قیمت:

نویسنده اسکات آدامز در پاسخ به مقاله خود اظهار نظری بی خیال کرد و به شوخی گفت: “عالی، حالا غلتک گنگ من این را خواهد دید و درخواست افزایش حقوق می کند.” دیگری اضافه کرد: “اسنوپ می فهمد. در صورت عدم افزایش حقوق که حداقل معادل نرخ تورم است، ضرر مالی می کنید. یکی از مفسران این وب سایت همچنین پیشنهاد کرد که اسنوپ وزیر کار شود.

در سال 2019، در طول برنامه هاوارد استرن، خواننده رپ “Drop It Like It’s Hot” گفت که اطلاعات شخصی او در اسکیت های غلتکی به این شرح است: “من یک بازیکن گنگ هستم. “PBR” که به معنای “غلتک بلانت حرفه ای” است. اسنوپ قبلاً در مورد جنبه های مثبت غلتک شاهدانه اش صحبت کرده است. ماری جوانا رایگان و تمام هزینه های پرداخت شده. هر چه من به دست می آورم، او می گیرد. من میرم مجانی لباس بگیرم او گفت: “من به او مقداری می دهم.” “من به او مقداری می دهم.”

اسنوپ هنوز نام اسکیت خود را فاش نکرده است. علاوه بر این، Kid Cudi و G Herbo نیز به دنبال استفاده از غلتک‌های بلانت خبره بوده‌اند. با این حال، مشخص نیست که آیا آنها موفق به یافتن نامزدهای واجد شرایط شده اند یا خیر.

ایندیپندنت گزارش می دهد که در سال 2015، Waka Flocka Flame یک غلتک گنگ استخدام کرد و به او پنجاه هزار دلار پرداخت کرد. گفته می شود در زمان انتشار شصت هزار نفر علاقه مند به درخواست این موقعیت بودند.

ادامه مطلب

آخرین پست های نیکی اتکیسون (همه را ببین)دیدگاهتان را بنویسید