اطلاعات دقیق در مورد نظارت مداوم گلوکز NutriSense – سلامت ارین هولتبرای چه کسی خوب است:

من قطعاً CGM را به کسی توصیه نمی کنم. همانطور که گفتم ، من واقعاً فکر نمی کنم که CGM برای افرادی که به دنبال سالم ماندن هستند نقطه قوت باشد ، بلکه افرادی که به دنبال شماره گیری و شخصی سازی رفتارهای خوب خود هستند.

من همیشه از شروع با اصول اولیه حمایت می کنم:

  • رژیم غذایی با غذاهای کامل

  • استرس را مدیریت کنید

  • بدن خود را حرکت دهید

  • بهداشت خواب

به نظر من ، مانیتور مداوم گلوکز برای افرادی مناسب است که قبلاً خوب غذا می خورند و به دنبال داده های “سطح بعدی” هستند. پس از مشورت با سایر پزشکان ، به نظر می رسد که این اتفاق نظر مشترک بین ما باشد.

چند نمونه واقعی:

متخصص کایروپراکتیک من قبلاً کنترل بسیار خوبی بر سلامتی خود داشت. او از رژیم کتوژنیک و کم کربوهیدرات پیروی می کرد و می خواست پاسخ های روزانه قند خون خود را ببیند ، به ویژه در مورد ورزش شدید. Nutrisense CGM داده های خوبی به او داد و تأیید کرد که او همچنان به کار خود ادامه می دهد.

یکی از مشتریان من با من روی هورمون ها و سلامت روده کار کرد. پس از چندین ماه کار مشترک ، همه نشانگرهای زیستی او عالی به نظر می رسید. با این حال ، شاخص های انسولین و قند خون او کمی برایم ناراحت کننده بود – احساس کردم چیز عجیبی در جریان است. از آنجا که او سابقه خانوادگی دیابت T2 دارد (و نگران آن بود) ، من Nutrisense CGM را توصیه کردم. برای او منطقی بود که غذاهای خاصی را که به آنها پاسخ می داد ، ردیابی کند و به دنبال روندهایی باشد تا به آنچه ممکن است اتفاق افتاده برسد. بزرگترین کشف او این بود که او نسبت به انسولین صبح حساس تر است ، اما در عصر به کربوهیدرات ها بسیار واکنش نشان می دهد. او یاد گرفت که بیشتر کربوهیدرات های خود را در نیمه اول روز برای تنظیم بهتر قند خون تجمع دهد.

من فکر می کنم CGM همچنین می تواند برای افرادی که به طور کامل از کربوهیدرات اجتناب می کنند مفید باشد ، اما شاید مطمئن نباشم که این بهترین روش است. شاید درباره فواید رژیم کم کربوهیدرات ، رژیم کتوژنیک یا حتی روزه داری متناوب خوانده باشید و این تمرینات را انجام دهید زیرا نگران قند خون خود هستید. CGM داده های بلادرنگ را در اختیار شما قرار می دهد. ممکن است یاد بگیرید که لازم نیست نگران اجتناب از کربوهیدرات ها باشید.دیدگاهتان را بنویسید