این انقلاب به دست امام زمان (عج) سپرده شد.


وزیر بهداشت به نمایندگی از رئیس جمهور از شهید سلمان امیراحمدی، مدافع امنیت که در حوادث اخیر جان باخت، تجلیل کرد.

به گزارش ایسنا؛ بهرام عین اللهی در دیدار با خانواده این شهید گفت: شهید امیر احمدی یکی از فعال ترین و دلسوزترین کادر درمانی بیمارستان لبافی نژاد بود و خدمات ارزنده ای در حوزه بهداشت و درمان ارائه کرد.

وی با بیان اینکه شهید امیر احمدی از اعضای فعال بسیج بیمارستان لبافی نژاد بود، تصریح کرد: شهید امیر احمدی به آرزوی دیرینه خود که شهادت بود رسید و از روح بزرگ شهید می خواهیم همه ما را شفاعت کند.

وزیر بهداشت، دلیل تلاش دشمن برای ایجاد درگیری و ناآرامی در کشور را دستاوردها و پیشرفت های چشمگیر جوانان و نخبگان مردم ایران عنوان کرد و تاکید کرد: دشمن با توجه به پیشرفت های بسیار و فراوانی که انجام شده است. ساخته شده در این 43 سال و به ویژه در یک سال اخیر به شرح زیر است: ساختاری ایجاد شده که سعی در جلوگیری از این پیشرفت دارد.

عین اللهی به موفقیت های ایران در مهار ویروس کرونا اشاره کرد و خاطرنشان کرد: سال گذشته که در اوج شیوع ویروس کرونا بودیم، بسیاری از مراکز درمانی ما به ویژه بیمارستان لبافی نژاد به مردم و شهید سلمان امیر احمدی خدمات رسانی کردند. با سایر همکاران، شبانه روز کمک می کردند.

به گزارش روابط عمومی وزارت بهداشت، وی با اشاره به نقش بسیج در کنترل و پیشگیری از کووید 19 گفت: در ایام اوج شیوع کرونا، بسیج در کنار کادر پزشکی حضور داشت و به خدمت رسانی می پرداخت. مردم شریف ایران روز و شب.

وزیر بهداشت با اشاره به جایگاه شهدا در فرهنگ اسلامی و ایرانی گفت: ما قدردان شهدا هستیم و موفقیت های امروز مرهون ایثار شهداست. امروز علیرغم اینکه همه دشمنان علیه انقلاب اسلامی متحد شده اند، درخت تنومند انقلاب اسلامی آسیبی نمی بیند و این انقلاب به دست امام زمان (عج) سپرده شده است که امیدواریم بتوانند راه را ادامه دهند. از شهدا

دیدگاهتان را بنویسید