افزایش آمار قربانیان ناآرامی های امروز لبنان/ شناسایی هویت ۱۰ نفر از عاملان


شفقنا- صلیب سرخ لبنان امروز(پنج شنبه) از افزایش شمار قربانیان ناآرامی های امروز بیروت به شش کشته و بیش از سی زخمی خبر داد.

به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از العهد، این مرکز امدادرسانی در لبنان در بیانیه ای اعلام کرد: آمار کشته و زخمی شدن حمله امروز در منطقه الطیونه به شش کشته و بیش از ۳۰ زخمی رسیده است.

تشخیص هویت ۱۰ نفر از عاملان ناآرامی ها

شبکه المنار لبنان از شناسایی هویت ده تن از عاملان و محرکان ناآرامی های امروز بیروت خبر داد.

به نقل از العهد، این شبکه گزارش داد: هویت ده نفر از محرکان و عاملان کمین امروز الطیونه در بیروت توسط نیروهای امنیتی شناسایی شده است.

حاکم شدن آرامش نسبی در منطقه الطیونه

خبرنگار پایگاه خبری النشره در بیروت از حاکم شدن آرامش محتاطانه و نسبی در منطقه الطیونه و مناطق پیرامون آن در بیروت خبر داد.

به نقل از این پایگاه، تیراندازی در این منطقه متوقف شده و آرامش محتاطانه ای در منطقه مذکور حاکم شده است.

گفتنی است درگیری ها و ناآرامی ها در بیروت امروز(پنج شنبه) پس از آن رخ داد که افرادی ناشناس به تجمع هواداران حزب الله و جنبش امل در مقابل کاخ دادگستری این کشور تیراندازی، و شماری از آنها را کشته و مجروح کردند.

هواداران حزب الله و جنبش امل  علیه «طارق البیطار» قاضی پرونده انفجار بندر بیروت در نزدیکی ساختمان وزارت دادگستری لبنان تظاهرات کرده بودند.

معترضان به هدف اعتراض به عملکرد طارق البیطار قاضی پرونده انفجار بندر بیروت، به سمت منطقه العدلیه(محل استقرار وزارت دادگستری لبنان) در حرکت بودند که توسط افراد ناشناسی هدف تیراندازی قرار گرفتند.

خبر را در العهد ببیند

دیدگاهتان را بنویسید