اعطای وام 70 میلیاردی برای پروژه سد سبز نهاوندایسنا/ همدان نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی با اشاره به لزوم تامین اعتبار طرح های کشاورزی و پروژه سد سبز نهاوند در نشست با رئیس جدید بانک کشاورزی گفت: 70 میلیارد تن در گرین توزیع شده است. پروژه سد. از امکانات هنر 56.

علیرضا شهبازی گفت: نهاوندی یکی از مناطق مهم و استراتژیک کشور از نظر تامین و تولید محصولات کشاورزی است، بنابراین تامین آب کشاورزی همواره یکی از دغدغه های کشاورزان و شاغلان بوده است.

وی با اشاره به جلسه اخیر با رئیس بانک کشاورزی در خصوص نظارت بر تامین مالی طرح های کشاورزی و سد سبز گفت: خوشبختانه رئیس بانک کشاورزی قول داد که در این زمینه برای طرح های کشاورزی و سد سبز اعتبار تامین شود. ماده 56 سد سبز مورد توجه ویژه قرار گرفت.

وی ادامه داد: تا امروز دو قطعه ماده 56 سد سبز بالغ بر 70 میلیارد تن از طریق نمایندگی بانک های کشاورزی، صادرات و تجارت واریز شده است.

شهبازی با اشاره به بازدید اخیر رئیس قوه مقننه و استاندار همدان از پروژه سد گرین، افزود: در سال 1394 از پروژه سد سبز در سال 1394 به عنوان 100 هزار میلیارد تومان به بهره برداری رسید.

عضوکمیسیون برنامه و بودجه مجلس از وام پنج میلیاردی ساختمان جدید املاک و اسناد نهاوند خبر داد و گفت: پیرو دعوتنامه ای که از معاون قاضی و رئیس املاک دریافت کردم. و سازمان ثبت مشارکت نهاوند طرح تحدید را برای تقویت مسائل املاک و پیگیری ثبت و تسریع در صدور اسناد ملکی در شهرها پیشنهاد داده و در دستور کار قرار دارد.

وی افزود: نتیجه بازدید یک روزه معاون قوه قضاییه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک نهاوند اعطای پنج میلیارد تن اعتبار برای احداث ساختمان جدید سند نهاوند بود. .

شهبازی گفت: با توجه به قدمت و مشکلات فراوان بنای موجود، احداث ساختمان جدید یکی از دغدغه های مهم و نیازهای اساسی شهرستان بود که با کمک سازمان ثبت اسناد و املاک کشور انجام شد. ” معاون قوه قضاییه.

نماینده مردم نهاوند در مجلس یادآور شد: کل اعتبار اعطایی شده به استان از محل تردد این نماینده مجلس 11 میلیارد تن بوده که 5 میلیارد تن آن به نهاوند تعلق گرفته است.

وی بر تکمیل مدارس در حال ساخت این شهرستان تاکید کرد و افزود: علاوه بر این با پیگیری هایی که تاکنون انجام داده ایم و با مساعدت سایر دستگاه های اجرایی در مجموع 25 مدرسه در شهرستان در حال ساخت است. “

شهبازی در پایان تاکید کرد: این مدارس با اعتبارات سفر رئیس جمهور، بنیاد برکت و خیران ساخته شده که با همکاری اداره کل تجهیز و تعمیرات مدارس و تعدادی از این مدارس پیشرفت چشمگیری داشته است. در ماه اکتبر آماده بهره برداری خواهد شد.»

انتهای پیام/

جادوگران

دیدگاهتان را بنویسید