امضای تفاهم نامه بین فدراسیون ورزش های همگانی و چند کشور


به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش ها عمومی، کنگره بیست و هفتم تفیسا (فدراسیون جهانی ورزش برای همه) که به دلیل شیوع ویروس کراون، شهر میزبان، به سال 2022 موکول شد. پورتوروز اسلوونی برگزار شد.

این کنگره با حضور بیش از 300 شرکت کننده از 52 کشور جهان از جمله افشین برگزار شد مالایی رئیس فدراسیون ورزش ها عمومی، ایمان متقیان نژاد، نایب رئیس فدراسیون و خانم میترا روحی، عضو سابق هیئت مدیره تفیسا آنها نماینده ایران بودند.

این کنگره با شعار «ورزش همگانی در دنیای در حال تغییر» همزمان با سی امین سالگرد تأسیس آن برگزار شد. تفیسا بود.

برگزاری نشست های منطقه ای با نمایندگان قاره ها، بحث و تبادل نظر گروه ها و کمیسیون های تخصصی با محوریت ورزش همگانی، اهدای جوایز یادبود تفیساسخنرانی مسئولان فدراسیون جهانی، انتخاب رئیس و هیئت مدیره جدید و همچنین بازدید در محل و مراسم اختتامیه از نکات مهم بیست و هفتمین کنگره بود که چهار روز به طول انجامید.

افشین مالایی وی در این کنگره با تعدادی از روسای فدراسیون های کشورهای مختلف در خصوص چگونگی توسعه و گسترش ورزش همگانی در بین مردم گفتگو و تبادل نظر کرد. وی همچنین برای اجرای برنامه های مشترک برای توسعه ورزش همگانی رایزنی و تفاهم نامه هایی با مسئولان و مسئولان کشورهای دیگر امضا کرد.

در حاشیه این کنگره و به دستور پروفسورسریل کرانچیک» افشین مالایی وی برای استفاده از دانش و تجربیات رئیس فدراسیون ایران در زمینه ورزش همگانی به عنوان عضو انجمن صلح و دوستی ایران و اسلوونی معرفی شد.

کنگره بیست و هشتم تفیسا سال آینده در دوسلدورف آلمان برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید