امروز روز پایان شورش است/ دیگر به خیابان نروید


تسنیم نوشت: سردار حسین سلامی در مراسم تشییع شهدای حمله تروریستی حرم شاهچراغ گفت: به جوانانمان که فریب خورده اند می گوییم شر را کنار بگذارید، امروز روز پایان اغتشاشات است. دیگر در خیابان نرو، از جان این ملت چه می خواهی؟ ?

رهبر انقلاب در قلب جهاد ایستاده اند و ملت ایران امام خامنه ای را در برابر انواع دشمنی ها تنها نگذاشته اند و از امام خود پاسداری می کنند.

اینجا شیراز و ایران واقعی است که معرف انقلاب شکوهمند اسلامی است و هرگز از شر کم فریب خوردگان آسیبی نخواهد دید.

امروز چشمان دشمن را کور کردی و شعله هایش را خاموش کردی، او از شنیدن فریادهای باشکوه تو خفه شد.

توطئه و اغتشاشات اخیر محصول رژیم صهیونیستی است، آنها در 43 سال گذشته شکست های بزرگی را از ملت متحمل شده اند.

دشمنان می خواهند دین ما را بگیرند، ما دنیایشان را می گیریم.

ما به جوان هایمان می گوییم، آن چند نفری که فریب خوردند، شر را کنار بگذارید، امروز روز پایان دادن به آشوب هاست، دیگر به خیابان ها نروید، از جان این ملت چه می خواهید؟

آیا می دانید آرزوی آمریکا برای شما چیست؟ آنها اعلام کردند که نمی توانند ایران را جز با جوانانش شکست دهند.

می گویند ما نمی توانیم ایران و آرمان های اسلامی و آرمان های بزرگ این کشور را شکست دهیم مگر اینکه جوانان را شکست دهیم و آرزوی آمریکا این است که جوانان ما فقط کشته شوند و برایشان مهم نیست که چه کسی کشته می شود. جوانان انقلابی یا جوانان مخل. می خواهند جوانان ما را مرده ببینند، می خواهند دانشگاه ها و مدارس را ببندند، بدانید که برای شما راحت نخوابیده اند.

آرتین امروز قلب ماست، آرتین عزیزم، امروز دلها خانه توست، ما همه نوکر تو هستیم و تو روی مژه های ما می رویی و این واقعه را برای آیندگان در طول تاریخ بازگو می کنی.

بگذار رسانه های تحت کنترل عربستان بدانند رنگ صلح را نخواهند دید، ما در اینجا عهد می بندیم تا آرزوهای زیبای رهبرمان را تا آخرین قطره خون برآورده کنیم و همه چیز را همانطور که انجام داده ایم محقق خواهیم کرد. در گذشته.

دیدگاهتان را بنویسید