بازگشت باشکوه ایران با شکست آمریکا/ والیبال جوانان درخشید


به گزارش خبرنگار مهر، هفته دوم رقابت های لیگ ملت های والیبال پنجشنبه شب این هفته با دیدار تیم های ملی والیبال ایران و آمریکا در شهر صوفیه بلغارستان پیگیری شد که شاگردان بهروز عطایی با نتیجه 3 بر حریف خود را شکست دادند. 0. .

تیم ملی ایران که هفته اول لیگ ملت ها را نیز با دو شکست به پایان رساند، در اولین دیدار هفته دوم مقابل تیم ملی بلغارستان با نتیجه 3 بر صفر شکست خورد تا روند ناکامی خود را ادامه دهد.

ملی پوشان جوان و کم تجربه کشورمان که در این مدت با سرمربیگری ایرانی در لیگ ملت ها حضور داشتند، در دیدار مقابل آمریکا تلاش کردند تا به پیروزی برسند و با ارائه عملکرد قابل قبولی به هدف خود دست یافتند.

شاگردان عطایی برخلاف انتظار در ست اول عملکرد درخشانی از خود به نمایش گذاشتند و توانستند حریف خود را 25 دوتا شکست دهند تا حریف را غافلگیر کنند.

ملی پوشان کشورمان در ست دوم پذیرایی نشان دادند و اختلاف را با حریف 16 2 اما حفظ کردند، اما حریف با تغییرات متعدد در ترکیب توانست بازی را با 3 امتیاز به تساوی بکشاند و این وضعیت به 4 امتیاز رسید، اما در نهایت این ایران بود که ست دوم را به سود خود تمام کرد.

ست سوم برای هر دو تیم نزدیک بود و دو تیم تا پایان بازی رقابت فشرده ای داشتند، اما تیم ملی ایران بهتر عمل کرد و در ادامه با نتیجه 4 بر 2 ادامه داد و در نهایت با نتیجه 4 بر یک پیروز شد.

دیدگاهتان را بنویسید